Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Na ka, grizau as is Makso smile.gif
Labai malonus zmogus ir kerpa super gerai.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 15, 13:11)
kokio ilgio tavo plaukai? kiek sumokejai?

mano plaukai ilgi beveik siekia krutine.Sumokejau 70 lt.,bet jis man dar plaukus tiesino su znyplem,nes pas mane jie garbanoti.Bet siaip pas ji nuo 50 iki 60 lt.
Atsakyti
QUOTE(kliova @ 2007 11 15, 09:23)
Nu va vakar buvau pas Tomuka is Davines.Super biggrin.gif Man viskas patiko.Pakeite visiskai.Labai graziai pakirpo,nors truputi bijojo.Ir siaip labai fainas vaikinukas,kuklus,nepasiputes.Tikrai rekomenduoju


Saunu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Brunetike @ 2007 11 15, 20:21)
jau uzsirasiau leksiu pirmadieni pasigrazinti  biggrin.gif

Parasyk ,akip sekes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiponeva @ 2007 11 15, 22:03)
o as jau 6 metus pas viena ir ta pacia kirpeja FIGARo Erika  thumbup.gif  ir dbr ka tik po jos -  visa svytinti smile.gif


o kuriam Figaro ji dirba ?smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Kirpausi pas "viena garsiausiu" Vilniaus kirpeju Lina Zvirblyte. Labai, labai nusivyliau, sumokejau nezmoniskus pinigus, uz nekokybiska dazyma ir galiuku pakirpima, bet ne tas skaudziausia, o tai, kad nudazius galiuku spalva skyresi nuo saknu (nors taip buti neturejo!).Taip pat turiu keleta zilu plauku, kurie mane labai erzino, beje, jie taip ir liko nudazius plaukus....Taip, kad labai gaila, bet "sitos meistres" tikrai nerekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(kliova @ 2007 11 16, 09:16)
mano plaukai ilgi beveik siekia krutine.Sumokejau 70 lt.,bet jis man dar plaukus tiesino su znyplem,nes pas mane jie garbanoti.Bet siaip pas ji nuo 50 iki 60 lt.

tai nebrangu thumbup.gif leksiu ir as pas tomuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 16, 12:36)
tai nebrangu thumbup.gif leksiu ir as pas tomuka lotuliukas.gif


Taip taip smile.gif Geras jis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(odpivor @ 2007 11 16, 11:59)
Sveikos visos,

Kirpausi pas "viena garsiausiu" Vilniaus kirpeju Lina Zvirblyte. Labai, labai nusivyliau, sumokejau nezmoniskus pinigus, uz nekokybiska dazyma ir galiuku pakirpima, bet ne tas skaudziausia, o tai, kad nudazius galiuku spalva skyresi nuo saknu (nors taip buti neturejo!).Taip pat  turiu keleta zilu plauku, kurie mane labai erzino, beje, jie taip ir liko nudazius plaukus....Taip, kad labai gaila, bet "sitos meistres" tikrai nerekomenduoju.


Na as tavo vietoj buciau jai parodzius jos klaidas...Man buvo karta mano kirpeja paliko sone truputi nenudazyta,as apie tai taktiskai uzsiminiau,tai ji is kart uzdaze..ir tas taisymas man tikrai nekainavo.Nuo tada ji atidziau dazo ir viskas buna ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 16, 14:01)
Na as tavo vietoj buciau jai parodzius jos klaidas...Man buvo karta mano kirpeja paliko sone truputi nenudazyta,as apie tai taktiskai uzsiminiau,tai ji is kart uzdaze..ir tas taisymas man tikrai nekainavo.Nuo tada ji atidziau dazo ir viskas buna ok thumbup.gif




Na, pastebejau tik grizusi namo, paskambinau jai, ji "maloniai" pasiule dar karta apsilankyti pas ja uz menesio uz ta pacia kaina! Nes visai nesijaute kalta - mazdaug tai mano problema, kad man nepatiko! O sumokejau 250 Lt. Kadangi gyvenu ne Vilniuje, teko "maloniai" atsisakyti!
Na, nieko asmenisko, gal kam ji tiko ir patiko, bet man ne schmoll.gif
Taip, kad tikrai nerekomenduoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(odpivor @ 2007 11 16, 15:14)
Na, pastebejau tik grizusi namo, paskambinau jai, ji "maloniai" pasiule dar karta apsilankyti pas ja uz menesio uz ta pacia kaina! Nes visai nesijaute kalta - mazdaug tai mano problema, kad man nepatiko! O sumokejau 250 Lt. Kadangi gyvenu ne Vilniuje, teko "maloniai" atsisakyti! 
Na, nieko asmenisko, gal kam ji tiko ir patiko, bet man ne  schmoll.gif
Taip, kad tikrai nerekomenduoju schmoll.gif



Niu sakes blink.gif Cia jau virs naglumo,bet kuris save gerbiantis stilistas priimtu ta pacia diena-iterptu tarp uzrasymu ir istaisytu savo klaida nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 16, 15:48)
Niu sakes blink.gif  Cia jau virs naglumo,bet kuris save gerbiantis stilistas priimtu ta pacia diena-iterptu tarp uzrasymu ir istaisytu savo klaida nemokamai.




Tai va, todel ir sakau, kad labai ja nusivyliau, ne tik kaip kirpeja, bet ir kaip zmogumi, nors siaip kada kirpo labai maloniai bendravo. Stebuklo tikrai nesitikejau, nes jais senai netikiu tongue.gif
Bet kokybisko darbo tikejausi, deja doh.gif
Beje, nei darbe, nei namie, nieks nepastebejo, kad apskritai kirpykloje buvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2007 11 15, 20:23)
Na ka, grizau as is Makso smile.gif
Labai malonus zmogus ir kerpa super gerai.


Su dideliu liudesiu atsiimu savo zodzius sad.gif
Issiploviau galva ir pasimate visas meistriskumas sad.gif Kai pats sutvarke nesimate jokiu lepsusu, deja, po plovimo viskas islindo. Stiliaus pojuti zmogus tikrai turi, bet kirpimas visiskai nekokybiskas. Zinau, kad daugiau neisiu.
Atsakyti