Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Eleina @ 2007 11 09, 12:58)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif jei nori, galim kur susitikt kita treciadieni apie 16.15, as kaip tik tuo metu pas ja eisiu, galesim kartu nueit  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o siaip tai irodynet kad nesu jos drauge, nesiruosiu  doh.gif  lotuliukas.gif



Niu ir faina gi tau!
As tai dar tokiu laiku (16.15) darbalioju, o tu jau groziui tokiu metu turi laiko!
O tai tu jos nuolatine lankytoja? biggrin.gif
Ir tau pas ja viska O.K? g.gif

Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 11 10, 07:34)
Niu ir faina gi tau!
As tai dar tokiu laiku (16.15) darbalioju, o tu jau groziui tokiu metu turi laiko!
O tai tu jos nuolatine lankytoja? biggrin.gif
Ir tau pas ja viska O.K? g.gif

mano darbo laikas nuo 7.30 iki 16.00, penktadieniais iki 15.30. pietu pertrauka pas mus- 30 minuciu. va tau - ataskaita parasiau tongue.gif lotuliukas.gif nuo darbo iki jos salono - 15 minuciu. o ir siaip nesuprantu, ko cia kabinejies prie mano darbo laiko g.gif atidirbu diena ir turiu laiko truputi groziui, kas nepatinka?
pas ja eisiu jau trecia karta, nezinau ar tavo manymu cia jau nuolatine kliente. patiko, tai ir vaikstau.
jo, viskas man O.K. ar cia kazkas nuostabaus? vieniems vienur patinka, kitiems kitur. rolleyes.gif
Atsakyti
a, tada ta Olga, su kuria man teko susiduriti skaudžiai, tikrai nėra ta Olga iš Simonos. Ji dirba sau. Ir yra tikrai nebloga TRUMPŲ plaukų meistrė.

Beje, pastebėjau, kad vaikinai meistrai daug labiau saugo ilgą plauką, nei moterys....
Atsakyti
Cia minima jauki kirpyklele prie IdaBasar kaip suprantu yra Stiliaus studija HARMONIJA ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 11 10, 11:25)
Cia minima jauki kirpyklele prie IdaBasar kaip suprantu yra Stiliaus studija HARMONIJA ar as klystu?



pasižiūrėjau tinklapį, pagal mane tai neee
ten adresas Subačiaus 1 arba 3 g.gif
Atsakyti
o gal kuri pamines gera ILGU plauku spec.? nes su tokio ilgio plaukais kaip mano nedaznai kirpejos susiduria. Kaip kazkuri is cia minejo, yra tam tikra kirpeju grupe, kuri os ilgu plauku nemegsta lotuliukas.gif Nenoreciau pas tokia papulti blink.gif Na, ir vis tiek skiriasi truputi modeliavimas, kirpimas ilgu plauku, nes jie gula kitaip.
Tai pas ka man eiti..?smile.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Buvau pas Inga is Silkines bangos. Tikrai sauni kirpeja. Labai maloni, daug patarimu dave smile.gif Apkirpo graziai, kaip ir norejau smile.gif Plauku spalvyte siek tiek ne tokia gavos, kokios norejau, bet mano gana problematiski plaukai, triju spalvu, daug nuauge buvo, manau tikrai padare ka galejo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Apvalute, labai gerai išsireiškei " yra kirpėjų kategorija, kurie nemėgsta ilgų plaukų" biggrin.gif
TAIKLIAI tongue.gif

Na, pas Kęstą mačiau ne vieną klientę su ataugintom kasom - pačios sakė, kad pas jį atsiaugino.
Kaip man Kęstas minėjo, esą jam patinka ilgi plaukai, bet jei jioe nušiurę, pelės uodega, tai kerpa ir bando autauginti gražius. Iš fotkės avatare tikrai aišku, kad Taviškiai ne pelės uodega biggrin.gif
Atsakyti
As jau pas Toma uzsirasiau i Davines salona, lapkricio 22d. Butinai parasysiu atsiliepimus.
Atsakyti
na stai, neperseniausiai grizau is Olgos (is Simonos salono).. super thumbup.gif norejau pasikeist ir pasikeiciau wub.gif ir kirpausi ir daziausi.. labai gerai parinko man plauku spalva, patare kas tinka, kas nelabai tinka.. zodziu, as labai patenkinta wub.gif
tik va gaila, kad po menesio Olga iseina atostogu, sake gris po metu kazkur.. tai teks visus metus eit pas kazka kita, na bet eisiu i ta pacia Simona, tai ten visi meistrai geri smile.gif manau issirinksiu kazka
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 11 10, 14:46)
Apvalute, labai gerai išsireiškei " yra kirpėjų kategorija, kurie nemėgsta ilgų plaukų" biggrin.gif
TAIKLIAI tongue.gif

