Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Žizel @ 2007 08 06, 14:07)
o konkrečiau? ax.gif


konkreciau negalesiu nieko pasiulyti , kai kurie mano pazystami lankosi ten
kainos prieinamos , meistres neblogos ir kosmetologe labai gera

Papildyta:
QUOTE(fiksi @ 2007 08 06, 15:34)
O pas ka Jasinskio g. eini? As rytoj uzsirasiau pas kirpeja Jurgita.... Pirmas kartas tai truputi nervinuosi  unsure.gif

kirpausi pas Jurgita smile.gif
niu nezinau ... nebloga ...daugiau jokios nuomones nesusidare
kaina 50 Lt
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 06, 15:04)

kirpausi  pas Jurgita  smile.gif
niu nezinau ... nebloga ...daugiau jokios nuomones nesusidare
kaina 50 Lt

Nu jo...kazkaip balse didelio entuziazmo negirdeti g.gif
O dar pries tai almantes komentaras...
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 08 06, 13:33)
bet jei jau eiti ir kirpits,ir manikiura pedikiura,pas kosmetologe dar kur nors,tai eiciau i simona pasiluose,nes ten meistrai visi labai  thumbup.gif



kažin kas vestuvėms šukuoseną padarytų? man reikia kad pašilaičiuose būtų salonas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 06, 13:31)
edre, ne tu klausei. Kita forumietė klausė  mirksiukas.gif  Viskas gerai, nepriimkim visko taip asmeniškai 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 08 06, 12:33)
as tai sarmoj style dazau plaukus Jasinskio gatvej,neblogas salonas  bigsmile.gif 
bet jei jau eiti ir kirpits,ir manikiura pedikiura,pas kosmetologe dar kur nors,tai eiciau i simona pasiluose,nes ten meistrai visi labai  thumbup.gif  na arba dar i grozio akademija smile.gif



O ką galėtum rekomentuoti Grožio akademijoj? Domina kosmetologė, kirpėja.
Atsakyti
nu mergois jus ir pavarot smile.gif o kas pas mane kirposi?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 07, 23:50)
nu mergois jus ir pavarot smile.gif  o kas pas mane kirposi?


O kuriam salone jus kerpate? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 06, 15:04)


kirpausi  pas Jurgita  smile.gif
niu nezinau ... nebloga ...daugiau jokios nuomones nesusidare
kaina 50 Lt

Labas rytas 4u.gif
As vakar buvau pas ta Jurgita . Na, pakirpo normaliai (nesugadino sukuosenos), taciau aptarnavimas man visiskai nepatiko, todel daugiau ten neeisiu blush2.gif Kirpo mane gal kokias25 min ir per ta laika visa susiraukusi buvo (na, gal ne nuotaika, gal kokia bloga diena??? doh.gif ). O pradzioj net neapziurejo plauku, iskart pasodino ir isplove galva...O jau poto klause "kaip kirpti". Savo minciu - nulis....
Zodziu, pameginau ir gana blink.gif
Atsakyti
o as pirmadieni eisiu i Silkine banga pas Inga smile.gif ir kadangi niekas cia neatsake i mano klausima pries pora savaiciu, kaip ten sekes ir kokios kainos, tai pasidalinsiu savo ispudziais po apsilankymo pati tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Aš užsirašiau į "Mažają Simona" kirpimui. Tvarkaus ten antakius, tai fainai. Pamačiau kad vyrukai kerpa ir pasidomėjau. Tai ryt eisiu pas Vladislavą. Kirpimas čia kainuoja kažkas apie 50 Lt.
Atsakyti
QUOTE(ciga @ 2007 08 08, 10:06)
Sveikutės smile.gif
Aš užsirašiau į "Mažają Simona" kirpimui. Tvarkaus ten antakius, tai fainai. Pamačiau kad vyrukai kerpa ir pasidomėjau. Tai ryt eisiu pas Vladislavą. Kirpimas čia kainuoja kažkas apie 50 Lt.



čia karoliniškėse?


aš vis dar ieškau atsiliepimų apie simoną pašilaičiuose
galvoju ten vestuvinę šukuoseną darytis, arba elis, arba ledi el salonuose unsure.gif
Atsakyti
Stilinga šukuosena pas Kęstą Rimdžių be eilės!

AUKCIONAS paskelbtas šiandien "Lietuvos ryto" priede. Kainą kelti el.paštu MES@LRYTAS.LT

Pas vieną žinomiausių Lietuvos stilistų Kęstą Rimdžių net žvaigždės pasikonsultuoti ar apsikirpti užsirašo prieš porą mėnesių. MES siūlome išskirtinę galimybę sėsti po Kęsto žirklėmis ir pakeisti šukuoseną be eilės! Be to, žvaigždiška šukuosena jums atsieis net pigiau nei salone – vos 70 litų, kurie nubyrės ne į stilisto kišenę, o TV3 ir Nomedos Marčėnaitės organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ fondą.

Ne tik paprasti mirtingieji klientai, bet ir žinomi Lietuvos žmonės apsišarvuoja kantrybe belaukdami savo eilės pas Kęstą. Niekas neabejoja, kad jis stilingai ir net meniškai iš tikrų gaurų gali sukurti šukuoseną, kitaip sakant – naują kliento veidą, už kurį negaila nė vieno išleisto cento. Į jo daržą krenta tik vienas priekaištas – baisiai sunku iki stilisto kėdės prasibrauti. Klientės net bando į sąžinę apeliuoti – neva kol sulauks kirpimo dienos, jau bus pavirtusios į „Adamsų šeimynėlės“ herojaus pusbrolio Ito antrininkes.

Bijančios ekstremalių galvos pokyčių, gali nusiraminti – Kęstas pažadėjo, kad laimingasis aukciono dalyvis, pasiūlęs didžiausią sumą už kirpimą, pusplikis ar su cheminiu šakočiu ant galvos neišeis. Tačiau ir nuo raibos vištos efekto – plaukų dažymo ryškiomis sruogomis jis pasirengęs atkalbėti – nei madinga, nei gražu.

Norite nauja stilinga šukuosena nustebinti save ir aplinkinius? Paskubėkite dalyvauti aukcione ir pasirenkite grožėtis savo vaizdeliu veidrodyje! Jo kaina - tik 70 litų. Kas siūlo daugiau?

PREKĖ: kirpimas pas stilistą Kęstą Rimdžių.

YPATUMAI: būsite priimtas be ilgos eilės.

PRADINĖ KAINA: 70 litų.

PINIGAI ATITEKS: TV3 „Išsipildymo akcijos“ fondui.
Atsakyti