Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(robertaslt @ 2007 10 27, 22:25)
labas. kaip sekasi paieskos?  zinot man jau taip viskas atsibodoi kad tikrai noirisi viska mesti ir paqsakyti - gana save kankinti.

Tai ir mesk, kas tau trukdo irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu klausimėlį, tikiuos padėsite. Buvau nuolatinė "Rūtos studijos" (Barboros Radvilaitės gatvėj) klientė, kirpausi pas Kristiną, paskutinį kartą ten lankiausi beveik prieš metus (taip jau nutiko), šiandien visą dieną skambinau, norėjau uzsirašyti, nekėlė ragelio, nueinu per pietus - durys užrakintos ir kažkas užrašyta, kad ieško kirpėjų g.gif Nieko nesupratau schmoll.gif Gal kas kokių žinių turi? Kur dingo visas kolektyvas ir kas su tuo salonu nutiko?? doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2007 10 29, 12:58)
Sveiki, turiu klausimėlį, tikiuos padėsite. Buvau nuolatinė "Rūtos studijos" (Barboros Radvilaitės gatvėj) klientė, kirpausi pas Kristiną, paskutinį kartą ten lankiausi beveik prieš metus (taip jau nutiko), šiandien visą dieną skambinau, norėjau uzsirašyti, nekėlė ragelio, nueinu per pietus - durys užrakintos ir kažkas užrašyta, kad ieško kirpėjų  g.gif Nieko nesupratau  schmoll.gif Gal kas kokių žinių turi? Kur dingo visas kolektyvas ir kas su tuo salonu nutiko??  doh.gif  unsure.gif

Viskas gerai, nekreipkit demesio, pirmadieniais jie nedirba, o as jau supanikavau biggrin.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif Galvojau per šį laikotarpį kažkas kardinaliai pasikeitė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saaule: 29 spalio 2007 - 14:04
O nebuvot nieks Simonoj pas Violetą? g.gif Na ji koloristė, ne kirpėja. Kadangi man esmė pakeist-atšviežint plaukų spalvą, tai prašiau, kad pas tokią ir pakliūčiau g.gif Kirpimo keist nenoriu, bet va spalvikės tai nieks man normaliai nenutaiko...
Atsakyti
Sveikos,
as irgi uzsimaniau eiti pas kirpeja, buvau aplankius ir silkine banga, t.a.d.a salona, kaune nuolat kirpdavausi pas Sauliu (labai geras kirpejas, gaila, kad jo Vilniuj jau nebera), tai vat, isklausiusi jusu nuomoniu nutariau nueiti pas Ieva is Simonos, veliau bandysiu eiti pas vyrukus, 1 klases meistrus.
Tiesa, o apie ta frukcika Roberta Lt. tai as zinau nemazai biggrin.gif , jis mane dazes yra, kirpo vyra kelis kartus. Vyra nukirpo tai graziai, bet mane kai nudaze tai siaubas....isivaizduokit, prie jo buvo prieijusi netgi kolege padeti, nes mate, kad jis nesusidoros su plauku sviesinimu, juokas ima, bet tuokart nukentejo mano plaukai doh.gif bet ir durna mano galva, buvau uzsimanius toj pat dazytis, va taip ir buna kai skubi ir rizikuoji...
Atsakyti
sunbeam, velgi pasitikslinsiu, ar apie ta pati Roberta rasot, butent is SM? Dazyt plauku pas ji neteko, bet kirpimu labai patenkinta likau tiek as, tiek vyras. Na reiks prisiruost kada pasidazyt pas ji, galesiu parasyti atsiliepima. Labai abejoju, kad prastai dazo, nors ka gali zinoti, gal ten jusu koks probleminis variantas buvo rolleyes.gif O ir siaip idomu, gal kas dar pas Roberta apsilanket, kontaktu ne viena privaciai pageidavo ax.gif Butu labai malonu isgirsti daugiau nuomoniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 10 30, 18:04)
sunbeam, velgi pasitikslinsiu, ar apie ta pati Roberta rasot, butent is SM? Dazyt plauku pas ji neteko, bet kirpimu labai patenkinta likau tiek as, tiek vyras. Na reiks prisiruost kada pasidazyt pas ji, galesiu parasyti atsiliepima. Labai abejoju, kad prastai dazo, nors ka gali zinoti, gal ten jusu koks probleminis variantas buvo  rolleyes.gif O ir siaip idomu, gal kas dar pas Roberta apsilanket, kontaktu ne viena privaciai pageidavo  ax.gif  Butu labai malonu isgirsti daugiau nuomoniu  bigsmile.gif



Kiek Lietuvoje esu susidūrusi su dažymu, galiu pasakyti viena-matyt mano plaukai yra itin "probleminiai", nes dar NIEKAS nėra išgavęs man norimos spalvos mastau.gif beje šią "problemą" turi ir sesuo, ir mama, ir šiaip draugės, ir tikrai klausimas yra ne spalvoje, ne meistro klasėje, tiesiog taip jau yra smile.gif
gal kokiam TONI&GUY kur kiekvienas specializuojasi savo srityje, būtų geresnis variantas, bet kažkaip jau nebelabai norisi eksperimentuoti ir dar labiau gadinti plaukus mega_shok.gif
Atsakyti
skubiai g.gif
merginos,padekit apsisprest,esu uzsirasiusi kirptis pas inga is silkines bangos salono siaures miestelyje,bet drauge pasake,kad gerai kerpa jekaterina is salono pamenkalnio gatveje vip art,visai susimoviau...nzn pas ka eiti,pas mane plaukai sukaliojasi i visas puses,nei tai lygus,nei garbanojas,niekas nepadaro normalaus kirpimo.
ir neaisku kokios ten kainos
pasidalinkit nuomone
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2007 10 29, 17:15)
O nebuvot nieks Simonoj pas Violetą? g.gif Na ji koloristė, ne kirpėja. Kadangi man esmė pakeist-atšviežint plaukų spalvą, tai prašiau, kad pas tokią ir pakliūčiau g.gif Kirpimo keist nenoriu, bet va spalvikės tai nieks man normaliai nenutaiko...

lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jau ir man prireike pagalbos, persikrausciau i Vilniu ir nezinau kur galetu mane tikrai gerai apkirpti smile.gif nes turiu garbanotus plaukus, ir nenoriu vis tokio pacio kirpimo kaip visada smile.gif gal kas patarsit, ar kokius kontaktus duosit? Aisku, idomi ir kaina man, noreciau iki 100lt.
Atsakyti
Labai reikia gero kirpėjo, kirpti ir dažyti plaukučius.. Bet kad kaina neviršytų 200 lt.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 10 30, 19:23)
lauksiu atsiliepimu  smile.gif

cia jei ta Violeta,kuri pedikiura daro,tai labai gerai spalvoja plaukus,mano mama pas ja dazosi thumbup.gif o pedikiurai tai isvis nuostabiai daro,siandien buvau 4u.gif
Atsakyti