Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Labas dienas 4u.gif

Labai daug prirašyta doh.gif Nespėsiu perskaityti visko, greičiau pražilsiu turbūt hihihi.gif
Gal kas gali rekomenduoti gerą kirpėją Vilniaus centre g.gif Kaina nėra labai aktualu...
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 09 27, 10:25)
O gal galima Ievos tel. ir kur surasti? Aciuks

O tai isgyre visi Rimdziu, nebegaliu patekti siandien skambinau tai sake tik gruodzio men. neistversiu tiek doh.gif

internete radau kontaktus www.simona.lt, paėmiau ir paskambinau. ieva - antros klasės meistrė, todėl pas ją pigiau nei pas pirmos klasės visų išgirtus vyrukus. nusprendžiau pirmąkart pas ją. vėliau žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2007 09 27, 12:26)
internete radau kontaktus www.simona.lt, paėmiau ir paskambinau. ieva - antros klasės meistrė, todėl pas ją pigiau nei pas pirmos klasės visų išgirtus vyrukus. nusprendžiau pirmąkart pas ją. vėliau žiūrėsim.


As irgi radau si psl. , bet kur yra nuoroda "kolektyvas" neradau tokio vardo Ieva, tai ir suabejojau ar cia, ar ne cia Ievos ieskoti.
O kuriai dienai uzrase?
Atsakyti
Nebuvau išsirinkusi pas ką eiti kirptis, tai šiandien ėjau pro kirpyklas, bet nedrįsau nė į vieną užeiti. Blogiausiu atveju norėjau tik galiukus pakirpti. paniškai bijau kirpėjų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 09 27, 17:22)
paniškai bijau kirpėjų  unsure.gif




aš irgi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Real @ 2007 09 27, 10:37)
Labas dienas 4u.gif


Gal kas gali rekomenduoti gerą kirpėją Vilniaus centre  g.gif Kaina nėra labai aktualu...

robertąlt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 09 27, 14:04)
As irgi radau si psl. , bet kur yra nuoroda "kolektyvas" neradau tokio vardo Ieva, tai ir suabejojau ar cia, ar ne cia Ievos ieskoti.
O kuriai dienai uzrase?

tiesą sakant, į kolektyvas nebuvau užėjusi. tiesiog paskambinau ir susitariau. eisiu spalio 3 d., trečiadienį.
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2007 09 28, 12:40)
tiesą sakant, į kolektyvas nebuvau užėjusi. tiesiog paskambinau ir susitariau. eisiu spalio 3 d., trečiadienį.


O tai gerai greitai uzraso, reiks ir man tada pasiskambinti.
Aciu
Atsakyti
Radau ir as nerealu kirpeja wub.gif clap.gif clap.gif clap.gif Apsikirpau visai neseniai ir sedziu laiminga lotuliukas.gif Nereikejo aiskinti, ka kaip daryti, pasakiau bendrais bruozais, kaip man patinka ir to uzteko, kad mane graziai pakeistu thumbup.gif Nepatikesit, apie ka as cia taip... apie robertas.lt blush2.gif Fainas vyrukas ir dirba sauniai, be reikalo mes cia visos taip juo nepasitikim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 09 30, 22:47)
Radau ir as nerealu kirpeja wub.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif Apsikirpau visai neseniai ir sedziu laiminga  lotuliukas.gif Nereikejo aiskinti, ka kaip daryti, pasakiau bendrais bruozais, kaip man patinka ir to uzteko, kad mane graziai pakeistu  thumbup.gif Nepatikesit, apie ka as cia taip... apie robertas.lt blush2.gif Fainas vyrukas ir dirba sauniai, be reikalo mes cia visos taip juo nepasitikim  mirksiukas.gif


nu po tokiu zmogaus postu kaip jo pradedi galvot kad tai sutrikusio intelekto zmogelis...
tai ir nepasitikim
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 09 30, 21:47)
Radau ir as nerealu kirpeja wub.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif Apsikirpau visai neseniai ir sedziu laiminga  lotuliukas.gif Nereikejo aiskinti, ka kaip daryti, pasakiau bendrais bruozais, kaip man patinka ir to uzteko, kad mane graziai pakeistu  thumbup.gif Nepatikesit, apie ka as cia taip... apie robertas.lt blush2.gif Fainas vyrukas ir dirba sauniai, be reikalo mes cia visos taip juo nepasitikim  mirksiukas.gif



Noreciau kontaktu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 10 01, 01:50)
nu po tokiu zmogaus postu kaip jo pradedi galvot kad tai sutrikusio intelekto zmogelis...
tai ir nepasitikim


Na taip, bet zinokit, kerpa jis geriau nei raso biggrin.gif Rimtai, as nesu suinteresuotas asmuo, sakiau, kaip nukirpsi, taip ir parasysiu supermamose bigsmile.gif Bet tikrai nuosirdziai patenkinta likau clap.gif Net ir maniskis vyras susigunde pas ji nueit, reiks susitart lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2007 10 01, 09:25)
Noreciau kontaktu i az 4u.gif


Gal jam pati i AZ parasykit, jis juk prisijungia cia 4u.gif Neklausiau, ar galiu jo tel. skelbt, jei nebus pries, butinai parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti