Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2007 08 15, 13:59)
Nu geras, man tai kol kas dar nieko, bet as pora tonu tamsinau plaukus, gal nebuvo labai stiprus dazai. O jums gal per stiprius dazus padare ir nudegino arba perlaike  g.gif  man viena karta irgi  nudegino ar ten kas jiems pasidare, bet tokie sausi jie tapo, kaip pakulos, susiveldavo labai greitai. Vienu zodziu ne kas. Tai man jie atsigavo kai nuaugo. Kiek as ten tu kaukiu betepiau nieks nepadejo  schmoll.gif .
Bandykit naturales kaukes su medum, kiausu, ricina ir citrinos sultim, gal kiek atsigaus. Net nezinau ka ir besakyt. Arba dar vienas variantas skambint Rimdziui ir tegul gaivina plaukus. g.gif

Tas kaukes aš tepu, o ir Rimdžiaus parinktą šampūną ir kaukes. Žodžiu, mano plaukai - lepūnėliai verysad.gif ir seniau plaukai po tų kaukių tokie apsunkę būdavo, nesišiaušdavo. O dabar vistiek sausi ir pasipūtę į visas puses g.gif

aš plaukus šviesinau, lyginau spalvą. Tai gal dėl to man va jie tokie? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 15, 14:17)
Tas kaukes aš tepu, o ir Rimdžiaus parinktą šampūną ir kaukes. Žodžiu,  mano plaukai - lepūnėliai  verysad.gif  ir seniau plaukai po tų kaukių tokie apsunkę būdavo, nesišiaušdavo. O dabar vistiek sausi ir pasipūtę į visas puses g.gif

aš plaukus šviesinau, lyginau spalvą. Tai gal dėl to man va jie tokie? unsure.gif


O kokias priemones jis tau rekomendavo?
Atsakyti
Man nuo plauku sausumo po dazymo padejo Kerastase aliejus,tas stipresnis.Is pradziu plaukai svelnus buvo tik jo uztepus,o dabar ir be aliejaus svelnus. rolleyes.gif O daziau tai ne kirpykloj.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 08 15, 19:12)
O kokias priemones jis tau rekomendavo?

wella Repair shampoo, wella repair cream. Nieko naujo ir ypatingo. Bet plaukai po to kremuko tampa švelnesni. Akivaizdžiai. Bet sausumas išlieka toks neįprastas g.gif


ačiū už rekomenduotą aliejuką,FCSG. Pabandysiu. Kur jo būtų galima įsigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 15, 15:17)
Tas kaukes aš tepu, o ir Rimdžiaus parinktą šampūną ir kaukes. Žodžiu,  mano plaukai - lepūnėliai  verysad.gif  ir seniau plaukai po tų kaukių tokie apsunkę būdavo, nesišiaušdavo. O dabar vistiek sausi ir pasipūtę į visas puses g.gif

aš plaukus šviesinau, lyginau spalvą. Tai gal dėl to man va jie tokie? unsure.gif

Manau kaip tik todel, nuo sviesinimo. O man semenu aliejus labai labai, super plaukai. Jis skirtas galiukams, bet as visus plaukus patepdavau, tai ir svelnus ir slidus tapdavo. mirksiukas.gif Pirkus kirpykloj.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 08 16, 08:09)
Manau kaip tik todel, nuo sviesinimo. O man semenu aliejus labai labai, super plaukai. Jis skirtas galiukams, bet as visus plaukus patepdavau, tai ir svelnus ir slidus tapdavo.  mirksiukas.gif Pirkus kirpykloj.

