Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

As buvau simona liux nepamenu merginos vardo labai gerai padaze rodos apie 200lt padaze jau nebepamenu, buvau ir simona pasilaiciuose pas vyta labai blogai padaze schmoll.gif tiesiog siaubas splava vos ne balta buvo paskui kitos kirpejos turejo vargti kol atkure normalia splava.
Saip daug girdejau kad simona pasilaiciuose gera geri kirpejau, gal ne pas ta pakliuvau tai jau bijau rizikuoti kita savaite noriu eiti kirptis tai net nezinau kur
parekomenduokit meistra is simonos
gal kas buvo Tony &Guy salone?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 08, 09:05)
o as pirmadieni eisiu i Silkine banga pas Inga  smile.gif ir kadangi niekas cia neatsake i mano klausima pries pora savaiciu, kaip ten sekes ir kokios kainos, tai pasidalinsiu savo ispudziais po apsilankymo pati tongue.gif


Inga is Silkines bangos - puiki kirpeja, as pas ja kerpuosi jau kelinti metai ir visada bunu patenkinta jos darbu.
Atsakyti
QUOTE(Lukne @ 2007 08 08, 12:16)
Inga is Silkines bangos - puiki kirpeja, as pas ja kerpuosi jau kelinti metai ir visada bunu patenkinta jos darbu.

o kokios kainos tam salone? rolleyes.gif apytiksliai bent. kirpimas su dazymu?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 08, 13:58)
o kokios kainos tam salone?  rolleyes.gif apytiksliai bent. kirpimas su dazymu?


Kirpimas - 50 Lt, daziausi pries gera pusmeti, tada uz kirpima ir dazyma mokejau 115 Lt, daziau viena spalva.
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 08 08, 10:19)
čia karoliniškėse?
aš vis dar ieškau atsiliepimų apie simoną pašilaičiuose
galvoju ten vestuvinę šukuoseną darytis, arba elis, arba ledi el salonuose unsure.gif

prieš pora metų dariau bandomąją šukuoseną vestuvėms simonoj. man tai visai nepatiko, nes padarė tokią, kuri visai netiko mano veido formai. aišku, šukuosena buvo sudėtinga, darė retro bangeles, bet atrodžiau tai baisiai doh.gif teko ieškot kito salono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2007 08 08, 14:09)
prieš pora metų dariau bandomąją šukuoseną vestuvėms simonoj. man tai visai nepatiko, nes padarė tokią, kuri visai netiko mano veido formai. aišku, šukuosena buvo sudėtinga, darė retro bangeles, bet atrodžiau tai baisiai  doh.gif  teko ieškot kito salono  ax.gif



g.gif g.gif g.gif
nu tada simona atkrenta
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2007 08 08, 14:09)
prieš pora metų dariau bandomąją šukuoseną vestuvėms simonoj. man tai visai nepatiko, nes padarė tokią, kuri visai netiko mano veido formai. aišku, šukuosena buvo sudėtinga, darė retro bangeles, bet atrodžiau tai baisiai  doh.gif  teko ieškot kito salono  ax.gif



gal pameni kirpėjo, kirpėjos vardą?
šiaip daugiausia giriamas Vytas ax.gif

ir kaip dėl Eslaudos salono? gal ten sukurs man šedevrą? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žizel: 08 rugpjūčio 2007 - 14:18
QUOTE(Lukne @ 2007 08 08, 13:08)
Kirpimas - 50 Lt, daziausi pries gera pusmeti, tada uz kirpima ir dazyma mokejau 115 Lt, daziau viena spalva.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 08 08, 14:59)
gal pameni kirpėjo, kirpėjos vardą?
šiaip daugiausia giriamas Vytas ax.gif

ir kaip dėl Eslaudos salono? gal ten sukurs man šedevrą? blush2.gif

vardo jau žinok nepamenu blush2.gif pvz man tikrai beryšio padarė, nors kur prieš mane darė nuotakai, tai visai gražiai atrodė. daug kas aišku nuo plaukų priklauso. bet manau, kad vis tik turėtų labiau žiūrėt į tai kas žmogui pagal veidą tinka, o ne tai kas madinga g.gif
Eslaudoj nebuvau, nežinau schmoll.gif tiesiog pavaikščiok po kelis salonus, užsisakyk bandomąsias šukuosenas ir išsirinksi, tai kas tau labiausiai patiks thumbup.gif aišku truputį pinigėlių reiks palinkt tiems bandymams, bet bent jau žinosi, kad vestuvių dieną atrodai super thumbup.gif
Atsakyti
Ar kas nors buvote Senamiescio grozio salone, Rudininku 16? Gal galit ka parekomenduoti? O siaip ieskau ilgu plauku kirpimo meistro. gal jau turit toki, tai pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 03, 10:44)
kazkaip visos nutilo , ar nemirs musu temele ? 4u.gif


Gyvenantiems savanoriu prospekte rekomenduoju grožio salona Figaro adresu savanorių pr.11 E. Tai puikus salonas visai šeimai. Dirba labai geros ir malonios meistrės.Malonus aptarnavimas. Pavaišina kava ir saldainiais. Maloniai laukiamos ir mamos su vežimėliais. Kol jums meistrė kerpa ar dažo plaukus,pradėjus vaikui verkti maloniai jūsu vaika pasupuos ar pakalbins administratorė.
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 08 08, 10:19)
čia karoliniškėse?
aš vis dar ieškau atsiliepimų apie simoną pašilaičiuose
galvoju ten vestuvinę šukuoseną darytis, arba elis, arba ledi el salonuose unsure.gif

as kerpuosi Simonoj (Pasilaiciuose), tai niekada dar nenusivyliau kirpimais thumbup.gif anksciau pas Pauliu eidavau, o dabar pas Olga thumbup.gif
o sese kirposi pas Ruslana (irgi Simonoj) tai nepatiko jai jis, na ir man nepatiko kaip ja apkirpo g.gif
Atsakyti