Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2007 11 01, 23:23)
Na merginos dabar visos is Rimdziaus eisim pas Tomuka. Pirmadieni ir as bandysiu jam skambinti ir tartis del kirpimo. Pasidalinsiu savo ispudziais )))

Nea schmoll.gif aš iš Rimdžiaus niekur neisiu būsiu ištikima klientė ax.gif nenoriu niekam kitam patikėt savo plaukų schmoll.gif vienu žodžiu joks kitas kirpėjas manęs nesuvilios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 06 lapkričio 2007 - 18:09
QUOTE(fuksė @ 2007 11 06, 16:29)
Sveikutes!
Mano patarimas rimtai pagalvoti pries einant i nauja vieta dazyti ir dar labiau kirpti plaukus pagal gausias rekomendacijas.
Deja man atsitiko taip.....
Prisiskaiciau musu supermamyciu patarimu del Ingos is Silkines bangos - tai iki siol sielos zaizdas gydau!!!!!
Ir jei kas mane dabar pultu, kad super ji super- nu tada zmones nemate tikrai super sukuosenos, o ne sablono ir super spalvos, o ne velniai zino kas.........
Reikejo mane matyti!!!!!!!!!!!!!!! ir dar uz tokia kaina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tai stai galiausia: kai tinka dviems TAU butinai netiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Kai nuejau pas savo meistra - pamates toki sedevra ant mano galvos- paklause ar ne pati daziau namu salygomis? smile.gif))))) Stai jums mielosios rezultatas - net nesimate kad tai butu meistro darbas!
O dar manau, kad tai madam Ingos draugaites ja sitaip cia isreklamavo doh.gif




vaje doh.gif as sia savaite pas ja einu doh.gif na tikiuosi man neteks tokio atsiliepimo rasyt doh.gif
Atsakyti
Del to as ir esu sios temos lankytoja, nes man idomus yra atsiliepimai apie stilistus, kadangi dar neatradau to savojo. Vis esu ieskojimuose. Pas Tomuka dar neuzsirasiua, bandysiu ryt pasiskambint.
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2007 11 06, 16:58)
fukse, a kas tavo meistras ?    g.gif   mažum jis daug geresnis už tą kur rekomendavo, nes kartais taip padaro reklamą meistrams, kurie iš vis nemoka kirpt ir dažyt... vat tas yra blogiausia.   doh.gif  buvo ir man kadais, kai nukirpo tai nežinojau kur galvą kišt,  apsiverkus su skara iš kirpyklos namo važiavau... o išgirta kirpėja buvo oi oi... schmoll.gif



Niu gi Zbignevas!!!!
O i Silkine banga pakliuvau, kai jis atostogavo - o man mat dege- nai tai ir gavau.....
O reklamos jam tikrai nereikia - turi jis darbelio iki ausu bigsmile.gif
Tenka eiluteje pastoveti net iki menesio....

Papildyta:
QUOTE(Redgrape @ 2007 11 06, 19:51)
vaje  doh.gif  as sia savaite pas ja einu  doh.gif  na tikiuosi man neteks tokio atsiliepimo rasyt  doh.gif



Vaje, zmogau- man taves gaila..........
Nu tuomet mobilizuok nervus, nes tau ju tikrai reiks doh.gif
O po menesio ieskosi vel kur eiti - nes rezultatas bus baisesnis negu dabar iki jos ,,grebliu" kaisiojimo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 07 lapkričio 2007 - 08:10

Vaje, zmogau- man taves gaila..........
Nu tuomet mobilizuok nervus, nes tau ju tikrai reiks doh.gif
O po menesio ieskosi vel kur eiti - nes rezultatas bus baisesnis negu dabar iki jos ,,grebliu" kaisiojimo verysad.gif
[/quote]




Na nemanau, kad ji yra tokia bloga ir gailesiuos smile.gif As jokiu drastisku pokyciu nezadu daryt, o tik dazyt galva vienoda spalva ir siek tiek pakirpt plauku galus smile.gif
Atsakyti
[quote=Redgrape,2007 11 07, 12:43]
Vaje, zmogau- man taves gaila..........
Nu tuomet mobilizuok nervus, nes tau ju tikrai reiks doh.gif
O po menesio ieskosi vel kur eiti - nes rezultatas bus baisesnis negu dabar iki jos ,,grebliu" kaisiojimo verysad.gif
[/quote]
Na nemanau, kad ji yra tokia bloga ir gailesiuos smile.gif As jokiu drastisku pokyciu nezadu daryt, o tik dazyt galva vienoda spalva ir siek tiek pakirpt plauku galus smile.gif
[/quote]

Tai kad butent.... schmoll.gif
As tai irgi tik daziau viena spalva ir vos galiukus kirpau.
Tai stai keliais veiksniais sugebejo viska sugadinti- pradedant pradine mano spalva irt baigiant tuo kad nuo jos TIK galiuku pakarpymo, po pirmo plovimo plauku visai negalejau sudeti! Varnu lizdas ant galvos
Tai buvo sokas! bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 07 lapkričio 2007 - 13:41
[quote=fuksė,2007 11 07, 14:39]
Na nemanau, kad ji yra tokia bloga ir gailesiuos smile.gif As jokiu drastisku pokyciu nezadu daryt, o tik dazyt galva vienoda spalva ir siek tiek pakirpt plauku galus smile.gif
[/quote]

