Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosalonai Šiauliuose

QUOTE(Kursuotoja @ 2011 05 23, 14:30)
As manau, kad krikstynu proga graziausios nuotraukos yra lauke, tai ir fotografas turetu buti samdomas... Mano drauge profesionaliai ir labai graziai  fotografuoja tai as jos ir prasysiu, kad gamtoje mus iamzintu  thumbup.gif


ir as manau, kad graziausios nuotraukos tokia proga lauke darytos thumbup.gif musu fotografe is Klaipedos atvaziuos, laaabai faina ir superine moteris thumbup.gif ji musu pirmaja fotosesija fotografavo, tai dabar tik jos ir "norime" blush2.gif
Atsakyti
Mes esam daręsi ir Stop kadre, ir Santuokų rūmuose, ir pas Juliją. O pas Gražiną buvau užėjusi pasiteiraut. Tai likau kaip kastuvu per galvą gavus doh.gif , tokios paniekos nebuvau dar mačiusi. Spėju kad per prastai pasirodžiau apsirengusi, nes buvau išėjusiu su vaikučiu pasivaikščiot, tai bendravo kaip su š... Praktiškai dėmesio jokio.
Stop kadre irgi konfliktuką esam turėję. blink.gif Pasipūtus ponia dirba, nors nuotraukas padaro geras, bet verčiau rinkčiaus kur fotosesija vyksta be įtampos.
Santuokų rūmuose dirba sukalbami žmonės, tad malonu ir fotografuotis.
Pas Juliją porą sykių ėjom, ir likom labai patenkinti.
Manau, kad ir pas kitus čia paminėtus ar dar nepaminėtus fotografus galima pasidaryt puikią fotosesiją, išskyrus tuos dvi aukščiau paminėtas studijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 05 27, 07:38)
Mes esam daręsi ir Stop kadre, ir Santuokų rūmuose, ir pas Juliją. O pas Gražiną buvau užėjusi pasiteiraut. Tai likau kaip kastuvu per galvą gavus  doh.gif , tokios paniekos nebuvau dar mačiusi. Spėju kad per prastai pasirodžiau apsirengusi, nes buvau išėjusiu su vaikučiu pasivaikščiot, tai bendravo kaip su š... Praktiškai dėmesio jokio.
Stop kadre irgi konfliktuką esam turėję.  blink.gif  Pasipūtus ponia dirba, nors nuotraukas padaro geras, bet verčiau rinkčiaus kur fotosesija vyksta be įtampos.
Santuokų rūmuose dirba sukalbami žmonės, tad malonu ir fotografuotis.
Pas Juliją porą sykių ėjom, ir likom labai patenkinti.
Manau, kad ir pas kitus čia paminėtus ar dar nepaminėtus fotografus galima pasidaryt puikią fotosesiją, išskyrus tuos dvi aukščiau paminėtas studijas  biggrin.gif

oi apie Gražiną jau ne kartą esu girdėjus, kad ji žmones šūdais laiko, o save aukščiau visko, ir iš kur pas ją dar klientai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2011 05 28, 19:53)
oi apie Gražiną jau ne kartą esu girdėjus, kad ji žmones šūdais laiko, o save aukščiau visko, ir iš kur pas ją dar klientai  g.gif


Ir aš neturiu supratimo, kaip dar turi klientų. Gal kai kurie atėję patys su jom elgiasi kaip su š... lotuliukas.gif Draugė darėsi mergaitės krikštynų foto pas Gražiną, nuotraukos nors ir ryškios, bet atrodo tarsi paskubom padarytos - pvz., mergaitė kadre atrodo kažkur šone. Matosi, kad tokį kadrą galėjo lengvai pataisyti, net retušavimo jokio nereikia
O Stop kadre fotografavomės, tai kadangi iš mūsų nėjo daug pinigų uždirbt (nes daug nuotraukų neėmėm), tai nesistengė nė dirbt (nors manau kad ir kiek moki esi klientas), tai pasipūtėlės savininkės nebuvo, o vyras tai kaip pastatė mus taip fotkino, nei pasakė, kaip pasisukt. Nufotkino ir klausia, ar gerai. Tai praktiškai ne fotografas, o mes derinom pozą nematydami iš šono kaip atrodo. doh.gif
Atsakyti