Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(robertaslt @ 2007 08 23, 22:10)
laba diena, ziuriu reikia ir man kainas pakelti nes kazkokia labdara uzsiimu uz 30 nu max 40 kerpu. todel jus ir bijot pas mane eiti. butu 100 lt vien uz pakirpima tada
nors uizeitumete. nes kazkaip perdaug darbo o pinigu nesimato.  aciu uz gerus patarimus ka uzrasyti kitam menesiui?


rasyk mane, tik pasakyk kuriam salone ar kur tu dirbi. Ir prizadek,kad graziai nukirpsi!
Atsakyti
g.gif mestelkit daugiau komentaru apie Kesta Rimdziu!!!planuoju eit pas ji kirptis...ir butu geraj zinot ar jis tikraj tox "auksinis" kirpejas... blink.gif
Atsakyti
ir mane labai domina Rimdzius. kiek pas ji kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 26, 05:52)
smile.gif labutis.  lkaip nuotaikos? as liudziu. be darbo negaliu- siandien man iseigine ir liudna pasidare sad.gif  gal rytoj vakare kas noretui pas mane apsikirpt?



che... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 08 26, 13:13)
ir mane labai domina Rimdzius. kiek pas ji kainuoja?

Na, pas Žvirblytę (tai jo kolegė iš to paties "Figaro", vertinama nė kiek nemažiau) už kirpimą sumokėjau 90 Lt. Manau, kad ir jis ima panašiai, bent jau ne pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2007 08 26, 13:34)
Na, pas Žvirblytę (tai jo kolegė iš to paties "Figaro", vertinama nė kiek nemažiau) už kirpimą sumokėjau 90 Lt. Manau, kad ir jis ima panašiai, bent jau ne pigiau g.gif

tai nieko brangaus. o kaip tau ta zvirblyte? pries kiek laiko pas ja uzsirasei?
Atsakyti
Robertai,čia mes su puseseryte sumastėme pasigražinti,norėtume sužinoti kokiame salone dirbi?ar nuimtum pilkumą nuo plaukų (nesekmingo dažymo(namų sąlygomis)pasekmė)? Ačiū hihihi.gif
Atsakyti
man tai tas Robertas.lt kazkokia mistika lotuliukas.gif ar yra merginu kurios ji mate??????
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 08 26, 13:40)
o kaip tau ta zvirblyte? pries kiek laiko pas ja uzsirasei?

Patiko. O užsirašiau prieš 1,5 mėnesio...
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 08 26, 12:57)
man tai tas Robertas.lt kazkokia mistika lotuliukas.gif  ar yra merginu kurios ji mate??????


jo, mistika, del to ir idomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 08 26, 14:29)
jo, mistika, del to ir idomu  rolleyes.gif

na bet kirptis tai tikrai pas ji neiciau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Sapho @ 2007 08 26, 14:16)
Patiko. O užsirašiau prieš 1,5 mėnesio...

oho doh.gif
Atsakyti
paneles, sveikos, gal galite parasyti kur dirba Kestas Rimdzius? kurio gatvej yra tas salonas? buciau dekinga ax.gif
Atsakyti