Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Palomina @ 2007 11 10, 17:10)
na stai, neperseniausiai grizau is Olgos (is Simonos salono).. super  thumbup.gif  norejau pasikeist ir pasikeiciau  wub.gif  ir kirpausi ir daziausi.. labai gerai parinko man plauku spalva, patare kas tinka, kas nelabai tinka.. zodziu, as labai patenkinta  wub.gif
tik va gaila, kad po menesio Olga iseina atostogu, sake gris po metu kazkur.. tai teks visus metus eit pas kazka kita, na bet eisiu i ta pacia Simona, tai ten visi meistrai geri  smile.gif  manau issirinksiu kazka

Dziaugiuosi del taves mirksiukas.gif Gal gali placiau pakomentuoti ka su tavim padare? Labai smalsu blush2.gif O kokiais dazais "simonoj" padaze? Aciu
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 11 10, 23:43)
Dziaugiuosi del taves mirksiukas.gif  Gal gali placiau pakomentuoti ka su tavim padare? Labai smalsu  blush2.gif  O kokiais dazais "simonoj" padaze? Aciu

paskutini karta kai buvau pas Olga kirptis, tai buvau apsikirpusi pazeminta kare (man tiko idealiai), bet as vis svajojau atsiauginti plaukus, tai visa vasara iki dabar auginau po to (nes nu taip norejau ilgu plauku biggrin.gif ).. ir kaip zinia, as neturiu kantrybes labai, tai sumasciau apsikirpt ir ne tai kad toliau auginimui tiktu, bet, taip kad matytusi kad kirpausi biggrin.gif taigi, buvau atsiauginus plaukus siek tiek ilgesnius negu iki peciu, o dabar as tik su plaukais, kuriu ilgis iki kaklo biggrin.gif pasakiau Olgai, kad man patinka grieztesni kirpimai, nes as nemegstu isplonintu plauku galu, tai mes gal pusvalandi taremes, ziurejom zurnalus, derinom man sukuosena smile.gif apkirpo paprastai trumpai (ivardinciau kaip trumpa tiesia kare) ir grieztus kirpcius (anksciau nesiojau kirpcius sukuojamus ant sono), kazkaip visada maniau, kad man netinka tokie kirpciai, bet pasirodo dar geriau su tokiais atrodau, negu anksciau nesiodavau smile.gif daug kas sako kad as turiu siek tiek japonisku bruozu (nors as pati tai taip nepasakyciau, na bet gal kitiems taip atrodo) biggrin.gif tai dabar dar labiau jie isryskejo lotuliukas.gif
o plaukus nudaze man tamsiai ruda spalva su raudonu atspalviu (ar ten vario atspalvis), o pries tai buvau sviesiai rudais smelio.. derinom man spalva prie veido odos spalvos ir prie akiu smile.gif tai dabar super, issiryskino bruozai, neatrodau taip blankiai kaip pries tai buvau..
o naudoja Simonoj tai Goldwell dazus.. ziuresim kaip laikysis spalva smile.gif nes pirma kart daziau su siais dazais..
dar paprasiau Olgos, kad pakomentuotu mano plauku stovi biggrin.gif tai sake labai geri plaukai, nenutriuse, neissauseje, stori thumbup.gif sake gerai priziuriu ax.gif nors as pati kazkaip manydavau, kad gal as jiems per mazai demesio skiriu blush2.gif
tai tiek atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 09, 23:58)
labas, aš eidavau į Idabasar kiemelį, tik ne pas Mariną (ji šviesiais plaukais ir su akinukais) smile.gif
kažin kas dabar dirba toj naujoj kirpykloj išskyrus Mariną g.gif
man patiko toje kirpykloj keli vaikinukai rolleyes.gif kaip kirpo, dažė rolleyes.gif



taip ta pati Marina, na o toj kirpykloj tai tikrai yra bent viena is kosmetologiu tu paciu, dar tokia tamsi mergina kirpeja, ji atsimenu dirbo Idabasar , bet gal ne taip seniai kaip Marina;)
Papildyta:
QUOTE(Žizel @ 2007 11 10, 12:35)
pasižiūrėjau tinklapį, pagal mane tai neee
ten adresas Subačiaus 1 arba 3 g.gif


vat nzn, kaip ji vadinosi, tiesiog buvo pacio viesbucio IDABASAR kiemelio kiemely:D (nu ten tam kiemely yra dar kitas kiemelis ir ta kirpykla jame)
Bet jos ten neber, dabar ten nekilnojamo turto agentura lyg:) dabar jie kaip sakiau sv. Stepono g.wink.gif tokiam kaip centre, kur prekiauja kilimais "Persija". Uz Kiausinio i virsu biski paeit:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 10, 16:25)
Na, kad jau apie Kesta tokie geri atsiliepimai, tai eisiu pas ji. Tikiuosi, kad neverksiu po to rolleyes.gif  O pas ji dideles eiles? papulsiu gruodzio 10-15 d.?


