Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosalonai Šiauliuose

Sveikos mamytės. Gal galėtumėte man padėti. Ruošiamės dukrelės krikštynoms ir norime šią dieną įamžinti meniškose, gražiose nuotraukose.
Gal kas žinote kokį gera fotosaloną Šiauliuose kur labai gražias nuotraukas daro? Kad ,pavyzdžiui, dukrytei kokius angeliuko sparnelius uždėtų ar kita ka nors ydomaus.
Ką galėtumėte pasakyti apie saloną Stop kadras,sako kad ten irgi gražiai padaro nuotraukas. Labai laukiu jūsų patarimo.
Atsakyti
Negi niekas nesate fotografave savo vaikelių per krikštynas?
Atsakyti
Man patinka "Pas Gražną" , o prieš "Stop Kadrą" esu nusistačiusi dėl Zazienės nemalonaus elgesio su žmonėmis schmoll.gif dar nuo mokyklos laikų blush2.gif šiaip nuotraukos pas juos gražios.

Papildyta:
O dėl sparnelių ar dar ko nors uždėjimo tai problemų nėra niekur, nes juos uždeda su fotošopo programa, jei nori ir į dangų ikels mirksiukas.gif
Atsakyti
stop kadras bent man geriausias sprendimas. tikrai meniskos nuotraukos ir man bent geriausia foto atelje
Atsakyti
QUOTE(neringuša @ 2007 07 31, 08:59)
Man patinka "Pas Gražną" , o prieš "Stop Kadrą" esu nusistačiusi dėl Zazienės nemalonaus elgesio su žmonėmis  schmoll.gif dar nuo mokyklos laikų  blush2.gif šiaip nuotraukos pas juos gražios.

Papildyta:
O dėl sparnelių ar dar ko nors uždėjimo tai problemų nėra niekur, nes juos uždeda su fotošopo programa, jei nori ir į dangų ikels  mirksiukas.gif


O jei nori kad su kompu padarytu tai reikia iš anksto užsiminti? Matai aš ne iš Šiaulių, tai ir domiuosi.O pas ta gražina ten gražiai daro?
O tai ten stop kadre ta moteris bjauri?

Gal kas turite krikštynų nautraukų pavizdžių?
Atsakyti
O man asmeniskai stop kadras schmoll.gif
Mes ten fotkinomės per vestuves, tai labai nusivylėm schmoll.gif
Mes taip pat ruošiamės krikštyti sūnelį, tai paveiksluotis eisim į santuokų rūmus, ten yra foto salonas. Esam jau ne vieną kartą ten buvę. Man asmeniškai ten labiausiai patinka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
o kodel nepasiieskote fotografu, kurie iamzintu visa svente, itariu, kad butu ne ka brangiau nei fotoatelje, bet turetumet ne kelis kadrus, o apie 100 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 07 31, 11:49)
o kodel nepasiieskote fotografu, kurie iamzintu visa svente, itariu, kad butu ne ka brangiau nei fotoatelje, bet turetumet ne kelis kadrus, o apie 100 smile.gif



mat mes ne iš šiaulių, tai tikrai brangiau būtų nei fotosalone patiems nusifotografuoti.


O kaip "pas gražian", berods, salonas. Gal turite kokių nuotraukų krikštynų pavizdžių.Būčiau dėkinga.
Papildyta:
QUOTE(eeglee @ 2007 07 31, 10:42)
stop kadras bent man geriausias sprendimas. tikrai meniskos nuotraukos ir man bent geriausia foto atelje


gal galėtum kokią nuotrauką įmesti pasižiūrėti. Jei turi būtu gerai krikštynų.
Papildyta:
O ten ka nors panašaus padaro, kad vaikelis būtų su angelio sparneliais ar panašiai.
Atsakyti
Pernai mes krikstijom savo dukryte. Fotografavom Santuoku rumuose. Nuotraukytes neblogos, bet gan brangu. Fotografuoja su juosteliniu fotoaparatu, tad taupydami kadrus net po puse valandos prakankina vaika kol pagauna kadra.
Siemet krikstysim suneli, tad uzsirasem fotosesijai pas fotografa, kuris labai thumbup.gif nuotraukytes padare mano nestumo metu. Manau, jog jis sutvertas tam darbui, nes tokiu thumbup.gif kadru prigaudo, kad net nepagalvotum ax.gif .

p.s. jei vaikiukas bus geros nuotaikos, tai ir santuoku rumuose bus grazios nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2007 07 31, 13:45)
O jei nori kad su kompu padarytu tai reikia iš anksto užsiminti? Matai aš ne iš Šiaulių, tai ir domiuosi.O pas ta gražina ten gražiai daro?
O tai ten stop kadre ta moteris bjauri?

Gal kas turite krikštynų nautraukų pavizdžių?

Siaip tai labai grazias foto daro naujam foto salone "Pas Julija". smile.gif
Atsakyti
Gal kas krikštynas fotografavote Stop kadre? Kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
mes savo vestuves fotografavomes stop kadre,nuotraukos geros,bet kaina plesia nebloga ir kas nervina,kad turi butinai imti po tris maziausiai nuotraukas,o jei nori pavyzdziu tai kiekvienam fotosalone yra albumu ir issirinksit ko norit,as girdejau grazinos salonas siuo metu neblogas,jis prie centrinio maisto turgaus mirksiukas.gif
Atsakyti