Tai kad butent.... schmoll.gif
As tai irgi tik daziau viena spalva ir vos galiukus kirpau.
Tai stai keliais veiksniais sugebejo viska sugadinti- pradedant pradine mano spalva irt baigiant tuo kad nuo jos TIK galiuku pakarpymo, po pirmo plovimo plauku visai negalejau sudeti! Varnu lizdas ant galvos
Tai buvo sokas! bash.gif
[/quote]


Na uzjauciu, kad tau taip nepasiseke ir tikiuosi man taip nenutiks smile.gif na negali ji but toookia bloga kirpeja, tada nebutu cia tiek geru atsiliepimu ir apskritai ji klientu neturetu smile.gif
Atsakyti
[quote=Redgrape,2007 11 07, 14:58]
Tai kad butent.... schmoll.gif
As tai irgi tik daziau viena spalva ir vos galiukus kirpau.
Tai stai keliais veiksniais sugebejo viska sugadinti- pradedant pradine mano spalva irt baigiant tuo kad nuo jos TIK galiuku pakarpymo, po pirmo plovimo plauku visai negalejau sudeti! Varnu lizdas ant galvos
Tai buvo sokas! bash.gif
[/quote]
Na uzjauciu, kad tau taip nepasiseke ir tikiuosi man taip nenutiks smile.gif na negali ji but toookia bloga kirpeja, tada nebutu cia tiek geru atsiliepimu ir apskritai ji klientu neturetu smile.gif
[/quote]


Nuosirdziai linkiu, kad tau taip nenutiktu, kaip man, vos nenusigrauziau naguciu iki ankuniu biggrin.gif
Atsakyti
gryzau is ingos is salono silkine banga,likau patenkinta,bet gal todel kad nedaziau,tik apsikirpau,nieko ypatingo nepadare,nes is mano plauku nelabai ka ir padarysi,bet dabar jau nors galiu normaliai susitvarkyt.
bet...kitakart ten turbut negrysiu,rasiu kur pigiau taip apsikirpt,ne uz 70 lt,bet uz 30-40 lt.
tai tokie butu atsiliepimai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2007 11 07, 19:04)
gryzau is ingos is salono silkine banga,likau patenkinta,bet gal todel kad nedaziau,tik apsikirpau,nieko ypatingo nepadare,nes is mano plauku nelabai ka ir padarysi,bet dabar jau nors galiu normaliai susitvarkyt.
bet...kitakart ten turbut negrysiu,rasiu kur pigiau taip apsikirpt,ne uz 70 lt,bet uz 30-40 lt.
tai tokie butu atsiliepimai bigsmile.gif




ojei, ko taip brangu blink.gif as galvojau, kad pas ja pigiau...negi uz galiuku pakirpima teks 70 Lt moket... doh.gif na ka darysi teks eit, vistiek jau uzsirasius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 11 06, 17:29)
Sveikutes!
Mano patarimas rimtai pagalvoti pries einant i nauja vieta dazyti ir dar labiau kirpti plaukus pagal gausias rekomendacijas.
Deja man atsitiko taip.....
Prisiskaiciau musu supermamyciu patarimu del Ingos is Silkines bangos - tai iki siol sielos zaizdas gydau!!!!!
Ir jei kas mane dabar pultu, kad super ji super- nu tada zmones nemate tikrai super sukuosenos, o ne sablono ir super spalvos, o ne velniai zino kas.........
Reikejo mane matyti!!!!!!!!!!!!!!! ir dar uz tokia kaina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tai stai galiausia: kai tinka dviems TAU butinai netiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Kai nuejau pas savo meistra - pamates toki sedevra ant mano galvos- paklause ar ne pati daziau namu salygomis? smile.gif))))) Stai jums mielosios rezultatas - net nesimate kad tai butu meistro darbas!
O dar manau, kad tai madam Ingos draugaites ja sitaip cia isreklamavo doh.gif


As taip pat noredama ivairoves ir pataupyti pinigus buvau Silkinej bangoj pas Irma, tai nudaze gal ir nieko, bet jau kirpimu plaukus sugadino. Pavaiksciojau men. ir neiskentus nulekiau pas savo kirpeja, tai jai nieko nebeliko kaip is mano jau paaugusiu zemiau peciu plauku, kirpti trumpai sad.gif. Beja uz kirpima pas ja mokejau 40lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 07 lapkričio 2007 - 20:03
QUOTE(beata_abc @ 2007 11 07, 21:00)
As taip pat noredama ivairoves ir pataupyti pinigus buvau Silkinej bangoj pas Irma, tai nudaze gal ir nieko, bet jau kirpimu plaukus sugadino. Pavaiksciojau men. ir neiskentus nulekiau pas savo kirpeja, tai jai nieko nebeliko kaip is mano jau paaugusiu zemiau peciu plauku, kirpti trumpai sad.gif. Beja uz kirpima pas ja mokejau 40lt





Nu kas cia per atsiliepimai pasipyle doh.gif Ko anksciau neraset? g.gif blink.gif
Atsakyti