Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos gydytojai Kaune

Gal kas lankotes VIVAT VITA, UAB ŠEIMOS MEDICINOS CENTRAS klinika
P. Plechavičiaus g. 6, Kaune ir galetumet patart kokie ten gydytojai geriausi 4u.gif
Atsakyti
gal galėtų kuri parekomenduot kokią šeimos gydytoją iš šeimos klinikos "Šiaurė", šiaurės prospekte kur yra, netoli troleibusų parko g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Simuliantė @ 2012 02 04, 16:34)
gal galėtų kuri parekomenduot kokią šeimos gydytoją iš šeimos klinikos "Šiaurė", šiaurės prospekte kur yra, netoli troleibusų parko  g.gif  ?

na man tai pati sauniausia gydytoja yra Ingrida Jarusaityte. tikrai fantastiska gydytoja ir kas svarbiausia nesusireiksminus ir gerai ismananti savo darba.
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2012 02 06, 15:24)
na man tai pati sauniausia gydytoja yra Ingrida Jarusaityte. tikrai fantastiska gydytoja ir kas svarbiausia nesusireiksminus ir gerai ismananti savo darba.

paskaičiau apie ją komentarus "Pincete", tai žiūriu kai kas labai nekaip atsiliepia unsure.gif bet esu įsitikinus, kad turbūt kiek žmonių, tiek nuomonių doh.gif bet tik tiek, kad baisu eit, nes nežinai ar ant gerosios ar ant blogosios gydytojos pusės pataikysi. O dar vienas klausimas: duodate papildomai pinigų gydytojai į kišenę ir ar daug?
Atsakyti
4u.gif parekomenduokit gydytoja is Saules seimos med centro Barsausko gatvej.svarbiausia,kad nebutu problemu su siuntimu rasymais ax.gif
Atsakyti
Galiu parekomenduoti gydytoją Rytę Mickienę iš "ARS medica" klinikos.. tikrai buostabi gydytoja
Atsakyti
QUOTE(lepunele @ 2011 12 20, 23:03)
Gal kas lankotes VIVAT VITA, UAB ŠEIMOS MEDICINOS CENTRAS klinika
P. Plechavičiaus g. 6, Kaune ir galetumet patart kokie ten gydytojai geriausi 4u.gif

as lankausi ten pas gydytoja Rozukiene. gydytoja nuostabi, tik kad pas eiles labai labai dideles. jei ne extra tai pries dvi savaites reik uzsiregistruot.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
sveiki, pas kokį gydytoją ir į kokią polikliniką registruotis studentams? ar nėra skirtumo ir kokių nuolaidų būtent studentams. Kas žinot apšvieskit mane, nes reikalas prispyrė, o jokioj poliklinikoj Kaune neesu registruota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naktisss @ 2012 03 01, 00:30)
sveiki, pas kokį gydytoją ir į kokią polikliniką registruotis studentams? ar nėra skirtumo ir kokių nuolaidų būtent studentams. Kas žinot apšvieskit mane, nes reikalas prispyrė, o jokioj poliklinikoj Kaune neesu registruota  blush2.gif


Na, studentai kaip ir kiti žmonės- registruojasi kur patogiau- arčiau namų ar univero. Aš studijuodama Kaune, buvau Lašo klinikoj, prie KMUK, prisiregistravus, pas gyd.Šutienę. Labai patiko, faina, draugiška, savo darbą išmano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vabaliukste @ 2012 02 17, 23:22)
as lankausi ten pas gydytoja Rozukiene. gydytoja nuostabi, tik kad pas eiles labai labai dideles. jei ne extra tai pries dvi savaites reik uzsiregistruot.

tai nieko gero iš to nuostabumo, jei dvi savaites reikia laukti biggrin.gif
Atsakyti
Saules seimos klinika , gydytoja A. Cekaviciene.
Atsakyti