Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(jalina @ 2007 10 06, 13:37)
As daziausi pas Ieva. Padare tikrai gerai  tongue.gif  Daze su augaliniais dazais, kuriuos sumaise kita moteris pagal Ievos nurodymus. Tikrai labai fainas atspalvis buvo, gaila, kad nubluko  doh.gif  Bet kirpimas man jos nelabai patiko, nes nieko ypatingo nepadare.. Kita sestadieni varysiu bandyt Tomuko is Davines.. cool.gif


Na ir kaip Tomukas?? kaip jis laikosi? sake, kad neseniai grizes is kursu Italijoj bigsmile.gif Kaip apkirpo? ar patenkinta? nes as vis eidavau pas ji ir vel ruosiuosi, bet dbr, kiek girdejau, pabrangino, ar ne? g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(aelituke @ 2007 10 02, 11:46)
dar mane domintu Davines grozio salonas? gal ka girdejot? pas ka ten geriausiai kirptis ir dazytis? smile.gif


Na, as pas Tomuka einu blush2.gif laaabai jis man aptinka biggrin.gif ir jo darbas, ir jis pats thumbup.gif 4u.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kristipol @ 2007 09 12, 17:08)
gal kas turi atsiliepimu apie Davines grozio salona?? Ieskau kazko pigesnio nei 100 lt uz kirpima, ten kainos man tinka, bet idomo ar kokybe gera..  g.gif


gerai gerai ten thumbup.gif man patinka smile.gif ir aplinka miela, sava tokia ir kerpa graziai ax.gif na.. plauku nedazau ten. tik kerpuos, bet liux buna wink.gif Tik siaip reikia leist jiem padaryt ka nors is plauku, ne tik patrumpint, nes kaip tik isek tike leidi pakeist, tai nlb kas ir matyt g.gif bet isiap graziai sutavrko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 10 19, 13:28)
vaskrsam labai grazi tavo plaukuciu spalva, juos dazei irgi pas Kesta?


Aciu blush2.gif
Tokio komplimento tai nesitikejau...
Niaa, ne pas Kesta. Cia mano, beveik biggrin.gif naturali spalva. Pati juos dazau Loreal Casting (spalva - Pearle, ar kazkas tokio, na zodziu, antra pagal sviesuma).
pabandziau ir visai patiko, pigu ir greita ir nereikia i salona vilktis. Tik vienas trukumas - greit nusipkauna...per kokias tris savaites
Atsakyti
As visada einu pas Tomuka is Davines, man labai patinka kaip jis padazo ir pakerpa plaukucius, paskutini karta ps ji buvau liepos menesi, tai uz dazyma ir kirpima sumokejau 170 lituku, tai sakot dabar dar brangiau bus??
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 10 23, 10:01)
As visada einu pas Tomuka is Davines, man labai patinka kaip jis padazo ir pakerpa plaukucius, paskutini karta ps ji buvau liepos menesi, tai uz dazyma ir kirpima sumokejau 170 lituku, tai sakot dabar dar brangiau bus??


Fainas fainas jis berniukas wink.gif thumbup.gif ax.gif Na.. girdejau, kad pabrangino kazkiek, nes jis ten tobulinosi, dbr jau visai sustras biggrin.gif Bet man negaila jam..Grazi iseinu visada is jo 4u.gif cool.gif
Atsakyti
Gal galima adresiuka to salono, kur dirba Tomas? 4u.gif
Atsakyti
Manasis buvo pas L.Žvirblytę - Kęstas ją rekomendavo vyrams, sakė, viena geriausių meistrių vyriškų kirpimų skutinmų.
Nu, tai žinokit gražiai tą mano diedą PADARĖ :dLabai gražius, stiliovus bakus išsutinėjo, veidą įrėmino, vienžo, dabar GĖRIS IR GROŽIS JIS smile.gif

Ir jam patiko - 20lt. arbatos paliko biggrin.gif Bet šiaip, nepigus malonumas , jei kas savaitę skustis ir apsikirpinėt eiti..
Atsakyti
ir kiek tas malonumas pas Zvirblyte vyrams kainuoja?
Atsakyti
50LT.
kassavaitę man - per brangu
Atsakyti
o kiek reikia laukti vyrams pas Zvirblyte? ta prasme, norint uzsirasyti
Atsakyti
Gal vis dėl to kas nors kerpasi "Grožio akedemijoje"? g.gif
Labai jau mano plaukai ataugo. Noriu, kad gražiai iškarpytu. Gal ir man į Davines patraukti. biggrin.gif
Atsakyti
grozio akademijoj Vaidukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 10 24, 16:03)
grozio akademijoj Vaidukas  thumbup.gif

Ačiu, pas jį tada ir eisiu. thumbup.gif O kaip jis dažo plaukučius, ar gerai? g.gif
Atsakyti