Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(fuksė @ 2007 08 21, 08:17)
Megink  pasiziureti stai cia:http://www.grozis.net/lt/partneriai/partneris/silkine-banga/, nes
puslapio savo atskirai neturi.Telefonu neiko apie kainas man taip ir nepaaiskino (stilium nematant) neimanoma.

Fukse, labai dekui uz informacija drinks_cheers.gif
manau reiks apsilankyti, atlikti kokia nors procedura biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinote ar gerai kerpa Etualyje Savanoriu pr. ? Kazkada labai seniai dauriausi ten vestuvine sukuosena, labai patiko. O dabar sugalvojau gal ir kirptis nueit...
Atsakyti
laba diena! turiu beda... paskambinau kirpejui savo, o jis uzimtas iki menesio pabaigos,o as apsikirpt noriu labai labai kuo greiciau.. gal zinot kur galima madingai siuolaikiskai apsikirpt? geriausia butu pas vyra.
beje gal kas zinot kaip kerpa "europoj" maciau ten lyg ir nebloga kirpykla... g.gif
Atsakyti
aj uzsirasiau pas Mariu "Sarma Style" vytenio gatvej, tikesimes gerai bus.. g.gif
Atsakyti
As paskutinius kelis kartus kirpausi pas Rasele is Bomond. Dabar skaitau apie Zvirblyte, Rimdziu. Idomu palyginimui - kurie ten geresni savo darbo zinovai? Gal verta kazka naujo isbandyti?

Ne del to, kad pas Rasele man nepatinka. Patinka. Vestuvems be jokiu parengiamuju sukuosenu padare mane labai grazia - tik sukneles nuotrauka jai parodziau.

Bet va po dazymo irgi labai plaukai issausejo. Dave ji man Goldwell priemoniu, dabar naudoju ir tikiuosi, kad pasitaisys.
Atsakyti
O Rasele tau patinka? Ar patinka valanda sedeti, kaip ant kuolo ir beveik nekvepuoti, kitaip simetrijos nera?
Vaje, viena karta buvau - isejusi pasakiau sau - kankine!
Brrrrrr........
Slogus prisiminimai.......
Atsakyti
Man del to nieko baisaus - ji dirba savo darba.

Man tiesiog idomu kaip ji, kaip meistre, palyginus su kitais smile.gif Ji man patare auginti plaukus, ko ne vienas kirpejas iki siol nebuvo pasakes - visi tik kirpdavo pagal sena ir viskas. Ir dabar as pas ja tuos plaukus auginu, noriu paziureti, kas gausis. Aisku, nepigu ir labai idomu, kaip pas kitus smile.gif
Atsakyti
Bomonde buvo mano draugė labai graži mergiotė, tai labai negražiai plaukus sutvarkė sad.gif Nekirpo, o tiesiog sutvarkė.

suprastėjo? ar čia aš išpindėjau???

Visoms rašančiioms man į až dėl RIMDŽIAUS, INFORMACIJA:

KĄ ŽINOJAU, AŠ JAU PARAŠIAU ČIA, REKOMENDUOJU PERSKAITYTI ATIDŽIAI TEMAS SENĄSIAS, O RIMDŽIAUS KONTAKTŲ NETURIU IR NESU JO VADYBININKĖ biggrin.gif
PAKARTOSIU: JIS DIRBA FIGARO SALONE. Nenoriu čia reklaminti, nes ir taip sunku pas jį patekti. NEIKIT TEN, KĄ... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 22, 13:36)
Bomonde buvo mano draugė labai graži mergiotė, tai labai negražiai plaukus sutvarkė sad.gif Nekirpo, o tiesiog sutvarkė.

suprastėjo? ar čia aš išpindėjau???


idomu pas ka ten kirposi...
savo vyra pas Olega ten buvau uzrasiusi, tai labai patenkintas liko thumbup.gif
Atsakyti
kur galetu stiliovai apkirpti ir kokia ryskia spalva padazyti trumpucius plaukus? noreciau kad sugalvotu kokia imantresne sukuosena (kiek imanoma is tu trumpu plauku), one tik apkirptu pasiklausus "kaip nori?" nezinau kaip noriu, taip kad tiktu ir butu grazu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yolka: 22 rugpjūčio 2007 - 13:27
Visoms rašančiioms man į až dėl RIMDŽIAUS, INFORMACIJA:

KĄ ŽINOJAU, AŠ JAU PARAŠIAU ČIA, REKOMENDUOJU PERSKAITYTI ATIDŽIAI TEMAS SENĄSIAS, O RIMDŽIAUS KONTAKTŲ NETURIU IR NESU JO VADYBININKĖ biggrin.gif
PAKARTOSIU: JIS DIRBA FIGARO SALONE. Nenoriu čia reklaminti, nes ir taip sunku pas jį patekti. NEIKIT TEN, KĄ... tongue.gif
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 22, 13:36)
Visoms rašančiioms man į až dėl RIMDŽIAUS, INFORMACIJA:

KĄ ŽINOJAU, AŠ JAU PARAŠIAU ČIA, REKOMENDUOJU PERSKAITYTI ATIDŽIAI TEMAS SENĄSIAS, O RIMDŽIAUS KONTAKTŲ NETURIU IR NESU JO VADYBININKĖ biggrin.gif
PAKARTOSIU: JIS DIRBA FIGARO SALONE. Nenoriu čia reklaminti, nes ir taip sunku pas jį patekti. NEIKIT TEN, KĄ... tongue.gif


tu gal paprasyk moderatoriu, kad tavo originalia zinute istrintu smile.gif arba prie tos zinutes sita prierasa pridetu biggrin.gif
Atsakyti