Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(odpivor @ 2007 11 16, 16:53)
Tai va, todel ir sakau, kad labai ja nusivyliau, ne tik kaip kirpeja, bet ir kaip zmogumi, nors siaip kada kirpo labai maloniai bendravo. Stebuklo tikrai nesitikejau, nes jais senai netikiu tongue.gif 
Bet kokybisko darbo tikejausi, deja doh.gif
Beje, nei darbe, nei namie, nieks nepastebejo, kad apskritai kirpykloje buvau smile.gif

blink.gif matomai jau per daug klientu turi, kad visiskai nesaugo. Suzvaigzdejo, daug gavo reklamos ir ka, ateisi kita menesi. Nu cia tai jau virsune doh.gif O as kaip pas Rimdziu buvau, tai ji salia dirbo ir man ji kaip zmogus nepatiko, sukaloja, reiskiasi, jokio taktiskumo, tipo labai sava. As ja pirma karta maciau, zinojau,kad tokia zvaigzde yra, bet pamaciau ta jos reiskimasi, klykavima ir man ji is karto atkrito. Kesto bendravimo nepalyginsi,aisku, ne pagal tai mes renkames, bet man aplinka, bendravimas - svarbu man.
Na kita karta zinosi,kad pas ja tikrai neverta eiti. Juk mes tik suzinom apie stilistus viena is kitos, vienom labiau pasiseka, kitom ne taip.
Na isbandysiu ir as Tomuka, nes jau visos labai giria, po vizito parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(Ramintuke_ @ 2007 11 16, 12:55)
Taip taip smile.gif Geras jis wub.gif

o su sukuosena gali pati susitvarkyt?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 16, 21:26)
o su sukuosena gali pati susitvarkyt?


Na as tai laisvai biggrin.gif Nukerpa, issidziovinu ir graziai jis krenta.. Tikrai nesunkiai sutvarkau wink.gif Be to, jis ir paaiskina, kiap daryt ir kaip tvarkyt po kirpimo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(edre @ 2007 11 16, 20:44)
blink.gif matomai jau per daug klientu turi, kad visiskai nesaugo. Suzvaigzdejo, daug gavo reklamos ir ka, ateisi kita menesi. Nu cia tai jau virsune  doh.gif  O as kaip pas Rimdziu buvau, tai ji salia dirbo ir man ji kaip zmogus nepatiko, sukaloja, reiskiasi, jokio taktiskumo, tipo labai sava. As ja pirma karta maciau, zinojau,kad tokia zvaigzde yra, bet pamaciau ta jos reiskimasi, klykavima ir man ji is karto atkrito. Kesto bendravimo nepalyginsi,aisku, ne pagal tai mes renkames, bet man aplinka, bendravimas -  svarbu man.
Na kita karta zinosi,kad pas ja tikrai neverta eiti. Juk mes tik suzinom apie stilistus viena is kitos, vienom labiau pasiseka, kitom ne taip.
Na isbandysiu ir as Tomuka, nes jau visos labai giria, po vizito parasysiu.

Ojej! Uzjauciu, kuriom nepasiseke.. Nes asir pati labai galvojau, kur man nueit apsikirp.. Ir galvoju, reiki jau taip rimciau "sustriau" apsikirpt.. Juk zinomi zmones, stilistai, bet dbr.. neee biggrin.gif kol kas nekeisiu savo Tomuko mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=odpivor,2007 11 16, 12:59]
Sveikos visos,

Kirpausi pas "viena garsiausiu" Vilniaus kirpeju Lina Zvirblyte. Labai, labai nusivyliau, sumokejau nezmoniskus pinigus, uz nekokybiska dazyma ir galiuku pakirpima, bet ne tas skaudziausia, o tai, kad nudazius galiuku spalva skyresi nuo saknu (nors taip buti neturejo!).Taip pat turiu keleta zilu plauku, kurie mane labai erzino, beje, jie taip ir liko nudazius plaukus....Taip, kad labai gaila, bet "sitos meistres" tikrai nerekomenduoju.
[/q

tiesa pasakius , tai jau nepirmas zmogus is kurio girdziu , kad Zvirblyte nemoka dazyti plauku , o kerpai gerai tik vyrus
Atsakyti
QUOTE(Ramintuke_ @ 2007 11 17, 10:28)
Na as tai laisvai biggrin.gif Nukerpa, issidziovinu ir graziai jis krenta.. Tikrai nesunkiai sutvarkau wink.gif Be to, jis ir paaiskina, kiap daryt ir kaip tvarkyt po kirpimo  mirksiukas.gif

dekui dekui 4u.gif
Atsakyti
As vakar vel pas Rasele Bomond apsikirpau. Pries metus ji man patare auginti plaukus. Atrodo, kad pagaliau jie tiek uzaugo, kad isejo geras kirpimas. Ir ji pati labai patenkinta rezultatu, ir as thumbup.gif Isploviau galva, plaukai labai gerai krenta. Priklausomai kaip as juos pasukuoju, vis kitoks kirpimas atrodo. Ir spalva parinko labai gerai. Su Goldwell augaliniais patonavo.
Man ji vis gi pati paciausia kirpeja, vienintele man parinko tinkama kirpima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2007 11 15, 12:26)
Palomina, o kiek kainavo kirpimas pas Olga?

kirpimas 60 lt smile.gif
Atsakyti
gal zinote kur Vilniuje dirbama su CUTRIN firmos dazais arba kur butu ju galima isigyti? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 11 17, 20:30)
kirpimas 60 lt  smile.gif

Aciu. Nu nebrangininke. Gal ir man pas ja uzsukt. O kokia jusu sukuosena dabar? prie grieztesniu ar tokia "lengvesne"? O ar dazo ji plaukus?
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 11 17, 15:36)
As vakar vel pas Rasele Bomond apsikirpau. Pries metus ji man patare auginti plaukus. Atrodo, kad pagaliau jie tiek uzaugo, kad isejo geras kirpimas. Ir ji pati labai patenkinta rezultatu, ir as  thumbup.gif Isploviau galva, plaukai labai gerai krenta. Priklausomai kaip as juos pasukuoju, vis kitoks kirpimas atrodo. Ir spalva parinko labai gerai. Su Goldwell augaliniais patonavo.
Man ji vis gi pati paciausia kirpeja, vienintele man parinko tinkama kirpima  thumbup.gif

Gal galima butu suzinoti kur ji dirba ir kiek ima? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 11 18, 21:56)
gal zinote kur Vilniuje dirbama su CUTRIN firmos dazais arba kur butu ju galima isigyti?  4u.gif  4u.gif



As zinau kur dazo su Cutrin , vienas salonas yra Pasilaiciu g Lady El (ten visada dazau plaukus , nes patinka dazai ), kitas salonas prie Europos perijojtarp Europos ir CUP'o, bet kirpejos man ten nepatinka . Dar anksciau su Cutrinu dirbo salonas Lvovo g Briliantinas, bet nesu tikra ar vis dar dazo
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2007 11 18, 22:16)
Aciu. Nu nebrangininke. Gal ir man pas ja uzsukt. O kokia jusu sukuosena dabar? prie grieztesniu ar tokia "lengvesne"? O ar dazo ji plaukus?

jei nori pas ja eiti kirptis, tai paskubek tada, nes labai greit iseis (dar gal neisejo) nestuke.gif atostogu..
mano tai griezto kirpimo sukuosena.. aha dazo, as daziausi pas ja, tai labai gerai parinko man plauku spalva smile.gif uz kirpima ir dazyma sumokejau 150 lt
Atsakyti