Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Marija5 @ 2007 10 25, 16:15)
Ačiu, ačiu  4u.gif  4u.gif
O kaip dėl kainų, nežinai? g.gif
Už plaukų kirpymą ir dažymą sumoku 120 Lt. (Figaro)

gali ir daugiau kainuoti,zinok kainu tikrai neisiviazudoju,nes kaip kazkas sake pabrango,o as pas jis pries kokius 3 metus paskutini kart kirpausi,tai simonoj kitos kainos beto,bet kiek zinau,jis daba aukstos kvalifikacijos meistras ir tikrai nemazai jama,tiesiog reik jam pasiskambinti,per salona neuzsirasysi,nes pats su laiku sprendziasi,jei ka turiu jo nr: 867255363
Atsakyti
Apie ESlaudos kirpejas kazko gero pasakyt negaliu,ten lankausi kitose procedurose. Vokieciu Sugiharoje dirbo RUTA ir Andzelka (viena kirpo, kita daze).tik kur db jos nzn.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2007 10 24, 22:17)
Aciux, Ramintuke!  aciuks.gif


ner uz ka wink.gif thumbup.gif Oj Tomukas man skoloj kiek liks! biggrin.gif Sitiek nauju patenkintu klienciu jam radau biggrin.gif:D blush2.gif
Papildyta:
[quote=jalina,2007 10 25, 15:13]
[quote=Ramintuke_,2007 10 22, 17:15]
Na ir kaip Tomukas?? kaip jis laikosi? sake, kad neseniai grizes is kursu Italijoj bigsmile.gif Kaip apkirpo? ar patenkinta? nes as vis eidavau pas ji ir vel ruosiuosi, bet dbr, kiek girdejau, pabrangino, ar ne? g.gif blush2.gif

Apkirpo ir nudaze super thumbup.gif Labai patiko viskas, vel ten eisiu wub.gif As uz ilgu plauku dazyma ir kirpima 160lt sumokejau, bet anksciau tiek pat "Simonoj" mokedavau ir tik viena karta tikrai patenkinta isejau... O cia viskas thumbup.gif
[/quote]

Saunu! Ir siaip jis lb mielas, ane?? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2007 10 25, 16:42)
ax.gif idomu, gal kas žinote,  kiek kainuoja tik kirpimas ir sušukavvimas salone "Davines" pas kirpėją Tomą  4u.gif 

ačiū wink.gif


Juk jau rasem ne karta jau tongue.gif Kirpimas nuo 50Lt, ziurint, kokios ilgio plaukai tongue.gif
Atsakyti
Ramintuke, nepyk... 4u.gif ačiū

pas man trumpi plaukai iki ausukių ax.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2007 10 26, 10:25)
Ramintuke, nepyk...  4u.gif ačiū

pas man trumpi plaukai iki ausukių  ax.gif wink.gif


Nepykstu as tongue.gif As kaip tik lb dziaugiuosi, kad dideja Tomuko klienciu skaicius biggrin.gif Nors...blogai! dbr jis visai netures laiko manes apkirpt doh.gif bigsmile.gif
neu neu! visks bus ok wink.gif thumbup.gif
O del kainu trumpiems plaukams nezinau tiksliai, nes mano pacios ilgi blush2.gif
Atsakyti
Niu dabar ir taip sinkiau pas ji uzsirasyti, anksciau galejau tai pacia savaitei ar net kitai dienai uzsirasyti pas ji, o dabar net pora savaiciu i prieki viskas uzimta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 04, 19:43)
Aš iš Rimdžiaus!
SUPER MEISTRAS! Esu sužavėta jo darbu. Palikau 50lt. arbatos.
Sumokėjau du šimtus už kirpimą ir dažymą. Labai fainas, labai profesionalus ir nepasikėlęs. Dirba tobulai ir nebrangiai. Viskas. Esu jo gerbėja ir klientė visam laikui. Nes jis padarė tai, ko kiti meistrai niekaip nesugebėjo padaryti. Pakeitė mane radikaliai ir negaliu atsižiūrėti į veidrodį, atsidžiaugti smile.gif
Rimdžius išpildė mano svajonę seną smile.gif)))


Cia tai geras... thumbup.gif 50lt arbatos ir tokia tu laiminga thumbup.gif
O padavejoms irgi palieki tiek, kai skaniai pavalgai? lotuliukas.gif

daugiau tokiu kaip tu ir pasaulis taps daug linksmesnis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 10 25, 13:00)
o gal dar kas nors lankosi "Bomond"? kažkaip nesuprantu kainų paskutiniu metu g.gif  kiekvieną kartą moku vis didesnę sumą, nors darau tą patį, tai kaip čia taip gali būti? (50 Lt. skirtumas nuo praeito mėn. blink.gif ) kas mėnesį kelia kainas? Gaila, bet turbūt teks ieškotis kito kirpėjo unsure.gif  nors man patiko "Bomond"
o kiek kainuoja pas Rimdžių kirpimas ir dažymas?


as pas Rasele. Pakilo kirpimo kaina nuo 150 iki 170lt. Nors kai buvau rugseji, su dazymu buvo, tai net nesigaudau, kiek kirpimas kainuoja. Man atrodo, jie gerokai pakele savo meistru kainas. Galetu ir koki remonta ten pasidaryti, nes tos auksines lubos man baisokai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
kjj nbnghgnm gtgtrįėed gyyuj j dl erdddv :mirksiukas:
Atsakyti
[quote=Ramintuke_,2007 10 26, 09:48]
ner uz ka wink.gif thumbup.gif Oj Tomukas man skoloj kiek liks! biggrin.gif Sitiek nauju patenkintu klienciu jam radau biggrin.gif:D blush2.gif
Papildyta:
Saunu! Ir siaip jis lb mielas, ane?? blush2.gif


Jooo, fainas tokis berniukas wub.gif Vel eisiu pas ji, kai reikalas pribres biggrin.gif
Atsakyti
[quote=jalina,2007 10 26, 23:52]
[quote=Ramintuke_,2007 10 26, 09:48]
ner uz ka wink.gif thumbup.gif Oj Tomukas man skoloj kiek liks! biggrin.gif Sitiek nauju patenkintu klienciu jam radau biggrin.gif:D blush2.gif
Papildyta:
Saunu! Ir siaip jis lb mielas, ane?? blush2.gif
Jooo, fainas tokis berniukas wub.gif Vel eisiu pas ji, kai reikalas pribres biggrin.gif
[/quote]

va va smile.gif ir man tas pats bigsmile.gif ne tiek ,akd kirptis reikia, bet jau noriu su juo pabendraut blush2.gif wub.gif smile.gif smile.gif tongue.gif
Atsakyti
labas. kaip sekasi paieskos? zinot man jau taip viskas atsibodoi kad tikrai noirisi viska mesti ir paqsakyti - gana save kankinti.
Atsakyti