Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos gydytojai Kaune

QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 11 13, 10:16)
Idomu butu daugiau apie sita klinika, ypac apie jos ginekologes, suzinot g.gif


Mano viena giminaite ten prisirasiusi, tai turejo problemu toje klinikoje. gal jau ir pabego ji is tenai... unsure.gif placiau nenoriu komentuot, jei nori, parasysiu i AZ.
Atsakyti
Ar lankotes kas šeimos klinikoje "Ars medica" cia studentu g? Kokie atsiliepimai ? o gal ten lankotes pas stomatologa?
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2005 02 22, 14:07)
Gal ir daugiau mamyciu lankosi seimos klinikose butu idomu nes kol kas dar vis priklausom Dainavos poliklinikai bet man musu daktare schmoll.gif

4u.gif JEI NE PASLAPTIS KOKIA JUSU SEIMOS GYDYTOJA GAL IR MUSU TA PATI
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2007 01 22, 14:48)
4u.gif  JEI NE PASLAPTIS KOKIA JUSU SEIMOS GYDYTOJA GAL IR MUSU TA PATI


Na, ir man idomu pasidare lotuliukas.gif musu Rosickiene buvo, bet pries 1.5 metu pabegau as is ten.
Atsakyti
Sveikutes.Norejau parekomenduoti seimos klinika "Vivat Vita" kalnieciuose thumbup.gif .As ten jau labai senai ir viskuo patenkinta:ir gydytoja galima issikviest,ir tyrimus daro,ir praktiskai moket nereikia(tik uz sudetingus kraujo tyrimus),ir siuntimus raso visur.Zodziu tikrai gera klinika.Daktare Rozukiene pati geriausia,bet pas ja ir zmoniu daug... doh.gif tai pas kita einu,bet man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste(dar ne mama) @ 2007 01 30, 13:37)
Sveikutes.Norejau parekomenduoti seimos klinika "Vivat Vita" kalnieciuose :super .As ten jau labai senai ir viskuo patenkinta:ir gydytoja galima issikviest,ir tyrimus daro,ir praktiskai moket nereikia(tik uz sudetingus kraujo tyrimus),ir siuntimus raso visur.Zodziu tikrai gera klinika.Daktare Rozukiene pati geriausia,bet pas ja ir zmoniu daug... :oh tai pas kita einu,bet man patinka :super

sveikutes. Gal kas nors ka nors zinote apie Vytauto Simkaus seimos klinika.Ten dirba tevas,motina ir du sunus. Reklamineje atmintineje tai raso kad gydo visas ligas ir naujausiais metodais.idomu,gal kam teko susidurti. :4u:
Atsakyti
QUOTE(daratav @ 2006 05 14, 10:26)
gal kas lankotes pas daktare aurelija prosceviciene?
reik atsiliepimu g.gif


mes lankomės labai faina gyd.tik daug žmonių pas ją 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galetumete rekomenduoti kaune ginekologe privaciai?
Atsakyti
QUOTE(Andrita @ 2006 11 09, 17:30)
Mes esam prisirašę į privačią kliniką Savanorių pr. "bendroji medicinos praktika". Ir esam visi patenkinti.  thumbup.gif

Ir mes su vyru abu ten prisirase thumbup.gif ir labai patenkinti seimos gydytoija Vaitkuviene ir as asmeniskai Zlatkiene.
Atsakyti
QUOTE(Nuodingoji gebene @ 2007 01 15, 23:13)
Ar lankotes kas  šeimos klinikoje "Ars medica" cia studentu g? Kokie atsiliepimai ? o gal ten lankotes pas stomatologa?


As esu ten prisirasiusi...Pas stomatologe buvau valytis akmenu, tai ji man patiko, ir nebrangiai pasirode. Rimciau taisyti neteko, tai nelabai galiu ka pasakyt...Yra (bent jau buvo pries metus), mazasiste, dariausi nugaros masaza, likau labai patenkinta thumbup.gif Lankiausi ir pas ginekologa - vyra, nes jis ten vienas tik ir yra, jei nepasikeite kas, tai kaip gydytojas jis man patiko, toks su humoru, ir siaip zymiai malonesnis, nei tarkim, kokioj Dainavos poliklinikoj bobules, nenoriu net prisimint...Kadangi labai rimtu problemu neturejau (3 tpfu), tai apie jo kompetencija ne kazka galiu pasakyt.
Na, pasidalinau bent jau tokiom patirtim 4u.gif Siaip patogu, lyginant su poliklinika, jog nera dideliu eiliu, galima pasidaryt tyrimus vietoj ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivira: 27 kovo 2007 - 13:49
QUOTE(vaivira @ 2007 03 27, 14:48)
As esu ten prisirasiusi...Pas stomatologe buvau  valytis akmenu, tai ji man patiko, ir nebrangiai pasirode. Rimciau taisyti neteko, tai nelabai galiu ka pasakyt...Yra (bent jau buvo pries metus), mazasiste, dariausi nugaros masaza, likau labai patenkinta  thumbup.gif Lankiausi ir pas ginekologa - vyra, nes jis ten vienas tik ir yra, jei nepasikeite kas, tai kaip gydytojas jis man patiko, toks su humoru, ir siaip zymiai malonesnis, nei tarkim, kokioj Dainavos poliklinikoj bobules, nenoriu net prisimint...Kadangi labai rimtu problemu neturejau (3 tpfu), tai apie jo kompetencija ne kazka galiu pasakyt.
Na, pasidalinau bent jau tokiom patirtim  4u.gif Siaip patogu, lyginant su poliklinika, jog nera dideliu eiliu, galima pasidaryt tyrimus vietoj ir pan.


Dekui ir us tiek smile.gif gerai kad ir tyrimus vietoj daro.
galvoju man reiktu cia prisirasyti nes arti namu visai butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodingoji gebene @ 2007 03 27, 16:44)
Dekui ir us tiek smile.gif  gerai kad ir tyrimus vietoj daro.
galvoju man reiktu cia prisirasyti nes arti namu visai butu mirksiukas.gif


Ner uz ka...
Tai va va, as irgi is esmes del to, kad arti, rinkaus 4u.gif
Atsakyti