Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosalonai Šiauliuose

QUOTE(stlauryna @ 2009 04 05, 10:41)
Labaukas visoms Siaulietems,
Siulyciau tik "Stop Kadra" .  Noreciau suzinoti kodel kazkam nepatiko?  Ten nuotraukas net koreguoja nuima raudoni blizgesi nuo veido. Dekoracijos labai ivairios. O kaina verta kokybes. Na as jau 4metus ten fotografuojuosi ir esu patenkinta, net nuotraukos nera vienos vienodos , ko nepasakyciau apie kitas atelje. Pvz.: pries 10metu fotografavomes "pas viktora' tai paemus savo ir dar dvieju draugu nuotraukas galeciau tik veidukus vietom sukeisti niekas nepasikeis.

ikelsiu veliau nuotrauku nuskanuoti reikia.


Štai mes neseniai naudojomes Stop kadras paslaugomis tai nusivylem:
1. Pakoreguota netik talija bet ir veido bruožai kas jau sakyciau smarkiai per daug, jau žmogus saves nebegali atpazint.
2. Bendravimas "idomus". (nenori vaiku nes daug vargo ir panasiai, ispaikinti pinigais).
3. Kaina didele
4. Ir kas idomiausia jos paslaugomis naudojosi mano sesuo draugai ir štai mes tai kai pasiziuri i nuotraukos tai vis tos pacio dekoracijos. O dar linksmiau sesei teko paveiksluotis daugiau nei keletą kartu ivairiomis progomis sioj firmoj tai kai atsiveri albuma ir ziuri i jas tai gali pagalvot kad is vieno baliaus lotuliukas.gif

Tai stai nuotraukas daro gal ir gerai, bet jau dekoracijas laikas keisti tie patys paveiklso rėmai, kreslai, zaislai ir t.t.
Atsakyti
Prisijungsiu prie peikiančių "Stop kadrą" bei "Gražiną". Požiūris į klientą tik kaip į pinigų šaltinį, o daugiau niekam neįdomu. Žiūrint šiauliečių vestuvių, krikštynų fotoalbumus nieko įdomaus, tik veidai kiti biggrin.gif
Geriau tuos pačius, ar kiek didesnius, pinigus skirti profesionaliam fotografui, kuris fotografuoja visoje Lietuvoje. Gausi malonias paslaugas, savo foto, o ne kažką... kad ir sm pasižvalgius fotografų skilty pasirinkimo apsčiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2009 04 07, 09:55)
na po daug daug    nepatenkintu ,isgirdau  graziu zodziu apie Stop kadra  smile.gif
na  malonu kad  kazkas lieka patenkinti ju darbu  ax.gif

bet as skaitau ir netikiu kad rasoma apie  ju darba ,nes pati  turiu ju foto tikrai    nekokybiskas ,o apie bendravima  ir pacia  foto sesija  patylesiu ...
bet cia mano  nuomone apie juos  mirksiukas.gif


as taip pat esu tik uz stop kadra . Su vyru fotografavomes vestuviu proga ir esame nerealiai patenkinti. Neturiu prie ko prikibti. Ir zaziene labai idomus zmogus, mane tokie zmones zavi. Labai meniska asmenybe ir labai graziai parenka pozas.
Atsakyti
Apie Zaziene man aplamai truksta zodziu. Netureciau taip kalbet apie gimine, bet kai zmogui vietoj sirdies kalkuliatorius ax.gif Norit dirbtinumo ir pompastikos, tuomet pataikysit reikiamu adresu tenais cool.gif
Atsakyti
Musu krikstynos taip pat ne uz kalnu, pasirinkome Fotostudija esancia santuoku rumuose SALONAS
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2007 08 01, 17:56)
mes savo vestuves fotografavomes stop kadre,nuotraukos geros,bet kaina plesia nebloga ir kas nervina,kad turi butinai imti po tris maziausiai nuotraukas,o jei nori pavyzdziu tai kiekvienam fotosalone yra albumu ir issirinksit ko norit,as girdejau grazinos salonas siuo metu neblogas,jis prie centrinio maisto turgaus  mirksiukas.gif

o gal kas žinote, kokią fotoatelje, kur daro nebutinai po tris tokias pat foto ?
Atsakyti
yra nauja studija pačiame Šiaulių bulvare. Vadinasi lyg "Centro studija" Ten tikrai galima susitarti.
Atsakyti
Sveika, dekui uz atsakyma. pagooglinau, bet nerandu adresiuko centro studijos 4u.gif gal galit bent panasiai parasyti kur randasi ?
Atsakyti
QUOTE(vestos_mama @ 2010 08 02, 13:06)
Sveika, dekui uz atsakyma. pagooglinau, bet nerandu adresiuko centro studijos 4u.gif  gal galit bent panasiai parasyti kur randasi ?

bulvare, netoli pegaso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korisda: 02 rugpjūčio 2010 - 15:39
Pritilusi temutė...

Atėjau parekomenduoti vieną Šiaulių fotostudiją "Iliuziją",esančią Trakų gatvėje.
Tikrai nenusivilsite mirksiukas.gif .Labai malonūs ir paslaugūs darbuotojai,graži aplinka.Plačiau www.iliuzija.com. Kontaktinis telefonas 8-61298075, Sigita.

Mielai pasinaudokit šios fotostudijos paslaugomis wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 05 13, 00:29)
Pritilusi temutė...

Atėjau parekomenduoti vieną Šiaulių fotostudiją "Iliuziją",esančią Trakų gatvėje.
Tikrai nenusivilsite mirksiukas.gif .Labai malonūs ir paslaugūs darbuotojai,graži aplinka.Plačiau www.iliuzija.com. Kontaktinis telefonas 8-61298075, Sigita.

Mielai pasinaudokit šios fotostudijos paslaugomis wink.gif.

Labai netgi pritylusi biggrin.gif
DAremes pas Grazina krikstynu proga bet paskutinis kartas kada ten koja ikeleme.nuotraukos viskas gerai ir graziai labai padarytos bet turejom konflikta del kitko.Vienintelis dalykas kad labai nagla ponia,kuria teko pritildyti keliais sakiniais nes galvoja,kad ji viena protinga ir grazi ir teisi savo darbo vietoje lotuliukas.gif
Atsakyti
As manau, kad krikstynu proga graziausios nuotraukos yra lauke, tai ir fotografas turetu buti samdomas... Mano drauge profesionaliai ir labai graziai fotografuoja tai as jos ir prasysiu, kad gamtoje mus iamzintu thumbup.gif
Atsakyti