Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Yolka @ 2007 08 30, 19:20)
o jis uz kiek kerpa?  blush2.gif  jei uz 80, tai gal ir as pas ji uzsirasyciau  ax.gif



sito nepaklausiau, bet manau uz daugiau nei 80, nes jis kaip suprantau ten kaip ir vadovauja
Atsakyti
QUOTE(audrusia @ 2007 08 29, 16:21)
na, tai ar patiko? nes as irgi uzsirasiau , bet kazkaip nelabai norisi pas ja eiti....
o dazo ar gerais dazais unsure.gif




Sveikute,

geriau nerizikuok - kai veliau galva namie issiploviau, sokas!
Plaukai i visas puses, niekaip negalejau sudeti!Pravalas!
Nei spalvos normalios, o kirpimas tiesiog...........nu jo nera.......
Atsakyti
mergaites, gal kuri nors kirpotes Burzua Akropolio salone?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 08 31, 07:23)
Sveikute,

geriau nerizikuok - kai veliau galva namie issiploviau, sokas!
Plaukai i visas puses, niekaip negalejau sudeti!Pravalas!
Nei spalvos normalios, o kirpimas tiesiog...........nu jo nera.......

nu bet kaip idomiai... unsure.gif as kirpausi pas inga - nu taip nepamelavus - anksciau gyvenime taip gerai niekas nebuvo nukirpes ir nudazes (isskyrus viena karta uzsieny).. 4u.gif o cia rasot kad neit pas ja.. manau kad vistik kiekvienai kitaip - kas vienai patinka ir tinka, kitai gali visai netikt ir nepatikt.
asmeniskai man - inga superine kirpeja pasirode thumbup.gif nes man ir dazymas ir kirpimas laaabai patiko wub.gif ir aplinkiniams irgi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 31 rugpjūčio 2007 - 10:47
QUOTE(Gucci XX @ 2007 08 31, 07:54)
mergaites, gal kuri nors kirpotes Burzua Akropolio salone?



as kitrapusi ir daziausi ten kelis kartus, pas Alina (nezinau, ar tebedirba), tai labai patenkinta buvau, tik ten kazkaip brangoka, priskaiciuoja visokias smulkmenas, sampunas galva plaunant tiek, paskui serumas galva plaunant dar kazkiek (klausia det jo ar nedet, jei det tai papildomai kainuoja), paskui man vis isiulydavo prieziuros priemoniu, tai ko gero maziau nei 300 nesu ten palikus. Bet nukirpdavo fainiai, stiliovai taip
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 31, 11:46)
nu bet kaip idomiai...  unsure.gif as kirpausi pas inga - nu taip nepamelavus - anksciau gyvenime taip gerai niekas  nebuvo nukirpes ir nudazes (isskyrus viena karta uzsieny)..  4u.gif o cia rasot kad neit pas ja.. manau kad vistik kiekvienai kitaip - kas vienai patinka ir tinka, kitai gali visai netikt ir nepatikt.
asmeniskai man - inga superine kirpeja pasirode  thumbup.gif nes man ir dazymas ir kirpimas laaabai patiko  wub.gif ir aplinkiniams  irgi  bigsmile.gif



Neatsakau uz visas - isreiskiau savo nuomone ir matoma rezultata.
Tai tik ispejimas, kad nera ten taip gerai ir atitinkamom kainom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
mmm... blush2.gif o as koki kirpeja radau smile.gif Ir nebrangiai, ir gerai, ir madingai, ir pats lb grazutis wub.gif 4u.gif like him lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintuke_ @ 2007 08 31, 13:09)
mmm... blush2.gif  o as koki kirpeja radau smile.gif Ir nebrangiai, ir gerai, ir madingai, ir pats lb grazutis wub.gif  4u.gif  like him lotuliukas.gif


Na tai placiau ...... kas kur kaip?????
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 08 31, 10:56)
as kirpausi ir daziausi ten kelis kartus, pas Alina (nezinau, ar tebedirba), tai labai patenkinta buvau, tik ten kazkaip brangoka, priskaiciuoja visokias smulkmenas, sampunas galva plaunant tiek, paskui serumas galva plaunant dar kazkiek (klausia det jo ar nedet, jei det tai papildomai kainuoja), paskui man vis isiulydavo prieziuros priemoniu, tai ko gero maziau nei 300 nesu ten palikus. Bet nukirpdavo fainiai, stiliovai taip



p.s. istaisiau klaidas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 08 31, 11:56)
as kitrapusi ir daziausi ten kelis kartus, pas Alina (nezinau, ar tebedirba), tai labai patenkinta buvau, tik ten kazkaip brangoka, priskaiciuoja visokias smulkmenas, sampunas galva plaunant tiek, paskui serumas galva plaunant dar kazkiek (klausia det jo ar nedet, jei det tai papildomai kainuoja), paskui man vis isiulydavo prieziuros priemoniu, tai ko gero maziau nei 300 nesu ten palikus. Bet nukirpdavo fainiai, stiliovai taip

na jooo, brangoka. teks pasitenkinti Figaro. uzsirasiau i Europa pas Jolanta. rizikuoju. bus matyt.
aciu tau uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 08 31, 13:31)
Na tai placiau ...... kas kur kaip?????


Na ten toks Tomukas smile.gif na.. Tomas smile.gif Lbai mielas ax.gif thumbup.gif
Davines salone kerpa cool.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
kreipiuosi prasydama pagalbos smile.gif
perkaiciau visa sita tema ir to, ko ieskojau neradau biggrin.gif
tema galima butu pavadinti "A[pie Rimdziu" lotuliukas.gif
na siaip tai prie esmes jau einu smile.gif
ieskau vieno kirpejo-stilisto, vardu Kostas. Rusiskai kalbantis zmogus ir nuostabiai gerai kerpantis smile.gif
tik deja, kazkaip pasikeite jis tubut savo tel nr, kad susisiekti su juo neimanoma. Zinau, kad vienu metu Zalgirio gatveje esancioje mokymo istaigoje moke busimas kirpejas, veliau isejo dirbti i salona.

Gal zinote kur ji galima rasti??? schmoll.gif
Atsakyti