Na, pas Kęstą mačiau ne vieną klientę su ataugintom kasom - pačios sakė, kad pas jį atsiaugino.
Kaip man Kęstas minėjo, esą jam patinka ilgi plaukai, bet jei jioe nušiurę, pelės uodega, tai kerpa ir bando autauginti gražius. Iš fotkės avatare tikrai aišku, kad Taviškiai ne pelės uodega biggrin.gif


Na, kad jau apie Kesta tokie geri atsiliepimai, tai eisiu pas ji. Tikiuosi, kad neverksiu po to rolleyes.gif O pas ji dideles eiles? papulsiu gruodzio 10-15 d.?
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 11 09, 19:58)
Olga... tai čia ta, kuri dirba dabar ten prie naugarduko gavės? naujamiesty tokiam name be jokios iškabos apie saloną?
....oi.. jei ta, tada labai džiaugiuosi, kad pas ją nebeeinu  doh.gif
nors vaikščiojau tikrai nemažai laiko vis tikėdamasi, vis laukdama, bet finale likau su daugiau nei perpus trumpesniais plaukais, nors to neprašiau, atvirkščiai, prašiau kiek įmanoma mažiau kirpti. +su tragiška plaukų spalva, susidėjusi po Olgos invazijos iš 3 spalvų: galai juodi, vidurys tamsiai ryžai rudas, viršugalvis purvinai ryžas-geltonas-auksinis. Moteriškė, suprantate, nusprendė ne kaip įprasta keisti spalvą, bet nudažyti šviežius plaukus, o senuosius NUKIRPTI. Taip naglai, visiškai net nepasiklausu. Vos spėjau išgelbėti plaukų likučius... unsure.gif
....ir nunešti juos pas Kęstą. Pamatęs juos Kęstas pasakė, kad "jooooo.... kartais dažytis namie pačiam labiau apsimoka - gražiau nusidažai"  rolleyes.gif
Spėju, pagalvojote, kad mano plaukai tubūt buvo kokie baisiai nušiurę ir prašyte prašėsi kerpami?
Tada kodėl Kęstas jų nekerpa? Ir saugo. Ir jau ataugino nemažai, bei pagaliau sulygino spalvą ir padarė tokią, kokios visą laiką norėjau.
O gerbiama Olga mane net įtikino, kad ant mano baisaus plauko, tokios spalvos neįmanoma išgauti  biggrin.gif

|Ir šiaip, pastebėjau vieną dalyką: ji tikrai moka kirpti kare. ir pati nešioja kare. Ir visas savo klientes kerpa kare  rolleyes.gif  Mane irgi norėjo nukirpti būtent KARE biggrin.gif
Kas baisiausia, ji mažai kalba, yra labai susireikšminusi meistrė ir visiškai nesiklauso ko nori tu. Daro pagal save ir tiek.
Bliamba, prabliovioau per ją ne vieną naktį. Jei kuri turite ilgus plaukus ir NENORITE KARE - geriau pasisaugokite Olgos - kare manijakės tongue.gif

O jums neatrodo,kad jums svarbiausia Rimdziui reklama pavaryt,negu apie geriausius kirpejus Vilniuj padiskutuot.Net nepasisikaitot apie kokia Olga raso,o jau purvais drabstot.Ir is vis atrodo taip,kad jus pas visus aptariamus kirpejus lanketes rolleyes.gif Ir vistiek "Rimdziukas geriausias"
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2007 11 09, 11:53)
4u.gif  laba diena, aš iš Tomo sugryžau wink.gif

galiu pasakyt, kad šaunuolis jis  thumbup.gif
iš pradžių keistai sau atrodžiau, nes pakirpo
ne taip kaip visada manoji kirpėja varė vieną pričioską
ir psio, nieko naujo mana galva labai ir nemačius  blink.gif
bet pakirpo tikrai gerai, naują stilių parinko, kolegės darbe išgyrė,
sakė labai liuks, man labai tinka... ax.gif 

Tomukas kerpa tikrai nuoširdžiai, stengiasi vyrukas ir supranta
tai ką daro... nepasikėlęs  schmoll.gif

už kirpimą trumpų plaukų mokėjau 60 Lt. ir likau patenkinta  thumbup.gif

nu va aciu uz komentara.Dabar man bus nebaisu pas ji eiti.as taip pat savo atsiliepimus parasysiu
Atsakyti