Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 14, 12:26)
gal kuri kirpotes pas Bena is Rutos studijos?

Benas maladiec! thumbup.gif Taip pat puikiai kerpa Marcius, o mano mylimiausia kirpeja, pas kuria jau kelis metus vaikstau yra Kristina 4u.gif (Cia as apie Rutos studijos meistrus)
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 14, 13:28)
Benas maladiec! thumbup.gif Taip pat puikiai kerpa Marcius, o mano mylimiausia kirpeja, pas kuria jau kelis metus vaikstau yra Kristina 4u.gif (Cia as apie Rutos studijos meistrus)

gal telefona turi?kokios pas juos kainos?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 14, 15:53)
gal telefona turi?kokios pas juos kainos?

na dazymas ir pakirpimas ilgu plauku (zemiau peciu) kainuoja apie 180-200 lt, bet tai cia priklauso kaip dazysi, kaip kirpsi ir pan. Siaip apie 150 lt kainuoja, pasuk pasiklausk rolleyes.gif dazu jie tikrai negaili, uztat daugkas pas juos butent dazytis plauku varo mirksiukas.gif
Rutos studija
B. Radvilaitės g. 5
Telefonas: +370-5-2691503
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 14, 17:09)
na dazymas ir pakirpimas ilgu plauku (zemiau peciu) kainuoja apie 180-200 lt, bet tai cia priklauso kaip dazysi, kaip kirpsi ir pan. Siaip apie 150 lt kainuoja, pasuk pasiklausk rolleyes.gif dazu jie tikrai negaili, uztat daugkas pas juos butent dazytis plauku varo mirksiukas.gif
Rutos studija
B. Radvilaitės g. 5
Telefonas: +370-5-2691503

dekui 4u.gif
Atsakyti
Nu va vakar buvau pas Tomuka is Davines.Super biggrin.gif Man viskas patiko.Pakeite visiskai.Labai graziai pakirpo,nors truputi bijojo.Ir siaip labai fainas vaikinukas,kuklus,nepasiputes.Tikrai rekomenduoju
Atsakyti
sveikos uzvakar buvau kirpykloje WoMan Vilniuje naujai atsidariusi. Likau labai patenkinta aptarnavimu thumbup.gif Norejau pasikeisti spalva ir siek tiek pakirpti (nes auginu) sumokejau 150Lt bet uztat ir galvos masaza gavau. As tiek kirpyklu Vilniuje isbandziau bet cia tai drinks_cheers.gif dabar ten lankysios pas Svetlana. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kliova @ 2007 11 15, 09:23)
Nu va vakar buvau pas Tomuka is Davines.Super biggrin.gif Man viskas patiko.Pakeite visiskai.Labai graziai pakirpo,nors truputi bijojo.Ir siaip labai fainas vaikinukas,kuklus,nepasiputes.Tikrai rekomenduoju

kokio ilgio tavo plaukai? kiek sumokejai?
Atsakyti
Palomina, o kiek kainavo kirpimas pas Olga?
Atsakyti
Sveikutes, gal jūs kuri turit asmeninį Tomo iš Davines nr? nes neina man niekaip tuo salono nr prisiskambint verysad.gif
Atsakyti
jau uzsirasiau leksiu pirmadieni pasigrazinti biggrin.gif
Atsakyti
o as jau 6 metus pas viena ir ta pacia kirpeja FIGARo Erika thumbup.gif ir dbr ka tik po jos - visa svytinti smile.gif
Atsakyti
O ar kas nors lankesi Vilniuj Estelina grozio salone? Jis yra Baltrusaicio gatvej. Noreciau isgirsti apie ji atsiliepimu ax.gif
Atsakyti