Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Aš irgi kirpausi Sarma Style savanoriuose pas Asta blush2.gif šiap nusiskundimų neturiu, nukirpo taip kaip ir norėjau, tik plaukus nudažė šiek tiek per tamsiai. Kirpėja kaip kirpėja...vat.. davė patarimų, atsakė įmano klausimus... blush2.gif o sumokėjau tai 180lt (tiek kiek ir tikėjaus, nes draugė sakė irgi tiek mokėjo)
Atsakyti
smile.gif tai girkit , gal kokia pazistama pagirsit smile.gif
Atsakyti
o as ieskau atsiliepimu apie salona Idzumi, bet nieko nerandu...Niekas nebuve?
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 09 25, 18:39)
o as ieskau atsiliepimu apie salona Idzumi, bet nieko nerandu...Niekas nebuve?


Mano kirpeja ten dirba smile.gif Visos ten neblogos bet nieko ypatinga smile.gif
Atsakyti
Kažkas klausinėjo apie "Simonos" kirpėją Ievą, bet atsakymų taip ir nebuvo.
Eisiu pas ją trečiadienį, tai tikiuosi ką nors gero sukurs iš mano lizdo smile.gif.
Parašysiu, kaip sekėsi.
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2007 09 26, 09:00)
Kažkas klausinėjo apie "Simonos" kirpėją Ievą, bet atsakymų taip ir nebuvo.
Eisiu pas ją trečiadienį, tai tikiuosi ką nors gero sukurs iš mano lizdo smile.gif.
Parašysiu, kaip sekėsi.

Kirpausi pas Ieva gegužės menesį. Už kelių savaičių taip pat pas ją eisiu. Paliko gera įspūdį thumbup.gif Mano plaukai ilgi, tai gražiai iškarpė. Vis prašydavau kirpėjų, kad man nutrumpintų plaukus viršugalvy, tačiau rezultatas nepatikdavo. Ieva kirpo drąsiai, nes buvo tikra, kad rezultatas atrodys puikiai (man irgi taip pasirodė tongue.gif ). Kita diena darė sušukavimą vestuvėms (buvau svečias). Jaučiausi super thumbup.gif Atrodė paprastai, bet labai stilingai. Žodžiu patiko viskas. O ir kasdienis plaukučių tvarkymas nesudėtingas: viens du ir viskas biggrin.gif Tikiuosi ilgo bendravimo su ja.
Atsakyti
QUOTE(Vada @ 2007 09 26, 10:52)
Kirpausi pas Ieva gegužės menesį. Už kelių savaičių taip pat pas ją eisiu. Paliko gera įspūdį  thumbup.gif  Mano plaukai ilgi, tai gražiai iškarpė. Vis prašydavau kirpėjų, kad man nutrumpintų plaukus viršugalvy, tačiau rezultatas nepatikdavo. Ieva kirpo drąsiai, nes buvo tikra, kad rezultatas atrodys puikiai (man irgi taip pasirodė  tongue.gif ). Kita diena darė sušukavimą vestuvėms (buvau svečias). Jaučiausi super thumbup.gif  Atrodė paprastai, bet labai stilingai. Žodžiu patiko viskas. O ir kasdienis plaukučių tvarkymas nesudėtingas: viens du ir viskas  biggrin.gif  Tikiuosi ilgo bendravimo su ja.

ačiū už atsakymą.
puiku, kad patiko. tikiuosi ir aš nenusivilt. mano plaukai trumpi, bet niekaip neišeina stilingai ir gražiai jų sutvarkyt. tikiuosi, Ievai pavyks ax.gif
Atsakyti
visi nori but stilingais bet nieks nezino kas yra stilius...
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 09 26, 21:59)
visi nori but stilingais bet nieks nezino kas yra stilius...

Bet tie tavo postringavimai jau vemt verčia blink.gif Tai pasakyk, kur dirbi, ateisim, apkirpsi ir pažiūrėsim, ar jau tu čia asas, ar pienburnis, neturintis ką daugiau veikt, tik normalias panas/moteris kaimietėm vadint ir tt. Vargu ar nors vienas tavo postas šioje temoje buvo vertingas ieškančioms gerų kirpėjų. doh.gif
Atsakyti
aisku galiuku kirpimui pas bronia is kito kiemo ieskote pamainos, bet randat ta pati tik jaunesne bronia....
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 09 26, 23:25)
aisku galiuku kirpimui pas bronia is kito kiemo ieskote pamainos, bet randat ta pati tik jaunesne bronia....

Nu nu... Ką dar gudraus sugalvosi parašyt? g.gif Kiek laiko galvojai šitą frazę?

Visų merginų, čia ieškančių informacijos, atsiprašau už OT
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2007 09 26, 14:22)
ačiū už atsakymą.
puiku, kad patiko. tikiuosi ir aš nenusivilt. mano plaukai trumpi, bet niekaip neišeina stilingai ir gražiai jų sutvarkyt. tikiuosi, Ievai pavyks  ax.gif



O gal galima Ievos tel. ir kur surasti? Aciuks

O tai isgyre visi Rimdziu, nebegaliu patekti siandien skambinau tai sake tik gruodzio men. neistversiu tiek doh.gif
Atsakyti