Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Gal galit pasakyti Tomuko tel.nr.? 4u.gif Ir labai noretusi suzinoti kokia jo kirpimo (be dazymo) kaina ax.gif
Atsakyti
rytroj ziuresim lt sokiu desimtuka. uh tik gaiLA kad manes ten nera. uh soksim
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 11 02, 22:37)
rytroj ziuresim lt sokiu desimtuka. uh tik gaiLA kad manes ten nera. uh soksim

Nu nezinau ar cia gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 02, 01:36)
Gal galeciau gauti i az to stebuklingo Tomuko ir K.Rimdziaus tel. ir adresus, kur jie dirba..? Buciau laaabai dekinga. Pribrendau pokyciams, o as paniskai ju bijau  blink.gif

Rimdzius tai dirba Figaro centriniam, Gedimino pr. 9, Vilnius
Tel: +370 5 212 06 91. va- prasom, uz tai prasysim atsiliepimu PO. smile.gif
Papildyta:
Tiesa, gal kas turit atsiliepimu apie Vitaliju is Figaro, kuris Konstitucijos prospekte?
Atsakyti
bent jau pries pusantro menesiuko jis dirbo Flagmane, tiesiog galbut mes ne apie ta Roberta kalbam... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 11 02, 19:37)
rytroj ziuresim lt sokiu desimtuka. uh tik gaiLA kad manes ten nera. uh soksim


tai radau atsiliepimą, kad gerai kerpi smile.gif o kur apsistojęs esi, kiek imi už trumpų plaukų (iki pečių beveik) kirpimą, prieš kiek laiko užsirašyti?
ačiūsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
o as sestadieni buvau "Simonoj" pas Ieva, faina mergina ji man pasirode, gerai apkirpo, tik biski per trumpai, bet cia jau pati kalta buvau, biski gaila savo kasu, kad ir kokios jos patriususios buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 02, 01:36)
Gal galeciau gauti i az to stebuklingo Tomuko ir K.Rimdziaus tel. ir adresus, kur jie dirba..? Buciau laaabai dekinga. Pribrendau pokyciams, o as paniskai ju bijau  blink.gif

ir man ,parasykit merginos i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2007 10 30, 19:01)
skubiai g.gif
merginos,padekit apsisprest,esu uzsirasiusi kirptis pas inga is silkines bangos salono siaures miestelyje,bet drauge pasake,kad gerai kerpa jekaterina is salono pamenkalnio gatveje vip art,visai susimoviau...nzn pas ka eiti,pas mane plaukai sukaliojasi i visas puses,nei tai lygus,nei garbanojas,niekas nepadaro normalaus kirpimo.
ir neaisku kokios ten kainos
pasidalinkit nuomone
aciu 4u.gif



Sveikutes!
Mano patarimas rimtai pagalvoti pries einant i nauja vieta dazyti ir dar labiau kirpti plaukus pagal gausias rekomendacijas.
Deja man atsitiko taip.....
Prisiskaiciau musu supermamyciu patarimu del Ingos is Silkines bangos - tai iki siol sielos zaizdas gydau!!!!!
Ir jei kas mane dabar pultu, kad super ji super- nu tada zmones nemate tikrai super sukuosenos, o ne sablono ir super spalvos, o ne velniai zino kas.........
Reikejo mane matyti!!!!!!!!!!!!!!! ir dar uz tokia kaina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tai stai galiausia: kai tinka dviems TAU butinai netiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



P.S.
Kai nuejau pas savo meistra - pamates toki sedevra ant mano galvos- paklause ar ne pati daziau namu salygomis? smile.gif))))) Stai jums mielosios rezultatas - net nesimate kad tai butu meistro darbas!
O dar manau, kad tai madam Ingos draugaites ja sitaip cia isreklamavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 06 lapkričio 2007 - 15:38
fukse, a kas tavo meistras ? g.gif mažum jis daug geresnis už tą kur rekomendavo, nes kartais taip padaro reklamą meistrams, kurie iš vis nemoka kirpt ir dažyt... vat tas yra blogiausia. doh.gif buvo ir man kadais, kai nukirpo tai nežinojau kur galvą kišt, apsiverkus su skara iš kirpyklos namo važiavau... o išgirta kirpėja buvo oi oi... schmoll.gif
Atsakyti
Užjaučiu, kad taip nutiko... Puikiai įsivaizduoju, nes ir aš pati labai atidžiai ir kritiškai žiūriu į meistro keitimą, tad pasitikiu tik artimiausių pažįstamų patirtimi arba jau "matomu" šedevru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kliova @ 2007 10 31, 11:51)
Na va prisiskaiciau sioj temoj apie kirpejus ir nusprendziau uzsirasyti pas Tomuka.Eisiu lapkricio 14d.Ziuresim kaip apkirps.Esu buvusi ir pas Zvirblyte,ir pas Rasele (aciu jai,deka jos atsiauginau plaukus),ir pas Vyta is Simonos.Labai idomu.Ilgus,ataugintus plaukus patikesiu jam pirmam.Parasysiu ispudzius.Ir dar tas salonas dabar vadinasi Ti Amo.


Dar siek tike apie Tomuka smile.gif Jei jam sakysi, kad nori tik siek tiek pasikirtp plaukus, tik patryumpint, tia jis taip ir padarys ir efekto nebus schmoll.gif bet jei nori tikrai pasikeist, leisk jam daryt viska! vo tada tai bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2007 10 31, 16:31)
ax.gif užsirašiau ir aš į saloną Davines, pas Tomą...

kitą savaitę eisiu... 4u.gif


Parasyk parasyk, kiap seksis! kokie ispudziai po mano Tomuko blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kliova @ 2007 11 01, 07:58)
butinai parasyk ispudzius.As irgi uzsirasius tik veliau.Tai labai idomu,kaip tau seksis


Ir tu parasyk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2007 11 01, 12:48)
ax.gif parašysiu kaip kas, bet manau normaliai bus, visos čia taip gerai apie jį rašo, tai galvoju neblogas meitsras savos srities...  4u.gif  svarbu nebūtų užrietęs nosiuko  tongue.gif  nes tada jau gaunas pššš...  mirksiukas.gif
dar man patiko tas, kad nereik laukt net kelis mėn. užrašymui pas jį eilių, vakar pasukau ir viskas čiki, jei ne šitos šventės tai ir šią savaitę manau būtų vietų  rolleyes.gif  na svarbu, kad nuėjus ten nereikėtų ilgai laukt, es man tai peilis tie laukimai  schmoll.gif  galvoju tai kam tada nurodyt žmogui laiką jei tuo laiku negali priimt ir žmogus turi laukt valandą ir daugiau.... rolleyes.gif  g.gif


oj ne! jau jis tai tikrai nosiuko neuzrietes tongue.gif lb mielas vaikinukas ir matyt, kad jis myli savo darba smile.gif o jei ir teks kazkiek palaut nuejus, tai ten lb maloniai pasiulys kovos ar arbatos smile.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(edre @ 2007 11 01, 23:23)
Na merginos dabar visos is Rimdziaus eisim pas Tomuka. Pirmadieni ir as bandysiu jam skambinti ir tartis del kirpimo. Pasidalinsiu savo ispudziais )))


jetaus! Kaip faina smile.gifsmile.gif Bet jis to vertas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti