Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Sveikos,gal kuri zino kur yra ''kristiana''grozio salonas?
Atsakyti
QUOTE(*gl-s* @ 2007 09 15, 23:00)
Sveikos,gal kuri zino kur yra ''kristiana''grozio salonas?


gedimino prospekte, prie flagman parduotuves yra kristianos parduotuve, iejus i parduotuve reikia pakilti laiptukais smile.gif
Atsakyti
O aš labai nusivylusi Visunitos kirpėja Audrone verysad.gif ...sumokėjau 70Lt, o rezultato -jokio...kaip ir nebuvus kirpykloje...jau taip atsargiai pakirpo g.gif ...reikės vėl mokėti pinigus ir eiti pas normalią kirpėją ax.gif ...o aš specialiai laukiau - auginausi, galvojau kaip išlauž kažką ...net kirpčių nesutvarkė...nors žinau, kad iki tol visos moterys buvo patenkintos ir ją rekomendavo..deja, man ji schmoll.gif ...gal už 30Lt ir būtų normalu, bet už tokią kainą - nesupratau, už ką sumokėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksantipe @ 2007 09 16, 00:48)
gedimino prospekte, prie flagman parduotuves yra kristianos parduotuve, iejus i parduotuve reikia pakilti laiptukais smile.gif

Aciu uz informacija.O gal kas lankesi ten,butu idomu kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
kestuti rodo sokiu desimtuke skaiciau zurnale cia tai bus, tada jau tikrai eiules i metus i prieki....
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 09 16, 16:28)
kestuti rodo sokiu desimtuke skaiciau zurnale cia tai bus, tada jau tikrai eiules i metus i prieki....


Jo, ir man atrodo, kad pas Kesta dabar be sansu patekt.

Papildyta:
Tai gal kas apie Zvirblyte teiktusi pora posmu pasisakyt ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nawal @ 2007 09 16, 20:40)
Papildyta:
Tai gal kas apie Zvirblyte teiktusi pora posmu pasisakyt  ax.gif ?



Paksiu kirpo smile.gif
Atsakyti
Mano drauge is Kestucio grizo, visiskai nepasikeitusi schmoll.gif , nieko gero. Ir aisku dar uzkniso tai ,kad kaip ir minejo jau daugelis, kerpa ir dazo jis po kelias, zmogus pas ji praleido 2,5val, nors realiai stilistas jai skyre vos 30min kirpimui ir susukavimui + 20min dazams uztept.
Dar galvojau pas ji antra karta sugrisiu, bet manau ,kad negrisiu, toliau ieskosiu to pacio geriausio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 09 17, 11:19)
Mano drauge is Kestucio grizo, visiskai nepasikeitusi  schmoll.gif , nieko gero. Ir aisku dar uzkniso tai ,kad kaip ir minejo jau daugelis, kerpa ir dazo jis po kelias, zmogus pas ji praleido 2,5val, nors realiai stilistas jai skyre vos 30min kirpimui ir susukavimui + 20min dazams uztept.
Dar galvojau pas ji antra karta sugrisiu, bet manau ,kad negrisiu, toliau ieskosiu to pacio geriausio  ax.gif

Manes ir nepakeite visiskai, o leidau ir kirpt, ir dazyt. Na tai man dar pasirodo pasiseke, nes visa demesi skyre tik man. Beje atsisake kategoriskai mane dazyt, nes matot mano plauku spalvos net toks "meistras" kaip jis neisgautu- ji ir madinga, ir naturali, ir plaukai labai blizgantys bei priziureti... Gerai , kad nors priemoniu nekiso pirkt doh.gif Beje jis isdave ka darys kita karta kai pas ji ateisiu ir dar parode buvusios kirpejos klaidas, taigi nusprendziau vel kirptis pas savo senaja kirpeja pagal jo nurodymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 09 17, 16:06)
taigi nusprendziau vel kirptis pas savo senaja kirpeja pagal jo nurodymus  4u.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 09 17, 16:14)

Aha, čia geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 09 16, 18:31)
Paksiu kirpo smile.gif


LOL biggrin.gif
Siaip mane domina labiau moteriski kirpimai
Atsakyti