Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(BElge @ 2007 08 23, 15:15)
butinai reiks pabandyti. pora menesiu pries uzsirasyti? kiek ten kainuoja? gal net sutaupysiu biggrin.gif

del antakiu pabandyk pas Lena. ji man pakeite forma ir padare antakius taip, kad jie atrodo storesni, nei kad is tikruju yra. paskutini karta paeme 25lt, bet gal del to, jog pasakiau, kad ten, kur as gyvenu, vien uz ispesiojima 80lt ima biggrin.gif
kiek eidavau kitur, kai pas ja negaledavau, tiek nugrybaudavo forma. ideciau cia nuotrauka, bet kad kazkaip sunkiai einasi blush2.gif




Rugpjucio pradzioje gavau vieta rugsejo pabaigai! Kainos kaip pas Rasele! Nezinau kokie tavo plaukai?!Mano vidutinio ilgio - dabar auginu ,,kasas" irgi biggrin.gif
Ir dar bajeris - mano vyras pamates mane po kirpyklos visada gali pasakyti kur buvau ar pas Zbigneva ar kur uz kampo a lia Bomond?! Jis mato skirtuma!!!!
Taigi sestadieni varau i Silkine banga, pagal supermamyciu rekomendacijas pas Inga!!!!!Bijau, bet ka daryt.Negaliu laukti, bet ir pas Rasele NE!!!!!!


Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 08 23, 15:39)
Rugpjucio pradzioje gavau vieta rugsejo pabaigai! Kainos kaip pas Rasele! Nezinau kokie tavo plaukai?!Mano vidutinio ilgio - dabar auginu ,,kasas" irgi biggrin.gif
Ir dar bajeris - mano vyras pamates mane po kirpyklos visada gali pasakyti kur buvau ar pas Zbigneva ar kur uz kampo a lia  Bomond?! Jis mato skirtuma!!!!
Taigi sestadieni varau i Silkine banga, pagal supermamyciu rekomendacijas pas Inga!!!!!Bijau, bet ka daryt.Negaliu laukti, bet ir pas Rasele NE!!!!!!


mano sviesus, budavo ne ilgesni kaip iki peciu ir ivairiu kirpeju ivairiausiai karpomi. net ir verkdavau isejus is kirpyklos. Taigi Rasele, tik mane pamacius patare auginti, tai dabar visus metus ir auginu. Dabar geras sprindis nuo peciu, bet dar truksta, kad forma padarytu.
Ilgi man gal ir tinka, bet nemanau, kad pagal plauka gerai. Labai slenkantys mano, atrodo ju nedaug. Na dar palauksiu, paziuresiu, ka padarys is manes. O kitam kartui, kas jauciu tik pavasari iseis, bandysiu ir as pas Zbigneva. Jis tikriausiai radikaliu pokyciu nedaro - man tik reikia, kat tiktu ir graziai atrodytu smile.gif
Atsakyti
laba diena, ziuriu reikia ir man kainas pakelti nes kazkokia labdara uzsiimu uz 30 nu max 40 kerpu. todel jus ir bijot pas mane eiti. butu 100 lt vien uz pakirpima tada
nors uizeitumete. nes kazkaip perdaug darbo o pinigu nesimato. aciu uz gerus patarimus ka uzrasyti kitam menesiui?
Atsakyti
na gal kas nors visgi buvo pas Ieva 'Simonoje'? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 08 23, 15:43)
mano sviesus, budavo ne ilgesni kaip iki peciu ir ivairiu kirpeju ivairiausiai karpomi. net ir verkdavau isejus is kirpyklos. Taigi Rasele, tik mane pamacius patare auginti, tai dabar visus metus ir auginu. Dabar geras sprindis nuo peciu, bet dar truksta, kad forma padarytu.
Ilgi man gal ir tinka, bet nemanau, kad pagal plauka gerai. Labai slenkantys mano, atrodo ju nedaug. Na dar palauksiu, paziuresiu, ka padarys is manes. O kitam kartui, kas jauciu tik pavasari iseis, bandysiu ir as pas Zbigneva. Jis tikriausiai radikaliu pokyciu nedaro - man tik reikia, kat tiktu ir graziai atrodytu smile.gif



Nu ir mano panasiau ilgio dabar- atsiauginau. rolleyes.gif Kiek kantrybes gi reikejo!
Na tai pranesk apie galutini rezultata!Pasidziaugsime kartu! drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 23, 23:10)
laba diena, ziuriu reikia ir man kainas pakelti nes kazkokia labdara uzsiimu uz 30 nu max 40 kerpu. todel jus ir bijot pas mane eiti. butu 100 lt vien uz pakirpima tada
nors uizeitumete. nes kazkaip perdaug darbo o pinigu nesimato.  aciu uz gerus patarimus ka uzrasyti kitam menesiui?



Geras meistras zino savo kaina, o nesidairo kaip ir kiek moka kitur!
Manau dar tamsta nedaaugote iki 100 lt! biggrin.gif
Atsakyti
jau senai daaugau, tik vis gaila jusu, per daug geras zmogus esu ir uz bambali apkirpsiu
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 24, 23:15)
jau senai daaugau, tik vis gaila jusu, per daug geras zmogus esu ir uz bambali apkirpsiu

O tu negailėk, matai tavęs nieks nepagaili biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 08 23, 15:39)
Rugpjucio pradzioje gavau vieta rugsejo pabaigai! Kainos kaip pas Rasele! Nezinau kokie tavo plaukai?!Mano vidutinio ilgio - dabar auginu ,,kasas" irgi biggrin.gif
Ir dar bajeris - mano vyras pamates mane po kirpyklos visada gali pasakyti kur buvau ar pas Zbigneva ar kur uz kampo a lia  Bomond?! Jis mato skirtuma!!!!
Taigi sestadieni varau i Silkine banga, pagal supermamyciu rekomendacijas pas Inga!!!!!Bijau, bet ka daryt.Negaliu laukti, bet ir pas Rasele NE!!!!!!



Fukse, o gal zinai kaip kiti kirpejai Zbignevo studijoj?? Nes pas pati Zbigneva laukti eilės 2 men kazkaip nesinori...
Atsakyti
smile.gif labutis. lkaip nuotaikos? as liudziu. be darbo negaliu- siandien man iseigine ir liudna pasidare sad.gif gal rytoj vakare kas noretui pas mane apsikirpt?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 25, 20:52)
smile.gif labutis.  lkaip nuotaikos? as liudziu. be darbo negaliu- siandien man iseigine ir liudna pasidare sad.gif  gal rytoj vakare kas noretui pas mane apsikirpt?


o kurioj vietoj tu kerpi? smile.gif
Atsakyti
galit pas mane namo atvaryt smile.gif as vakare busiu laisvas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 25, 21:24)
galit pas mane namo atvaryt smile.gif  as vakare busiu laisvas smile.gif


oho lotuliukas.gif
Atsakyti