Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(ugnuzhe @ 2007 08 26, 18:06)
kur dirba Kestas Rimdzius?

doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2007 08 26, 18:06)
paneles, sveikos, gal galite parasyti kur dirba Kestas Rimdzius? kurio gatvej yra tas salonas? buciau dekinga ax.gif

Figaro, gedimino 9 prekybcentryje
Atsakyti
Sveikutes!
Su pirmadieniu!
Buvau Silkineje Bangoje pas Inga!
Jei kam idomu rasykite asmeniskai, atsakysiu visoms.
Idomi detale:darbe niekas nepastebejo,kad as savaitgali buvau grozio salone (daze plaukus ir nukirpo). unsure.gif
Nu ar blogai ar gerai tai spreskite pacios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 27 rugpjūčio 2007 - 07:10
QUOTE(4sunny @ 2007 08 26, 18:54)
Figaro, gedimino 9 prekybcentryje



dekui 4u.gif , ir gal kas zinot kiek kainuotu vidutinio ilgio plauku dazymas ir kirpimas pas ji? eiles pas ji ilgai reikia laukti? dekinga ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sapho @ 2007 08 26, 18:42)



kas??? lotuliukas.gif zinojau, kad figaro bet kurioj vietoj tai ne blush2.gif , juk ne vienas tas salonas yra
Papildyta:
QUOTE(suka @ 2007 08 04, 22:43)
Aš iš Rimdžiaus!
SUPER MEISTRAS! Esu sužavėta jo darbu. Palikau 50lt. arbatos.
Sumokėjau du šimtus už kirpimą ir dažymą. Labai fainas, labai profesionalus ir nepasikėlęs. Dirba tobulai ir nebrangiai. Viskas. Esu jo gerbėja ir klientė visam laikui. Nes jis padarė tai, ko kiti meistrai niekaip nesugebėjo padaryti. Pakeitė mane radikaliai ir negaliu atsižiūrėti į veidrodį, atsidžiaugti smile.gif
Rimdžius išpildė mano svajonę seną smile.gif)))



kaip smagu tau! drinks_cheers.gif liux, as visada is kirpyklu griztu nepatenkinta, tai zadu pas ji pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2007 08 27, 09:27)
kas??? lotuliukas.gif  zinojau, kad figaro bet kurioj vietoj tai ne blush2.gif , juk ne vienas tas salonas yra

Tas, kad kas antram šios temos puslapy vis kas nors paklausia lygiai to paties lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 27 rugpjūčio 2007 - 08:32
QUOTE(Sapho @ 2007 08 27, 09:31)
Tas, kad kas antram šios temos puslapy vis kas nors paklausia lygiai to paties  lotuliukas.gif



suprantu doh.gif
Atsakyti
Tai kur tas robertas dingo, nebepasisako, gal darbais uzsivertes pagaliau tongue.gif
Atsakyti
O gal issigando nusimatomo antpludzio papigiai nusizarinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 08 27, 10:04)
O gal issigando nusimatomo antpludzio papigiai nusizarinti? g.gif


Gal, bet neaisku kas jis per meistras, ar gerai dirba... g.gif
Atsakyti
Keistokas ar ne?! ax.gif
Manau geras meistras reklamuotu save ir toliau , bei drasiai ir atkakliai! g.gif
Atsakyti
Kokia atsiliepimai apie als loretta?
Atsakyti
o kiek mamos mokat už plaukų pabalinimą sruogom? ir kur g.gif
Atsakyti