Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Ramintuke_ @ 2007 08 31, 16:01)
Na ten toks Tomukas smile.gif na.. Tomas smile.gif Lbai mielas  ax.gif  thumbup.gif
Davines salone kerpa cool.gif

Ir kokios kainos kirpimo?Ilgai laukti reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4sunny: 31 rugpjūčio 2007 - 17:39
QUOTE(Gucci XX @ 2007 08 31, 08:54)
mergaites, gal kuri nors kirpotes Burzua Akropolio salone?

Va ten tai tikrai geriau neiti. Kirpausi ir dažiausi- tragedija schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 31, 19:32)
Va ten tai tikrai geriau neiti. Kirpausi ir dažiausi- tragedija  schmoll.gif

o kaineles uzsikele o jo joi!!! uzsirasiau i Figaro. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 09 01, 09:12)
o kaineles uzsikele o jo joi!!! uzsirasiau i Figaro. g.gif

Nežinau ar čia tiesa, bet girdėjau, kad ten " Vizijos" chebra dirba. Buržua turiu minty.
Atsakyti
siaip burzua ir vizija valdo ta pati firma. kai mergos ejo darbintis i vizija tai kviete i pokalbi i burzua...
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 09 01, 10:12)
Nežinau ar čia tiesa, bet girdėjau, kad ten " Vizijos" chebra dirba. Buržua turiu minty.

na ir zinok tu zmogau doh.gif sian buvau uzsukus i Figaro. paziurejau kaip kerpa ta kirpeja pas kuria buvau uzsiregistravus. juodai nemoka kirpti blink.gif neisiu ten. tai zodziu kol kas ieskau kokios geros kirpejos. verysad.gif gal turi ka pasiulyt?
Atsakyti
Sveikos mergaites, prisijungsiu prie Jusu.
Na gal jau visoms atsibodo, bet as vel apie ...Rimdziu doh.gif
Skaitau dabar, kad jau pas ji spalio nesisi nera vietu. O as nuejau i salona praeita treciadieni ir mane suzrase rugsejo viena is sestadieniu...!

Tai va man dabar ir neramu. Kaip taip gali buti. Ar nepaves jis manes. iseina sestadienis. Administratore sake, kad jis paprastai sestadieniais nedirba, bet ta diena ateina kazkokios poniutes susukuoti, pries tai ir mane priims.
Tai va merginos. O as cia vestuvems uzsirasiau - sukuosena + makiazas.
Tai zinote, kokia man neleime butu, jeigu jis apsigalvotu... doh.gif

Labai prasau, jeigu cia esama jo klienciu, papasakokite, ar jis (Rimdzius) patikimas?
Atsakyti
Tikrai nemanau,kad paves. As sis sestadieni irgi maciau ji sedinti kirpykloj. O kai kirpausi pas ji, tai jis uzrasinejo ir sestadieniui. Manau,kai jis gali dirbt tai ir dirba. Taip kad nepergyvenk ir laukiam atsiliepimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 09 01, 20:39)
na ir zinok tu zmogau doh.gif sian buvau uzsukus i Figaro. paziurejau kaip kerpa ta kirpeja pas kuria buvau uzsiregistravus. juodai nemoka kirpti blink.gif neisiu ten. tai zodziu kol kas ieskau kokios geros kirpejos.  verysad.gif gal turi ka pasiulyt?


o pas kokia kirpeja norejai eiti ? ir kokiam Figaro? g.gif
Atsakyti
Na, labai tikiuosi, kad nepaves. g.gif
Nes ot butu juoko/asaru, jeigu nuotaka turetu pati susisukuoti ir pasidazyti unsure.gif

O gal kam teko pas ji (Rimdziu) progine sukuosena ir makiaza darytis?



P.S. pasizadu po apsilankymo palikti issamius atsiliepimus ateities kartoms biggrin.gif
Atsakyti
Tai ar nesilankot neiviena als loretoj?
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 09 02, 09:53)
o pas kokia kirpeja norejai eiti ? ir kokiam Figaro? g.gif

norejau eiti i Europos Figaro pas Jolanta. Nemoka ta mergina kirpti. matosi is karto, kad vizijos kirpeju lygis. nutariau registruotis pas Lina (ar kaip ten ji, kur dirba kartu su Rimdzium).. o kas belieka... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gucci XX: 02 rugsėjo 2007 - 15:21