Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Morepink @ 2007 11 22, 18:13)
Einu ir as kita savaite pas Tomuka bigsmile.gif

As grizau is Tomo, neblogs vaikinas ax.gif
Graziai nukirpo, labai kruopstus. Kirpau ir daziau, sumokejau 200lt. Matysim kaip issiplausiu galva, tada galesiu pasakyt ar gerai apkirpo ar nelabai. Pirmu ispudziu esu labai patenkinta. Jis manes klause is kur apie juos suzinojau ir t.t.. As jam ir sakau yrav vienas labai geras puslapis, is ten gali suzinot viska. Tai jis ir sako gal supermamu lotuliukas.gif , sakau tas pats. Sako cia kazkaip labai daug pradejo eit is supermamu lotuliukas.gif Ot dirbam ane panos?
Atsakyti
Sveikutes, as rytojui uzsirasiau i Simona laisves pr. pas Steise. gal kas kirpotes pas ja?
Atsakyti
na, va - uzsirasiau pas K.Rimdziu vasario 1 d. Na, ir dirba zmogus - neimanoma net prisiskambinti. Parasysiu atsiliepimus, galesiu ir photo ideti po ju:D, jei viskas pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 11 22, 21:04)
As grizau is Tomo, neblogs vaikinas  ax.gif
Graziai nukirpo, labai kruopstus. Kirpau ir daziau, sumokejau 200lt. Matysim kaip issiplausiu galva, tada galesiu pasakyt ar gerai apkirpo ar nelabai. Pirmu ispudziu esu labai patenkinta. Jis manes klause is kur apie juos suzinojau ir t.t.. As jam ir sakau yrav vienas labai geras puslapis, is ten gali suzinot viska. Tai jis ir sako gal supermamu  lotuliukas.gif , sakau tas pats. Sako cia kazkaip labai daug pradejo eit is supermamu  lotuliukas.gif Ot dirbam ane panos?

Aš eisiu tik kirptis kolkas rolleyes.gif Tai jei klaus iš kur atėjau tai ir sakysiu iš ten kur ir dauguma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2007 11 23, 10:24)
Sveikutes, as rytojui uzsirasiau i Simona laisves pr. pas Steise. gal kas kirpotes pas ja?

Lauksim atsiliepimu, kainos ir ka darysiesi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasidžiaugt,
tame pačiame BOMONDe, Smetonos g. pakliuvau pas Agnę, ji ten naujokė, bent man nematyta. Labai staigiai prireikė pasigražint, o mano kirpėja buvo užimta, tai rekomendavo Agnę. Surizikavau ir ne tik kad nesigailiu, bet lab. patenkinta. Kirpimas - nerealiai geras, svarbiausia - man patinka ir tinka thumbup.gif , kas retokai būna, o kas dar labai aktualu, kad vietoj mano planuotų 170 Lt sumokėjau 80 Lt, tai iš to džiaugsmo net arbatpinigių palikau. Žodžiu thumbup.gif,
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 11 22, 11:13)
Laba smile.gif Na si karta ir as patenkinta likau, ir pati Rasele smile.gif Uzrasiau pas ja savo seseri, ziuresiu, ka patars. Pasipasakosiu, ar patenkinta liko.
Girdejau, kad Olegas pas juos gerai kerpa. O pas Lena nebandziau, man net ir nepatogu kazkaip, kad as visus metus pas Rasele, o staiga ateinu pas Lena blush2.gif



Butinai, butinai parasyk thumbup.gif
Niu gi dziugu, kai patinki sau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
O as issiploviau galva po Tomo kirpimo ir zodziu neatsiimu, tikrai puikus kirpimas.
O tai mano pagrindinis pageidavimas. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
As asmeniskai isvis salono Simona nerekomenduociau schmoll.gif
Nors visu atsiliepimai labai geri bet man labai nepatiko.... Apkirpo tikrai graziai, bet dazu kokybe buvo tragiska - plaukai kaip siaudai buvo, dazu kokybe tikrai neatitiko kainos.
Tas pats ir mano mamai buvo - tik ja dar ir apkirpo baisiai,nors kirpomes pas ta pati kirpeja, o ta kur daze irgi tik paklause 'tai ka darysim' - nu tokia isiziojus buvo...
Va pasipasakojau ir nebepykstu taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Man idomu kokios kainos Tony&Guy. Gal kas kirpotes. But idomu isgirst atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(aiste001 @ 2007 11 24, 00:46)
As asmeniskai isvis salono Simona nerekomenduociau  schmoll.gif
Nors visu atsiliepimai labai geri bet man labai nepatiko.... Apkirpo tikrai graziai, bet dazu kokybe buvo tragiska - plaukai kaip siaudai buvo, dazu kokybe tikrai neatitiko kainos.
Tas pats ir mano mamai buvo - tik ja dar ir apkirpo baisiai,nors kirpomes pas ta pati kirpeja, o ta kur daze irgi tik paklause 'tai ka darysim' - nu tokia isiziojus buvo...
Va pasipasakojau ir nebepykstu taip  lotuliukas.gif

pas ka kirpotes? kad as neuzsirauciau ant to pacio biggrin.gif nes mano kirpeja Olga nebedirbs, tai eisiu pas kazka kita
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2007 11 23, 15:53)
Sveikos, noriu pasidžiaugt,
tame pačiame BOMONDe, Smetonos g. pakliuvau pas Agnę, ji ten naujokė, bent man nematyta.  Labai staigiai prireikė pasigražint, o mano kirpėja buvo užimta, tai rekomendavo Agnę.  Surizikavau ir ne tik kad nesigailiu, bet lab. patenkinta. Kirpimas - nerealiai geras, svarbiausia - man patinka ir tinka  thumbup.gif , kas retokai būna, o kas dar labai aktualu, kad vietoj mano planuotų 170 Lt sumokėjau 80 Lt, tai iš to džiaugsmo net arbatpinigių palikau.  Žodžiu  thumbup.gif,


Net keista kad kainos tame paciame salone tiek svyruoja.Tikriausiai pas savo kirpeja jau nebegrysite? bigsmile.gif
Atsakyti