Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Šian kaimynas pavaišino šampaniniu obuoliu biggrin.gif Manrods dar jie nelabai prinokę, bet prinokusio skonis turėtų būti labai geras.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 08 26, 19:34)
Šian kaimynas pavaišino šampaniniu obuoliu  biggrin.gif Manrods dar jie nelabai prinokę, bet prinokusio skonis turėtų būti labai geras.

Kaip faina, o i galva nekirto lotuliukas.gif Juokauju mirksiukas.gif
jurgineli, taip ir vadinasi valgomi dumplainiai?, kaip noreciau pasisodint kitamet wub.gif
Tiesa mergaites, kalbant apie sejomaina, gal zinot po ko geriausiai sodinti braskes? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 03 rugsėjo 2007 - 21:20
QUOTE(poeme @ 2007 09 03, 22:19)
Tiesa mergaites, kalbant apie sejomaina, gal zinot po ko geriausiai sodinti braskes?  tongue.gif

radau, kad nerekomenduojama braškių sodinti po pomidorų, aviečių, agurkų, bulvių.
o štai dar:
"Ekologiškai braškes auginantis ūkininkas Virgilijus Keparutis ragino imtis ekologinės uogininkystės ir tvirtino, kad derliai perėjus iš intensyvios į ekologinę uogininkystę beveik nesumažėjo: skina apie 18 tonų uogų iš hektaro. Braškes V. Keparutis patarė sodinti tik po trejų metų sėjomainos. Pirmuosius metus auginti kviečius, paskui rapsus užarimui, tada pupas. "
Atsakyti
Merginos, gal kam reikia braskiu daigu mirksiukas.gif Buvau islekus dviem savaitem, tai kai grizau, radau pilna priaugusiu. Tiksliai veisliu nepasakysiu, tik tiek, kad tikrai geros- Polka, Zefyras,Lambada.Pernai tik pasodintos( uoj, vienos uzpernai). Bet reikia skubiai, nes noriu raveti. Atiduosiu uz maza saldainiu dezute drinks_cheers.gif
Gyvenu Kauno raj. Mastaiciuose.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 04, 08:32)
radau, kad nerekomenduojama braškių sodinti po pomidorų, aviečių, agurkų, bulvių.
o štai dar:
"Ekologiškai braškes auginantis ūkininkas Virgilijus Keparutis ragino imtis ekologinės uogininkystės ir tvirtino, kad derliai perėjus iš intensyvios į ekologinę uogininkystę beveik nesumažėjo: skina apie 18 tonų uogų iš hektaro. Braškes V. Keparutis patarė sodinti tik po trejų metų sėjomainos. Pirmuosius metus auginti kviečius, paskui rapsus užarimui, tada pupas. "

Oi aciu labai thumbup.gif
O cia kur radai? 4u.gif Nes dar noriu paklaust ka po braskiu sodint? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2007 09 09, 10:33)
Oi aciu labai  thumbup.gif
O cia kur radai?  4u.gif Nes dar noriu paklaust ka po braskiu sodint?  ax.gif

ča iš "Mano ūkis"
mano supratimu po braškių turėtų būti nerekomenduojama sodinti lygiai tų pačių augalų kaip ir prieš braškes, nes jie arba mėgstami tų pačių kenkėjų arba naudoja iš dirvos tas pačias maistingąsiais medžiagas. Taigi sodinant kitokius leidžiama dirvai pailsėti ir kenkėjams išsikraustyti. Iš principo tai ir yra visa sėjomainos esmė, kodėl ją reikia taikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2007 09 07, 10:45)
Merginos, gal kam reikia braskiu daigu  mirksiukas.gif Buvau islekus dviem savaitem, tai kai grizau, radau pilna priaugusiu. Tiksliai veisliu nepasakysiu, tik tiek, kad tikrai geros- Polka, Zefyras,Lambada.Pernai tik pasodintos( uoj, vienos uzpernai). Bet reikia skubiai, nes noriu raveti. Atiduosiu uz maza saldainiu dezute  drinks_cheers.gif
Gyvenu Kauno raj. Mastaiciuose.

Na, negi niekam nereikia. Atskyriau, susodinau atskirai, gali laukti ir pavasario. Bet kas noretu, prasom bet kada. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2007 09 14, 12:12)
Na, negi niekam nereikia. Atskyriau, susodinau atskirai, gali laukti ir pavasario. Bet kas noretu, prasom bet kada.  mirksiukas.gif

kaip ir reikėtų, bet esu užsisakiusi kelių veislių daigų ir dar nežnau atkeliaus jos ar nea. Jei galima laukti iki pavasario, tai norėčiau rezervuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 14, 12:16)
kaip ir reikėtų, bet esu užsisakiusi kelių veislių daigų ir dar nežnau atkeliaus jos ar nea. Jei galima laukti iki pavasario, tai norėčiau rezervuoti wink.gif

ok, o tu is Kauno?
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 10, 08:27)
ča iš "Mano ūkis"
mano supratimu po braškių turėtų būti nerekomenduojama sodinti lygiai tų pačių augalų kaip ir prieš braškes, nes jie arba mėgstami tų pačių kenkėjų arba naudoja iš dirvos tas pačias maistingąsiais medžiagas. Taigi sodinant kitokius leidžiama dirvai pailsėti ir kenkėjams išsikraustyti. Iš principo tai ir yra visa sėjomainos esmė, kodėl ją reikia taikyti smile.gif

Labai aciu jolaxus thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2007 09 14, 20:27)
ok, o tu is Kauno?

Jau nebereikia wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2007 09 14, 12:12)
Na, negi niekam nereikia. Atskyriau, susodinau atskirai, gali laukti ir pavasario. Bet kas noretu, prasom bet kada.  mirksiukas.gif

uzsakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti