Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Kad jau pradejot kalbet apie porus, tai papasakokit kaip apskritai ju uzsiauginti. As dar tik naujoke darze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 10 11, 08:58)
Alio, kada ruošiatės porus nuimt?  ax.gif

Kai nuvažiuoju į sodą išsiraunu, kiek reikia, kitą kartą vėl. Gruodžio mėn., jei žemė neįšąlusi irgi galima išsikasti, Be to jie puikiai žiemoja, taip kad nėra ko skubėt jų kast.
Atsakyti
jau mano česnakai pasodinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2007 10 14, 18:17)
Kai nuvažiuoju į sodą išsiraunu, kiek reikia,  kitą kartą vėl. Gruodžio mėn., jei žemė neįšąlusi irgi galima išsikasti, Be to jie puikiai žiemoja, taip kad nėra ko skubėt jų kast.



Neapsirikit. Porai buna dvimeciai, tada perziemoja, ir vienmeciai - tada supuna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 10 14, 19:44)
Neapsirikit. Porai buna dvimeciai, tada perziemoja, ir vienmeciai - tada supuna doh.gif

tai aš matyt, vis dvimečių daigus pataikau nusipirk. Na, o jei vienmečių, tai kada vėliau,siai galima iškasti?
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 14, 18:45)
jau mano česnakai pasodinti biggrin.gif


o mano dar ne blush2.gif
o porus aš ir maniau palikt- o dabar nežinau ar jie pas mane dvimečiai g.gif
Atsakyti
kadangi šiaudai šioj temoj turėtų būti aptariami, tai tęsiu toliau čia.
jolaxus, nedrįstu pas ūkininkus prašyt turguj, bo neskiriu, kurie tikri ūkinikai, o kurie perpardavinėtojai blush2.gif
Taigi, klausimų tik daugėja. Kaip ir susiradau, kur jų nusipirkti, belieka susiorganizuoti transportą ir psio, bet .. vyras šian pradėjo aiškinti, kad užpuls mus žiurkės ir pelės, nes tuose šiauduose būna dar ir grūdų likę. Tai, ką daryt? Rizikuot ir imtis pelenės darbo: kiekvieną šiaudelį apžiūrėt? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 15 spalio 2007 - 19:44
dar vienas klausimas: kokio pločio lysves ir tarpus formuojatės, kad būtų patogu ravėt ir vaikščiot?
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 16, 12:09)
dar vienas klausimas: kokio pločio lysves ir tarpus formuojatės, kad būtų patogu ravėt ir vaikščiot?


aš tai per pėdos ilgį ax.gif
na aš tikiuosi kad mano bartukas pelių į būdą neįsileis lotuliukas.gif

bet man tas kūgis per didelis stipriai- man tik gero glėbio reiktų mirksiukas.gif - gal į svecius visdėlto geriau 4u.gif
Atsakyti
česnakus pasisodinau ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2007 10 16, 15:44)
česnakus pasisodinau ir aš smile.gif


o aš dar ne blush2.gif bet šį savaitgaly- jau sau pasižadėjau pioneer.gif
praeitą savaitgaly- tik su svogūninėm gėlėm susitvarkiau ax.gif
Atsakyti
Porus dar šiek tiek ankstoka sėti. Iki to laiko paruošim įdėti straipsnį, kaip juos auginti, kaip sodinti, kad balta dalis ilgesnė būtų.Visa tai galima bus rasti čia:
www.sodai.lietuvoje.com
Atsakyti