Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos gydytojai Kaune

sveikos, gal yra prisirašiusių šilainių Maximoj esančiam šeimos sveikatos centre? būtų įdomu išgirsti atsiliepimų prieš pereinant ten, gal neverta? smile.gif
Atsakyti
Rekomenduoju Saules medicinos centra,kuris randas Partizanu 27d.Sauni klinika ir Gydytojos.Apskritai visas personalas puikus.
Atsakyti
Taigi uzsiregistravau Saules klinikoje Barsausko gatveje. Kolkas esu labai patenkinta. Jau pirma savaite po uzsiregistravimo uzpuole ligos, taciau labai dziaugiuosi daktarytes Vilmos Kausienes reakcija ir demesiu. Manau man ten tikrai patiks thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduoti šeimos kliniką, kurioje dirbtų geri stomatologai ir kiek maždaug kainuoja, jei esi prisiregistravus toje šeimos klinikoje?
Atsakyti
as galeciau parekomenduoti savo seimos klinika "Medgintras"eiguliuose!
ten ir sauni stomatologe dirba Kriukovaite atrodo jos pavarde buvo!as pas ja nescia budama taisiausi dantis tai ji man labai patiko,tokia miela,visada paklaudavoar reikes nuskausminti ar pakentesiu!nu man ji labai patiko!
Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu!
Atsakyti
QUOTE(sniegiuke @ 2009 12 09, 16:11)
as galeciau parekomenduoti savo seimos klinika "Medgintras"eiguliuose!
ten ir sauni stomatologe dirba Kriukovaite atrodo jos pavarde buvo!as pas ja nescia budama taisiausi dantis tai ji man labai patiko,tokia miela,visada paklaudavoar reikes nuskausminti ar pakentesiu!nu man ji labai patiko!
Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu!

o kokios ten kainos?
Atsakyti
Turbut kaip ir visur be to as pries metus su puse taisiausi,ta uz viena danti eme 50-45lt ziurint kokio dydzio skyle reik taisyti,ar daug darbo+ar reik nuskausminti ir t.t
Atsakyti
labas, nepykit jei pasikartosiu, bet gal kuri turit atsiliepimų apie Ave Vita kliniką kaune? 4u.gif studijuoju kaune ir suku galvą kur prisirašyti pas šeimos gydytoją, mačiau kad prie namų yra ši klinika blush2.gif kokia jūsų nuomonė apie ją? 4u.gif
Atsakyti
kuri geriausia seimos poliklinika, noreciau su argumentais, nes nezinau kru eiti, ju pilna, bet... komentaru nezinau
Atsakyti
QUOTE(nude86 @ 2009 12 28, 01:14)
kuri geriausia seimos poliklinika, noreciau su argumentais, nes nezinau kru eiti, ju pilna, bet... komentaru nezinau


As is savo patirties galiu pasisakyt tik apie dvi - "A klinika" Savanoriuose ir Ausros medicinos centra Kalnieciuose smile.gif "A klinikoj" buvau prisirasius kokius 4 metus - patiko ir kainos pusetinos thumbup.gif Bet paskutiniu metu del eiliu pasidare nebeimanoma net rimtai bedai prispyrus pakliuti pas gydytojus, tiek seimos, tiek ginekologes (jos ten tikrai neblogos)... Zodziu, po paskutines nesenos skaudzios patirties persirasiau i Ausros medicinos centra - jis dar palyginti naujas ir kainos siaip didokos, bet uztat kol kas be jokiu eiliu patekau tiek pas seimos gydytoja, tiek pas ginekologe, labai greitai padare visa kruva reikalingu tyrimu, zodziu, bent jau kol kas man tiek bendravimas tenai patinka, tiek gydytoju kvalifikacija neteko suabejot rolleyes.gif panasius ispudzius girdejau ir is savo koleges... kaip bus toliau, matysim smile.gif kol kas man vienas didziausiu pliusu cia-kad nera milzinisku eiliu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ieskom gero vidaus ligu gydytojo Kaune privaciai konsulatcijai. Kuris apziurejes, paskyres ar padares tyrimus nustatytu kas yra...
Vyra senokai kankina kazkoks skausmas viduj. Seimos gydytoja nesupranta sirdis, skrandis, plauciai ar dar kas. Siuncia tai pas viena tai pas kita. Pvz. KMUK sirdies echoskopija paskyre tik lapkricio men., tai su tokiais tempais bijau, kad ir „uzsilenkti“ gali g.gif
Busim labai dekingi uz rekomendacijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2009 12 28, 13:51)
... Zodziu, po paskutines nesenos skaudzios patirties persirasiau i Ausros medicinos centra - jis dar palyginti naujas ir kainos siaip didokos, bet uztat kol kas be jokiu eiliu patekau tiek pas seimos gydytoja, tiek pas ginekologe, labai greitai padare visa kruva reikalingu tyrimu, zodziu, bent jau kol kas man tiek bendravimas tenai patinka, tiek gydytoju kvalifikacija neteko suabejot  rolleyes.gif panasius ispudzius girdejau ir is savo koleges... kaip bus toliau, matysim  smile.gif kol kas man vienas didziausiu pliusu cia-kad nera milzinisku eiliu thumbup.gif


O ginekologes konsultacija tam Ausros medicinos centre mokama ar ne? unsure.gif
Atsakyti