Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(eglincia @ 2007 08 05, 11:43)
as irgi taikausi i Rimdziu,pries kiek laiko reik uzsirasyt,nes dar noriu pasiauginti karcius biggrin.gif



as siandien skambinau, tai artimiausias laikas rugsejo 15 tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 08 06, 10:07)
Siaip tai klausimu KIEK UZDIRBI tikrai nesulaukei  schmoll.gif bent jau neradau niekur tokio klausimo nei apie arbata, nei dar apie kazka. Nes kiek kas palieka tai cia jos asmeninis reikalas.
As klausiau taves apie dazyma ir kirpima, mano klausimas buvo aiskus.
O as jau pas ji buvau.

edre, ne tu klausei. Kita forumietė klausė mirksiukas.gif Viskas gerai, nepriimkim visko taip asmeniškai 4u.gif
Atsakyti
gal kuri lankėtės salone Elis Pašilaičiuose? kaip ten kirpėjos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 08 06, 12:42)
gal kuri lankėtės salone Elis Pašilaičiuose? kaip ten kirpėjos? ax.gif

buvau pas kirpeja Irena viena kart, antra kart nebuvau biggrin.gif tai isvada tokia, kad man ji nelabai patiko, nors apkirpo gal ir visai graziai (tada ir daziau plaukus, bet daziau vienspalve spalva, nieko ipatingo del dazymo nenorejau).. bet man kazkaip nepatiko atmosfera.. ta prasme, ne salono grozis, bet seip bendravimas..
gal kitos kirpejos ir fainos ten smile.gif bet Irena man nepatiko..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 08 06, 12:59)
buvau pas kirpeja Irena viena kart, antra kart nebuvau  biggrin.gif  tai isvada tokia, kad man ji nelabai patiko, nors apkirpo gal ir visai graziai (tada ir daziau plaukus, bet daziau vienspalve spalva, nieko ipatingo del dazymo nenorejau).. bet man kazkaip nepatiko atmosfera.. ta prasme, ne salono grozis, bet seip bendravimas..
gal kitos kirpejos ir fainos ten  smile.gif  bet Irena man nepatiko..



aišku, ačiū smile.gif
ieškau sau vestuvėms, kas padarytų šukuoseną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 08 06, 14:02)
aišku, ačiū smile.gif
ieškau sau vestuvėms, kas padarytų šukuoseną smile.gif


Pabandyk salona Lady El smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 06, 13:06)
Pabandyk salona Lady El smile.gif



o konkrečiau? ax.gif
Atsakyti
O smagiausia butu pamatyti naujos shukuosenytes nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Getaute @ 2007 08 05, 20:09)

beje, gal kas galit ka nors pasakyt apie "sarma style" savanoriu arba vytenio/vivulskio gatvej?



as tai sarmoj style dazau plaukus Jasinskio gatvej,neblogas salonas bigsmile.gif
bet jei jau eiti ir kirpits,ir manikiura pedikiura,pas kosmetologe dar kur nors,tai eiciau i simona pasiluose,nes ten meistrai visi labai thumbup.gif na arba dar i grozio akademija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 08 06, 13:33)
as tai sarmoj style dazau plaukus Jasinskio gatvej,neblogas salonas  bigsmile.gif 
bet jei jau eiti ir kirpits,ir manikiura pedikiura,pas kosmetologe dar kur nors,tai eiciau i simona pasiluose,nes ten meistrai visi labai  thumbup.gif  na arba dar i grozio akademija smile.gif

O pas ka Jasinskio g. eini? As rytoj uzsirasiau pas kirpeja Jurgita.... Pirmas kartas tai truputi nervinuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 08 06, 12:33)
as tai sarmoj style dazau plaukus Jasinskio gatvej,neblogas salonas  bigsmile.gif 
bet jei jau eiti ir kirpits,ir manikiura pedikiura,pas kosmetologe dar kur nors,tai eiciau i simona pasiluose,nes ten meistrai visi labai  thumbup.gif  na arba dar i grozio akademija smile.gif


buvau siandien su sese sarmoj style Jasinskio g, uzejom - ir isejom doh.gif
aptarnavimas doh.gif kirpeja patart nieko negali, nustebo, kad sesuo sviesius plaukus norejo tamsia spalva nudazyt, numete palete - rinkites kokia spalva norit, o pati mobiliu stovi plepa....nei patart, nei nieko.... apsalom bigsmile.gif
apsisukom ir isejom....
Atsakyti
QUOTE(almante @ 2007 08 06, 14:42)
buvau siandien su sese sarmoj style Jasinskio g, uzejom - ir isejom  doh.gif
aptarnavimas  doh.gif  kirpeja patart nieko negali, nustebo, kad sesuo sviesius plaukus norejo tamsia spalva nudazyt, numete palete - rinkites kokia spalva norit, o pati mobiliu stovi plepa....nei patart, nei nieko.... apsalom bigsmile.gif 
apsisukom ir isejom....

va nemegstu as irgi tokio aptarnavimo schmoll.gif
Atsakyti