Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2007 08 13, 23:24)
Nieko,man visad idomus atsiliepimai apie profesionalius dazus  mirksiukas.gif

Malena, kuriame salone dirbi? smile.gif
Ką galėtu pasakyti apie wella?
Papildyta:
QUOTE(evelinki @ 2007 08 13, 23:35)
, asistentai dazniausiai buna tie, kurie mokinasi sio amato  4u.gif

Taip. Gi tai nuo senų senovės atėję.
Tiesa, kai lankiausi pas kitą stilistę, jos padėjėja, manau, jau seniai susitaikiusi su amžinos padėjėjos vaidmeniu... unsure.gif
O Atėnė, manau, greitu laiku bus antroji Žvirblytė.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 14, 00:02)
Malena, kuriame salone dirbi? smile.gif
Ką galėtu pasakyti apie wella?


Mano profesija su kirpimu ar grozio sritim visiskai nesusijusi smile.gif Wella man ant mano galvos paliko normalu ispudi,bet profesionaliais Loreal as daug labiau patenkinata.Daugiausia del spalvos grozio blush2.gif wub.gif
Atsakyti
aO iš kur sužinojai apie Atėnę? smile.gif Labai smalsu smile.gif Beje, salone mačiau jos mamą. FGal irgi stilistė, nes jie ten su ta mamavisi kaip su šeimos nare, betarpiškai.


Bliamba, man koks žavus vyras tas Rimdžius. Gaila , kad gėjus. O tai seilę pavarvinčiau bent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 14, 00:02)
O Atėnė, manau, greitu laiku bus antroji Žvirblytė.. rolleyes.gif

Eisiu pas Žvirblytę jau kt. savaitę. Tikiuosi, nenusvilsiu, nes iki šiol kerpuosi vis pas kitą kirpėją ir pas tas pačias nebesugrįžtu doh.gif Na, jei ir Žvirblytė neįtiks, mėginsiu laimę pas Rimdžių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 14, 12:58)
aO iš kur sužinojai apie Atėnę? smile.gif Labai smalsu smile.gif Beje, salone mačiau jos mamą. FGal irgi stilistė, nes jie ten su ta mamavisi kaip su šeimos nare, betarpiškai.
Bliamba, man koks žavus vyras tas Rimdžius. Gaila , kad gėjus. O tai seilę pavarvinčiau bent biggrin.gif


Zinau ir tiek,o Atėnės mama visiskai kitoj srity dirba...
Atsakyti
Tai cia visai suprantama, kad stilistai turi savo padejejus, plauna galva ir t.t. Bet snekam apie tai kad paliko siek tiek neuzdazytu plauku. Kaip pirma karta tai gali ir nesakyt, bet antra karta nenoreciau, kad likciau su nenudazyta plauku sruoga, nemanau, kad dazymas neatsakingas darbas. mirksiukas.gif
Tikiu, kad Atene bus puiki stiliste, bet pvz.: kai moku pinigus ir nemazus tai norisi ir kokybes, bent jau man. Esu pakankamai priekabi kas liecia plaukus ir makiaza. Aisku, niekada nepurkstauju ax.gif nes tai ne mano stilius, tik burbu namuose paskui. Antra karta pas ta zmogu negriztu. Kol kas pas Rimdziu antra karta sugrisiu, nezinau ar dabar, ar dar bandysiu eit pas Giuseppe L.
Atsakyti
Jei Rimdzius sefuoja Atėnę tai manau cia jo kalte kad nesuziurejo ka jo padejeja pridare ir nepasake niu niu niu taip negalima mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet plaukai tai žiauriai išsausėję... akivaiždžiai. Nebežinau ir ką betepti ant jų. Seniau po aliejaus kaukių jausdavaus skirtumą, o dabar, tarsi net nebuvę jų surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 15, 11:53)
Bet plaukai tai žiauriai išsausėję... akivaiždžiai. Nebežinau ir ką betepti ant jų. Seniau po aliejaus kaukių jausdavaus skirtumą, o dabar, tarsi net nebuvę jų surrender.gif


Man ta pati problema , nesenia padaziau plaukus , tai plaukai tokie sausi doh.gif nors anksciau taip nebuvo , daziausi irgi figaro...jokios kaukes nepadeda verysad.gif
jau pradejau naturalia kauke deti is alyvogiu alejaus , trinio ir medaus
gal kas gera priemone kokia patars kaip atgaivinti plauka po dazymo 4u.gif
Atsakyti
Kaip kitoms merginoms po plaukų dažymo "Figaro"?

bandom daryti kažkokias išvadas..
Atsakyti
Nu geras, man tai kol kas dar nieko, bet as pora tonu tamsinau plaukus, gal nebuvo labai stiprus dazai. O jums gal per stiprius dazus padare ir nudegino arba perlaike g.gif man viena karta irgi nudegino ar ten kas jiems pasidare, bet tokie sausi jie tapo, kaip pakulos, susiveldavo labai greitai. Vienu zodziu ne kas. Tai man jie atsigavo kai nuaugo. Kiek as ten tu kaukiu betepiau nieks nepadejo schmoll.gif .
Bandykit naturales kaukes su medum, kiausu, ricina ir citrinos sultim, gal kiek atsigaus. Net nezinau ka ir besakyt. Arba dar vienas variantas skambint Rimdziui ir tegul gaivina plaukus. g.gif
Atsakyti