Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2007 08 12, 19:12)
Kodel taip ilgai???  Tik kirpaisi ar ir  dazei?Kiek dar klientu aptarnavo kartu su tavim??? biggrin.gif
Papildyta:
Gal kas kirpeosi pas Giuseppe Luppes, kokie atsiliepimai. Viena mergina tik kirposi kiek skaiciau tema, atsiliepimai buvo neblogi. Bet gal daugiau kas kirposi. Nes noreciau pas ji nueiti, bet reikia laukti kol plaukai ataugs.
Nes jau ziuriu Rimdziui cia daug reklamos pavarem, reikia dabar ir kitiems  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Tures atidirbti.


Mano viena kolegė buvo kartą pas Giuseppe Luppes. Nu nieko ypatingo. Gražiai apkirpo, padažė ir sumokėjo 400 Lt doh.gif blink.gif Ten laaabai brangu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kūzia @ 2007 08 17, 17:31)
Mano viena kolegė buvo kartą pas Giuseppe Luppes. Nu nieko ypatingo. Gražiai apkirpo, padažė ir sumokėjo 400 Lt  doh.gif  blink.gif  Ten laaabai brangu  schmoll.gif

blink.gif blink.gif cia kazkuri mergina kirposi ir dazesi, tai sumokejo 170lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 08 16, 14:29)
Aliejuka pirkau ne Vilniaus kirpykloj, bet reiks paziuret kokios firmos, nes nepamenu. Grisiu namo tai tada ir parasysiu  mirksiukas.gif

Cia bus ne i tema, bet parasysiu kadangi pazadejau paziuret koks mano tas aliejukas. Tai profilaktinis gydomasis semenu aliejukas CRYSTALS LIQUID. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 16, 08:17)
as buvau pirmadieni Silkinej bangoj pas Inga  bigsmile.gif nu zinokit merginos super  thumbup.gif  thumbup.gif tikrai turbut pirma karta gyvenima papuoliau pas kirpeja, kuriai nereikejo aiskint ka ir kaip daryt, o padare viska daug geriau nei isivaizdavau kad bus  thumbup.gif na pas mane garbanoti plaukai, tai ne daug kirpeju tinkamai nukerpa. be ingos buvo dar vienas kirpejas, kuris nukirpdavo gerai, tik cia buvo uzsieny  rolleyes.gif dabar planuoju but pastovi jos kliente ax.gif nes ir nukirpo, ir nudaze super  cool.gif


As Inga jau esu gyrusi sioje temoje blush2.gif Buvau liepos menesi pas ja, tai kaip ir tu, jos darbu likau patenkinta. Beje, buvau jau trecia karta. Mano plaukai tiesus, bet apkirpo ji mane labai liuksiskai.
Atsakyti
merginos, o kokiam mieste ta silkine banga? ir pries kiek laiko reikia uzsirasyti?
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2007 08 19, 21:08)
merginos, o kokiam mieste ta silkine banga? ir pries kiek laiko reikia uzsirasyti?

Silkine banga randasi Vilniuje Siaures miestelyje
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 19, 19:08)
Silkine banga randasi Vilniuje Siaures miestelyje

aciu 4u.gif mano plaukai banguoti, per nestuma buvo labai uzauge, dabar isslinko, ejau pas superini stilista DB tai taip nukirpo blink.gif baisu ir zmonem pasirodyt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 08 18, 07:57)
Cia bus ne i tema, bet parasysiu kadangi pazadejau paziuret koks mano tas aliejukas. Tai profilaktinis gydomasis semenu aliejukas CRYSTALS LIQUID. smile.gif

aha, cia as klausiau tos info wink.gif aciu tau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos supermamytes,
sestadieniui 08.25 uzsirasiau pas Inga (Silkine banga)
Butinai parasysiu savo nuomone.Iki tol visada (apie 7 metus) plaukus patikedavau tik Zbignevui- dabar atostogauja (Z.Koliato grozio studija).
Pasiziuresiu ar tikrai Inga verta tu zodziu musu supermamyciu!
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 08 20, 11:37)
Sveikos supermamytes,
sestadieniui 08.25 uzsirasiau pas Inga (Silkine banga)
Butinai parasysiu savo nuomone.Iki tol visada (apie 7 metus) plaukus patikedavau tik Zbignevui- dabar atostogauja (Z.Koliato grozio studija).
Pasiziuresiu ar tikrai Inga verta tu zodziu musu supermamyciu!

lauksim atsiliepimu biggrin.gif
Atsakyti
O kokios kainos toj Silkinej bangoj? 4u.gif
Atsakyti
Megink pasiziureti stai cia:http://www.grozis.net/lt/partneriai/partneris/silkine-banga/, nes
puslapio savo atskirai neturi.Telefonu neiko apie kainas man taip ir nepaaiskino (stilium nematant) neimanoma.
Atsakyti