Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Pamačiau, kad Rimdžiaus padėjėja Atėnė man prie kaktos blogai nudažė plaukus. Tiksliau, paliko plaukų šaknis prie galvos nenudažytas saugonama mano kaktą..
Labai nedaug paliko, bet mano natūrali pl spalva skiriasi stipriai nuo nudažytosios.
Atsakyti
Gal kas nors kirposi pas Raminta is Senamiescio grozio salono (Rudininku 6)? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 13, 12:06)
Pamačiau, kad Rimdžiaus padėjėja Atėnė man prie kaktos blogai nudažė plaukus. Tiksliau, paliko plaukų šaknis prie galvos nenudažytas saugonama mano kaktą..
Labai nedaug paliko, bet mano natūrali pl spalva skiriasi stipriai nuo nudažytosios.

Man tai daze Rimdzius, nezinau ar as noreciau moketi pinigus ir kaed padejeja dazytu plaukus schmoll.gif . Jei dar pamatyciau kad blogai nudaze, antra karta neleisciau. Moki pinigus tai norisi gaut ir kokybiska paslauga.
Atsakyti
Sveiki! Gal kas zinote ka apie kirpeja Ieva, kuri dirba salone „Simona" Pasilaiciuose? Pirmakart eisiu ten ir uzrase pas ja, taigi, gal kas nors buvote ir galite pasidalinti atsiliepimais??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ericutee: 13 rugpjūčio 2007 - 14:54
QUOTE(edre @ 2007 08 13, 13:30)
Man tai daze Rimdzius, nezinau ar as noreciau moketi pinigus ir kaed padejeja dazytu plaukus  schmoll.gif . Jei dar pamatyciau kad blogai nudaze, antra karta neleisciau. Moki pinigus tai norisi gaut ir kokybiska paslauga.

o tai kaip čia suprat, užsirašai pvz pas Rimdžių, o dirba dar ir kokia nors padėjėja???? g.gif nu nežinau, tai ko ten tada eit? unsure.gif jei jau einu pas Rimdžių, tai tegul ir daro jis viską ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 08 13, 13:30)
Man tai daze Rimdzius, nezinau ar as noreciau moketi pinigus ir kaed padejeja dazytu plaukus  schmoll.gif . Jei dar pamatyciau kad blogai nudaze, antra karta neleisciau. Moki pinigus tai norisi gaut ir kokybiska paslauga.

na, kitąkart jiems apie tai pabumbėsiu. Ji plaukus tik nutepliojo. Ir dažus išmaišė. Rimdžius parinko spalvą etc.
Man ateodo normlu, kad jie turi padėjėjas. Jis nespėtų visko pats.
Papildyta:
Panos. labai dažnai grimuotojai, fotogafai etc. turi savo padėjojus, kurie už juos padirba visą juodą darbą. Pas stilistus: išplauna galvą, sumaišo dažus lieptomis proporcijomis, juos užtepa. Visą kitą darbą reikalaujantį smegenų atlieka pats meistras.
Tas pats ir pas visažistus. padėjėjai uždeda ant veido 'gruntą'-pudrą, priklijuoja blakstienas etc., o visažistas stilistas atlika tą darbą, kuris jau yra mianas wink.gif

Na, visur taip. Tas yra normalu.
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2007 08 13, 16:53)
o tai kaip čia suprat, užsirašai pvz pas Rimdžių, o dirba dar ir kokia nors padėjėja????  g.gif nu nežinau, tai ko ten tada eit?  unsure.gif jei jau einu pas Rimdžių, tai tegul ir daro jis viską  ax.gif


Atenė tik pernai baige mokykla (labai gerais pazymiais jei ka) ir tik pora menesiu dirba jo padejeja, nes nori ismokti sio amato,taigi jis kaip jos mokytojas iseina.
Man kirpeja irgi karta paliko kelis milimetrus prie saknu,as jai parodziau,ji is kart uzdaze ir daugiau sios klaidos nekartojo..nemanau kad cia kazkas baisaus,tiesiog reikia graziai pasakyti ir uzdazys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 08 13, 16:59)
Atenė tik pernai baige mokykla (labai gerais pazymiais jei ka) ir tik pora menesiu dirba jo padejeja, nes nori ismokti sio amato,taigi jis kaip jos mokytojas iseina.
Man kirpeja irgi karta paliko kelis milimetrus prie saknu,as jai parodziau,ji is kart uzdaze ir daugiau sios klaidos nekartojo..nemanau kad cia kazkas baisaus,tiesiog reikia graziai pasakyti ir uzdazys mirksiukas.gif

Tikiu, kad Atėnė faina. Man ji tokia ir pasirodė. Faina mergaitė. Stilinga.
O pasakyti negalėjau, nes pamačiau tik po 3dienų. per vėlai, kad uždažytų, per anksti, kad ataugę butų... Tiesa pasakius, jau anksčiau buvau pamačiusi, bet galvojau, gal čia oda nuo dažų nusitepė ar kas.. pasirodo - ne.
Na, tiek to. nusidažysiu gražiai kitąkart.

Beje, pastebėjau, kad plaukai labai išsausėjo po dažymo, nes keitėme spalvą radikaliai. Bet tai jaukita tema..
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 13, 23:11)
Tikiu, kad Atėnė faina. Man ji tokia ir pasirodė. Faina mergaitė. Stilinga.
O pasakyti negalėjau, nes pamačiau tik po 3dienų. per vėlai, kad uždažytų, per anksti, kad ataugę butų... Tiesa pasakius, jau anksčiau buvau pamačiusi, bet galvojau, gal čia oda nuo dažų nusitepė ar kas.. pasirodo - ne.
Na, tiek to. nusidažysiu  gražiai kitąkart.

Beje, pastebėjau, kad plaukai labai išsausėjo po dažymo, nes keitėme spalvą radikaliai. Bet tai jaukita tema..


O kokios firmos dazais ten daze? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 08 13, 23:17)
O kokios firmos dazais ten daze? unsure.gif

berods, wella ax.gif o ką? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 13, 23:20)
berods, wella ax.gif  o ką? unsure.gif


Nieko,man visad idomus atsiliepimai apie profesionalius dazus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 13, 16:58)
na, kitąkart jiems apie tai pabumbėsiu. Ji plaukus tik nutepliojo. Ir dažus išmaišė. Rimdžius parinko spalvą etc.
Man ateodo normlu, kad jie turi padėjėjas. Jis nespėtų visko pats.
Papildyta:
Panos. labai dažnai grimuotojai, fotogafai etc. turi savo padėjojus, kurie už juos padirba visą juodą darbą. Pas stilistus: išplauna galvą, sumaišo dažus lieptomis proporcijomis, juos užtepa. Visą kitą darbą reikalaujantį smegenų atlieka pats meistras.
Tas pats ir pas visažistus. padėjėjai uždeda ant veido 'gruntą'-pudrą, priklijuoja blakstienas etc., o visažistas stilistas atlika tą darbą, kuris jau yra mianas wink.gif

Na, visur taip. Tas yra normalu.


Butent drinks_cheers.gif , man dar ir galva asistentas isplauna ( as apie kitas vietas kalbu, ne pas rimdziu). O Silistas kirpejas tik kerpa, pirma karta susiduriau su tuo uzsienyje rolleyes.gif Ir kaip Malena sako, asistentai dazniausiai buna tie, kurie mokinasi sio amato 4u.gif
Atsakyti