Geriausiu atveju papultum tik sausio galui mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2007 11 11, 23:02)
Geriausiu atveju papultum tik sausio galui  mirksiukas.gif .


siaubas doh.gif doh.gif man sunku taip toli planuoti, na, bet dekui, bandysiu.
Atsakyti
[quote=Palomina,2007 11 11, 11:56]
As vis dar brestu tokiem kardinaliems pasikeitimams blush2.gif Nors kazkada paauglysteje mane Wellos kirpejas Rolandas Altas irgi buvo nukirpes kare su trumpais kirpciukais- tai ir paliko gera ispudi ax.gif Tokia sukuosena bent mane labai jaunino, tokia mergaiciuke buvau patapus. Zinai as anksciau irgi nemegdavau isplonintu plauku ir kirpdavausi tik kare, bet dabar antri metai jau issikarpau per visa ilgi. Siaip lengviau su plaukais budavo susitvarkyti kai jie kare pakirpti g.gif Labai dziaugiuosi del taves, tikrai jauciasi, kad likai apsoliutiskai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
O kiek kirpimas kainuoja pas Olga is 'Simonos'?
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 11 12, 09:29)
As vis dar brestu tokiem kardinaliems pasikeitimams  blush2.gif Nors kazkada paauglysteje mane Wellos kirpejas Rolandas Altas irgi buvo nukirpes kare su trumpais kirpciukais- tai ir paliko gera ispudi  ax.gif Tokia sukuosena bent mane labai jaunino, tokia mergaiciuke buvau patapus. Zinai as anksciau irgi nemegdavau isplonintu plauku ir kirpdavausi tik kare, bet dabar antri metai jau issikarpau per visa ilgi. Siaip lengviau su plaukais budavo susitvarkyti kai jie  kare pakirpti g.gif Labai dziaugiuosi del taves, tikrai jauciasi, kad likai apsoliutiskai patenkinta  4u.gif

aciu 4u.gif aha tikrai labai dziaugiuosi.. va siandien galva issiploviau ir nebuvo jokiu problemu po to su sukuosenos padarymu, viskas gavosi kaip katik is kirpyklos isejus smile.gif

QUOTE(svetelis @ 2007 11 12, 11:35)
O kiek kirpimas kainuoja pas Olga is 'Simonos'?

kirpimas 60 lt + as dar daziau tai is viso sumokejau 150 lt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 12 lapkričio 2007 - 14:31
QUOTE(edre @ 2007 11 10, 14:10)
As jau pas Toma uzsirasiau i Davines salona, lapkricio 22d. Butinai parasysiu atsiliepimus.


ir as eisiu pas ji 22 smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kliova @ 2007 11 10, 21:10)
O jums neatrodo,kad jums svarbiausia Rimdziui reklama pavaryt,negu apie geriausius kirpejus Vilniuj padiskutuot.Net nepasisikaitot apie kokia Olga raso,o jau purvais drabstot.Ir is vis atrodo taip,kad jus pas visus aptariamus kirpejus lanketes rolleyes.gif Ir vistiek "Rimdziukas geriausias"
Papildyta:


Na, yra kaip yra. jis man - geriausias biggrin.gif Ar blogai, kad suradau man tinkantį meistrą? unsure.gif Ir ne purvais drabstausi, o savo pakankamai bjaurią ir skaudžią patirtį papasakojau. Žinok, labai negera, kai tavo plaukus sugadina. Labai negera. Todėl dabar ir džiaugiuosi, kai pagaliau gaunu tai, ko noriu ir nekenčia plaukai. Bet čia lietuvių bruožas, ania? Kiekvieną, kuris džiaugiasi pulti nusodinti.. rolleyes.gif

O temą seku ir skaitau. Tubūt vienintelę SM'e taip nuosekliai biggrin.gif Ir pasitikslinau kuri ten Olga. Ir pasikartosiu: ta Olga, kuri dirba Naujamiesty man sugadino plaukus. Tam, kad kitos žinotų.


Taip, žinau kirpėjų ir visažistų ir stilistų ir fotografų ir t.t. labai daug, daugumą jų asmeniškai, nes toks mano darbas cool.gif Ir ką? tas labai blogai? Žinoti? unsure.gif
Atsakyti
Merginos, nesipykit, kiek zmoniu tiek nuomoniu, kartais jos sutampa kartais ne, kito nuomone reikia moketi priimti. Juk cia diskusija, pasidalinimas patirties, patarimai ir kt., kiekvienas atsirenka tai kas jam reikalinga. Zodziu, kaip tas Liapoldas: GYVEKIME DRAUGISKAI! 4u.gif
Atsakyti
gal kuri kirpotes pas Bena is Rutos studijos?
Atsakyti