Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(EGD @ 2007 10 06, 15:27)
Sveiki.Noreciau sio kirpëjo kontaktu. Aciu.


Parasiau i AZ 4u.gif Butu labai faina daugiau atsiliepimu apie Roberta isgirsti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 05, 13:56)
Visą laiką eidavau į Figaro saloną Savanorių pr. (gal jau 5 metus). Dabar noriu pakeisti.  biggrin.gif


O pas ką ir kaip kirpdavaisi, ta prasme trumpai ar ne, nes mano plaukai pusilgiai, banguojasi, tai paskutiniu laiku niekaip nerandu tinkamo kirpėjo.
Paziurėjau, kad šis salonas visai šalia dabartinio mano darbo - gal irgi pabandysiu.
Atsakyti
Galvoju pabandyt nueit pas Kestuti Rimdziu. Ar nebuvo nusivylusiu? As nelabai zinau ko noriu, tik zinau, kad noriu pasikeisti kardinaliai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2007 10 10, 16:54)
Galvoju pabandyt nueit pas Kestuti Rimdziu. Ar nebuvo nusivylusiu? As nelabai zinau ko noriu, tik zinau, kad noriu pasikeisti kardinaliai. smile.gif



Registruokis jau iskart pas Kestuti, nes pries pora savaiciu kai skambinau sake, kad registruoja tik gruodzio men. Gal jam dabar laika atima sokiu desimtukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 10 spalio 2007 - 15:29
QUOTE(beata_abc @ 2007 10 10, 17:28)
Registruokis jau iskart pas Kestuti, nes pries pora savaiciu kai skambinau sake, kad registruoja tik gruodzio men. Gal jam dabar laika atima sokiu desimtukas  g.gif

O as daugiau neisiu pas Kestuti, nepatinka man jo kirpimas, labai ilgai turiu tvarkytis plaukus, o mano reikalavimas kirpejui,kad plaukai butu sutvarkomi greitai. O dabar prie veidrodzio pakankamai ilgai laiko praleidziu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 10 09, 11:26)
Parasiau i AZ  4u.gif Butu labai faina daugiau atsiliepimu apie Roberta isgirsti  bigsmile.gif


Buciau labai labai dekinga jei ir man kontaktuka duotumet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2007 10 10, 15:54)
Galvoju pabandyt nueit pas Kestuti Rimdziu. Ar nebuvo nusivylusiu? As nelabai zinau ko noriu, tik zinau, kad noriu pasikeisti kardinaliai. smile.gif

Žinoma, buvo. Viena iš jų - mano pažįstama iš SM. Sakė, labai negražiai ją nudažė, apkirpo, labai subobino ir nė už ką pas jį nebeeitų..tai va. darykitės išvadas pačios.
Man jis labai tinka. Tik dėl šaknų niekaip nesuprantu. Kodėl man koks pusmilimetris visada lieka tamsus po dažymo blink.gif Kęstas sako, katseit va, jie per porą dienų tiek paaugo. Ar gali taip būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 10 11, 11:17)
Žinoma, buvo. Viena iš jų - mano pažįstama iš SM. Sakė, labai negražiai ją nudažė, apkirpo, labai subobino ir nė už ką pas jį nebeeitų..tai va. darykitės išvadas pačios.
Man jis labai tinka. Tik dėl šaknų niekaip nesuprantu. Kodėl man koks pusmilimetris visada lieka tamsus po dažymo blink.gif  Kęstas sako, katseit va, jie per porą dienų tiek paaugo. Ar gali taip būti? g.gif


nu nemanau,man po 2sav jau vos vos prasikala tikroji spalvike,nors manieji is labai greit auganciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Matilda1 @ 2007 10 09, 22:25)
O pas ką ir kaip kirpdavaisi, ta prasme trumpai ar ne, nes mano plaukai pusilgiai, banguojasi, tai paskutiniu laiku niekaip nerandu tinkamo kirpėjo.
Paziurėjau, kad šis salonas visai šalia dabartinio mano darbo - gal irgi pabandysiu.

Gėda pasakyti, bet net vardo nežinau. blush2.gif Mano plaukai yra ilgi. Tai tiesiog man iškarpydavo gražiai. thumbup.gif
Tiesiog paskambinu ir užsirašau. Visos kirpėjos yra fainos.
Buvau dar netoli salono "Figaro" salone "Etualis". Tai kirpejos nekokios.
Noriu pareiti į Grožio akademiją, mes mano manikiūrininkė (dirba Grožio akademijoje) pasakė, kad labai gerai kerpa, labai idomiai. Tai nusprendžiau paeksperimentuoti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 11 spalio 2007 - 11:25
QUOTE(Izabele @ 2007 10 03, 22:42)
Darkart pasitvirtino: kas ieskot gero kirpejo, eikit pas robertaslt Vyro ispudziai po kirpimo irgi kuo geriausi, atrodo liuks  thumbup.gif Kerpa kruopsciai, stengiasi ir nusimano savo srityje bigsmile.gif Ir bendrauja labai normaliai  mirksiukas.gif Galima sakyti, neatrastas talentas  bigsmile.gif  Idomu butu daugiau nuomoniu isgirsti  4u.gif

O kur ji galima rasti, kokiam rajone dirba?
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 12, 20:52)
O kur ji galima rasti, kokiam rajone dirba?


Centre dirba, parasysiu AZ kaip rast mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas girdejot apie kirpeja Jevgenij, jis dirba kazkur Kalvariju gatvej.
Atsakyti