Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

jau tu kirpeju prisiveise tai neduok dieve. buvo vistynai dabar ir gaidynau veisiasi....
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 10 13, 20:28)
Gal kas girdejot apie kirpeja Jevgenij, jis dirba kazkur Kalvariju gatvej.


Nežinau, ar tai tas pats, bet vienas dirba Kalvarijų g. 77, esu pas jį kartą kirpusis, o ir dukrai ilgus plaukus kirpo trumpai. Dirba kruopščiai, bet nieko ypatingo.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 10 14, 20:27)
jau tu kirpeju prisiveise tai neduok dieve.  buvo vistynai dabar ir gaidynau veisiasi....

o va po tokių frazių, net duonos iš tokio žmogaus nebenorėčiau pirkti. Ką jau kalbėti apie plaukų patikėjimą... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 10 15, 11:17)
o va po tokių frazių, net duonos iš tokio žmogaus nebenorėčiau pirkti. Ką jau kalbėti apie plaukų patikėjimą... blink.gif


drinks_cheers.gif
ka as ir sakau
viena mergyte taip stengesi reklamavo...o jis atejo ir viska sugadino pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 10 16, 09:07)
drinks_cheers.gif
ka as ir sakau
viena mergyte taip stengesi reklamavo...o jis atejo ir viska sugadino pats biggrin.gif


Menininkas ir lieka menininku, marketingas jam paskutinej vietoj lotuliukas.gif Realybej Robertas su klientais bendrauja tikrai ne taip, kaip cia biggrin.gif Taip kad gal ir duona perkat is tokiu robertu, pacios ne neitardamos mirksiukas.gif tongue.gif Gal ir jusu Rimdzius toks pats, ka gali zinot biggrin.gif Na man naudos is "reklamos" nera bet kokiu atveju, vienintelis mano noras, beje, visai nesavanaudiskas, kad dar kas nors is supermamu, neradusiu savo kirpejo, nueitu pas Roberta - gal tai kaip tik tas kirpejas, kurio ieskot 4u.gif

P.S. Nebe mergyte, nu nebent bobute kokia taip pavadintu.. lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 10 03, 21:42)
Darkart pasitvirtino: kas ieskot gero kirpejo, eikit pas robertaslt Vyro ispudziai po kirpimo irgi kuo geriausi, atrodo liuks  thumbup.gif Kerpa kruopsciai, stengiasi ir nusimano savo srityje bigsmile.gif Ir bendrauja labai normaliai  mirksiukas.gif Galima sakyti, neatrastas talentas  bigsmile.gif  Idomu butu daugiau nuomoniu isgirsti  4u.gif


Sveikutes,
perskaiciau visa sita tema apie kirpejus, ypac idomi diskusija del Roberto. Nezinau, kas cia jo vardu pasivadines velia nesamones, bet tikrai ne jis pats. As ji pazistu daug metu, nuolatos pas ji kirpdavausi. Buvo labai gaila, kai jis isvaziavo i Vokietija, nes negalejau rasti kito tokio gero meistro. Buvau ir Simonoj, ir pas Juriju, ir Eslaudoj ir t.t. Nenuejau turbut tik iki Rimdziaus mirksiukas.gif
Bet dabar suzinojau, kad Robertas grizes dirba Lietuvoj. Aciu dievui, nes jau pamirsau, ka reiskia geras kirpimas, kai nereikia bijoti, kaip atrodysi po kirpyklos (mano atveju, net gera pusmeti). ax.gif Uzsirasiau kitai savaitei ir visoms patarciau nueiti pas ji, o ne skaityti kazkokio apsimetelio sapaliones. As irgi galeciau apsimesti pvz Rimdzium ir rasyti niekus. Izabele kadangi buvo pas tikraji Roberta, tai ir jos ispudziai tikri. Linkiu ir kitoms nuomone susidaryti pagal darba, o ne kazkieno blevyzgas, kuris net negali parasyti nei kur, nei uz kiek kerpa, o tik vapa...
Beje, Robertas atrastas talentas, tik kad jo klientai turbut nepasisake sitame forume. Busiu antroji pasisakiusi (po Izabeles) thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, ginger, uz atsiliepima. Gaila tik, kad pas jus tiek mazai zinuciu ir kas nors tikrai butinai pagalvos, kad cia as kitu niku rasau. Na uzbegu uz akiu tongue.gif lotuliukas.gif O siaip tai man idomu, ar tikrai apie ta pati Roberta kalbam, gal ir dar koks nors yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 10 16, 16:32)
Aciu, ginger, uz atsiliepima. Gaila tik, kad pas jus tiek mazai zinuciu ir kas nors tikrai butinai pagalvos, kad cia as kitu niku rasau. Na uzbegu uz akiu  tongue.gif  lotuliukas.gif O siaip tai man idomu, ar tikrai apie ta pati Roberta kalbam, gal ir dar koks nors yra?  ax.gif



Manau, kad, jei neklystu, Ginger turėjo omenyje Robertą, kuris kažkada dirbo "Simonoje", paskui buvo "pabėgęs" į Vokietiją, iš kurios grįžo, nes "vokiečiai sunkiai ryžtasi naujovėms", ką jau kalbėti apie nežinomą kirpėją iš rytų europos smile.gif
Beje, kiek aš iš Izabelės postų supratau, ji ėjo pas robertąlt, paklaususi jo kontaktų per supermamą??
Atsakyti
Robertas - ne toks jau retas vardas.
O ir kam naudinga būtų čia sėdėti nuolat ir nesamones blevyzgoti.
Gal čia koks kirpėjas iš pogrindžio RObertas 2 ? biggrin.gif

O Rimdžius žino apie jo pavardėas eskalavimą Supermamose. kalbėjom apie tai. Sako, klientės laiks nuo laiko pasisako iš čia atėjusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 10 16, 15:32)
Aciu, ginger, uz atsiliepima. Gaila tik, kad pas jus tiek mazai zinuciu ir kas nors tikrai butinai pagalvos, kad cia as kitu niku rasau. Na uzbegu uz akiu  tongue.gif  lotuliukas.gif O siaip tai man idomu, ar tikrai apie ta pati Roberta kalbam, gal ir dar koks nors yra?  ax.gif


nepagalvos, nes mano info aiskiai parasyta, kad prisijungiau 2004 m. Tokios informacijos negaletum pakeisti, ar ne?
as tai kalbu apie Roberta is Simonos Lux. Kitu robertu dar nesu girdejusi, bet kas zino rolleyes.gif
o tu pas ta pati buvai? 4u.gif
Atsakyti
As kerpuosiu "Forum Palace" pas Artura, man superinis kirpejas, rekomenduoju tikrai profesionalas savo darbo. Kruopsciai dirba, kerpa apie 1val. Be to kerpa ir vyrus. Man nera lygiu jam. Man cia gal man taip atrodo, bet kerpuosi pas ji 3 metai.
Atsakyti
Tai gal visgi yra du Robertai (mazu maziausiai biggrin.gif ), na kadangi "maniskis" man nera gerai pazistamas, atradau ji neseniai, nelabai zinau ankstesniu jo keliu. Bet kalbejau apie robertalt 4u.gif Jis cia forume sudalyvauja, nors tuo gal ir nereiketu labai dziaugtis lotuliukas.gif
Atsakyti