kurioj kirpykloj pirkai ir kokios firmos aliejukas?
as buvau pirmadieni Silkinej bangoj pas Inga bigsmile.gif nu zinokit merginos super thumbup.gif thumbup.gif tikrai turbut pirma karta gyvenima papuoliau pas kirpeja, kuriai nereikejo aiskint ka ir kaip daryt, o padare viska daug geriau nei isivaizdavau kad bus thumbup.gif na pas mane garbanoti plaukai, tai ne daug kirpeju tinkamai nukerpa. be ingos buvo dar vienas kirpejas, kuris nukirpdavo gerai, tik cia buvo uzsieny rolleyes.gif dabar planuoju but pastovi jos kliente ax.gif nes ir nukirpo, ir nudaze super cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 16, 09:17)
as buvau pirmadieni Silkinej bangoj pas Inga  bigsmile.gif nu zinokit merginos super  thumbup.gif  thumbup.gif

Gaila, kad jie neturi internetinio puslapio verysad.gif O kiek mazdaug kirpimas kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 16 rugpjūčio 2007 - 09:02
QUOTE(Shalimar @ 2007 08 16, 09:02)
Gaila, kad jie neturi internetinio puslapio verysad.gif O kiek mazdaug kirpimas kainuoja? 4u.gif

aha, puslapio tai ir as neradau. kirpimas nuo 50 litu.
Atsakyti
o kur ta Silkine banga randasi ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 16, 09:17)
as buvau pirmadieni Silkinej bangoj pas Inga  bigsmile.gif

o tu tiesini plaukus ar vaikstai susigarbaniavus???
as esu ejusi i Silkine banga pas kita kirpeja (tokia sviesi, pagyvenusi moteris). kadangio mano plaukai taip pat sukasi, tai man jos kirpimas nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 16, 10:17)
kurioj kirpykloj pirkai ir kokios firmos aliejukas?
as buvau pirmadieni Silkinej bangoj pas Inga  bigsmile.gif nu zinokit merginos super  thumbup.gif  thumbup.gif tikrai turbut pirma karta gyvenima papuoliau pas kirpeja, kuriai nereikejo aiskint ka ir kaip daryt, o padare viska daug geriau nei isivaizdavau kad bus  thumbup.gif na pas mane garbanoti plaukai, tai ne daug kirpeju tinkamai nukerpa. be ingos buvo dar vienas kirpejas, kuris nukirpdavo gerai, tik cia buvo uzsieny  rolleyes.gif dabar planuoju but pastovi jos kliente ax.gif nes ir nukirpo, ir nudaze super  cool.gif

Aliejuka pirkau ne Vilniaus kirpykloj, bet reiks paziuret kokios firmos, nes nepamenu. Grisiu namo tai tada ir parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingullka @ 2007 08 16, 11:34)
o kur ta Silkine banga randasi ?  4u.gif

Žukausko 23.

QUOTE(Gucci XX @ 2007 08 16, 12:09)
o tu tiesini plaukus ar vaikstai susigarbaniavus???
as esu ejusi i Silkine banga pas kita kirpeja (tokia sviesi, pagyvenusi moteris). kadangio mano plaukai taip pat sukasi, tai man jos kirpimas nepatiko schmoll.gif

paprastai tiesindavau tokiu budu - issiplaunu galva ir susirisu plaukus lotuliukas.gif tai bent iki gumytes tiesus beveik budavo rolleyes.gif esu tiesinus kirpykloj, š..., tam kartui. dabar nebetiesinu, vaikstau palaidais, nes gerai nukirpo, graziai nudaze.. be to tiesinimas juk kenktu plaukui ane? o mano labai jau sausi doh.gif
o tavo aprasytos moteriskes nesutikau. buvo dvi kirpejos tuo metu - ta inga ir kita - jauna, ilgais tamsiais plaukais. beje - labai graziais ir priziuretais rolleyes.gif

QUOTE(edre @ 2007 08 16, 12:29)
Aliejuka pirkau ne Vilniaus kirpykloj, bet reiks paziuret kokios firmos, nes nepamenu. Grisiu namo tai tada ir parasysiu  mirksiukas.gif
aga, aciu wink.gif lauksiu.

Atsakyti