Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Eleina @ 2007 10 01, 10:12)
oho, kazkas naujo  hihihi.gif



Tai jau tikrai lotuliukas.gif Siandien pas Roberta ir vyras buvo, dar nemaciau, kaip apkirpo, tik sms gavau, kad graziai (dekui die, nes kitaip isuztu man ausis.. biggrin.gif ) thumbup.gif
Atsakyti
Darkart pasitvirtino: kas ieskot gero kirpejo, eikit pas robertaslt Vyro ispudziai po kirpimo irgi kuo geriausi, atrodo liuks thumbup.gif Kerpa kruopsciai, stengiasi ir nusimano savo srityje bigsmile.gif Ir bendrauja labai normaliai mirksiukas.gif Galima sakyti, neatrastas talentas bigsmile.gif Idomu butu daugiau nuomoniu isgirsti 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau visus 30 psl. to ko norejau neradau

Labai iskau kirpejos kuri padarytu grazia sukuosena,na kazkas i retro stiliu panasaus.
Gal kas zino kirptis nereikia. Tik nesiulykit to Roberto,manes ir surisus ten nenutemptu schmoll.gif
Atsakyti
Aviva, nu ir be reikalo tongue.gif Isvadas geriausia daryti po darbo atlikimo, ne siaip po pablevyzgojimu ax.gif Bet sukuosenu jis gal ir nedaro, nezinau rolleyes.gif Jums turbut geriau pasiziureti Nuotaku skyreli, ten gal ka rasit g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip kirpejai grožio akademijoje? g.gif
Visą laiką eidavau į Figaro saloną Savanorių pr. (gal jau 5 metus). Dabar noriu pakeisti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 10 03, 20:42)
Darkart pasitvirtino: kas ieskot gero kirpejo, eikit pas robertaslt Vyro ispudziai po kirpimo irgi kuo geriausi, atrodo liuks


neveikia sis jo puslapis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sekretore @ 2007 10 05, 13:57)
neveikia sis jo puslapis... ax.gif

čia ne puslapis, o nikas... 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(Mama Agnė @ 2007 10 03, 10:06)
Grįžau iš "Simonos".
Esu tikrai patenkinta. Kirpausi pas Ievą.
Gavau to, ko norėjau.
Man labai patiko, kad įdėmiai apžiūrėjo mano plaukus ir pasakė savo labai aiškią nuomonę, kas man tiktų, o kas ne ir kaip turi atrodyt šukuosena.

Kitur tai vis klausdavo, ko noriu, o aš nežinau, ko noriu.

O dabar esu tikrai patenkinta ir stilingai apkirpta thumbup.gif



QUOTE(Palomina @ 2007 10 03, 12:41)
super  thumbup.gif  as irgi lankausi Simonoj, tik as pas Olga  smile.gif  irgi kiek kartu kirpausi visada labai patenkinta kirpimu buvau  smile.gif


O ar kuri dažėtės pas Ievą arba Olgą? Kaip rezultatas, ar patiko? Noriu Simonoj pas ką nors nusidažyti ir apsikirpti g.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambra @ 2007 10 05, 16:22)
Labas  4u.gif
O ar kuri dažėtės pas Ievą arba Olgą? Kaip rezultatas, ar patiko? Noriu Simonoj pas ką nors nusidažyti ir apsikirpti  g.gif Ačiū  4u.gif

as tai dar nesu daziusi plauku, visada namie dazydavau, bet vis pagalvoju, kad noriu siek tiek spalva pakeist biggrin.gif tai rezgu minti, kad gal eisiu pas Olga dazyt plauku, nes pas ja ir kerpuosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 05 spalio 2007 - 21:08
QUOTE(Ambra @ 2007 10 05, 16:22)
Labas  4u.gif
O ar kuri dažėtės pas Ievą arba Olgą? Kaip rezultatas, ar patiko? Noriu Simonoj pas ką nors nusidažyti ir apsikirpti  g.gif Ačiū  4u.gif



As daziausi pas Ieva. Padare tikrai gerai tongue.gif Daze su augaliniais dazais, kuriuos sumaise kita moteris pagal Ievos nurodymus. Tikrai labai fainas atspalvis buvo, gaila, kad nubluko doh.gif Bet kirpimas man jos nelabai patiko, nes nieko ypatingo nepadare.. Kita sestadieni varysiu bandyt Tomuko is Davines.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jalina @ 2007 10 06, 14:37)
As daziausi pas Ieva. Padare tikrai gerai  tongue.gif  Daze su augaliniais dazais, kuriuos sumaise kita moteris pagal Ievos nurodymus. Tikrai labai fainas atspalvis buvo, gaila, kad nubluko  doh.gif  Bet kirpimas man jos nelabai patiko, nes nieko ypatingo nepadare.. Kita sestadieni varysiu bandyt Tomuko is Davines.. cool.gif


jei mes apie ta oati tomuka kur pilies gatvej dabar kirpykloj dirba,tai girdejau laaaaaaaaaaabai geru atsiliepimu bigsmile.gif
papasakok veliau kaip tau ax.gif
Atsakyti
[quote=Izabele,2007 10 03, 22:42]
Darkart pasitvirtino: kas ieskot gero kirpejo, eikit pas robertaslt Vyro ispudziai po kirpimo irgi kuo geriausi, atrodo liuks thumbup.gif Kerpa kruopsciai, stengiasi ir nusimano savo srityje bigsmile.gif Ir bendrauja labai normaliai mirksiukas.gif Galima sakyti, neatrastas talentas bigsmile.gif Idomu butu daugiau nuomoniu isgirsti 4u.gif
[/quote
Sveiki.Noreciau sio kirpëjo kontaktu. Aciu.
Atsakyti