Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas ir svarstyklės

Ale matau irgi fanatikas dėl žvejybos, manasis irgi biggrin.gif Kartais nuvažiuojam į kaimą mąstau pailsėtų padrybsotų, tai ne keliasi penktą ryto ir keliauja žvejoti biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif aš esu avinas mano vyras svarstyklės,pradžioje buvo visko.Gyvename 12 metų ir mes kuo toliau tuo labiau viens kita mylime.Per tiek metų supanašėja charakteriai,ir po to supranti kada tu turi nusileisti,kada jis.Bet dauguma nusileidžia svarstyklės, nes avinai nelabai linkę nusileisti rolleyes.gif .Bet svarbiausia šeimoje harmonija. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandraspo: 27 spalio 2009 - 20:56
As Avinas, o mano draugas Svarstykles, dar nelabai ilgai kartu, tik 7mėn, taciau jauciuosi puikiai, dar niekada su niekuo taip gerai nesutariau, vienas kita suprantame is puses zodzio, kartais juokaujam kad net kalbetis nereikia, nes vistiek galvojam ta pati biggrin.gif Na aisq, bus matyt kaip bus toliau, bet bent jau kolkas esu laaabai laiminga smile.gif
Atsakyti
Mudu kaip tik tokia pora. Tai jau kai pesames, taip kaip uz tevyne smile.gif. Bet is mylim vienas kita baisiai smarkiai wub.gif

Nesutarimu tarp musu nemazai. Bet mazais zingsniukais, tikiu, kad i prieki einame, ne atgal. Nauja busta isigijom. Vestuves ir vaikus planuojam smile.gif.
Atsakyti
Pažįstu tokią porą, ilgai jie draugauja, bet nuolat pykstasi taikosi. Kartais būnant su jais atrodo, kad meilė begalinė, bet kartais... tai ojojoj... pykstasi iki muštynių, po kurių merginai lieka mėlynės, draugas tas neištikimas ir pan. Nesuprantu kaip jie tiek ilgai dar išdraugavo...
Atsakyti
QUOTE(Burberry* @ 2010 07 11, 21:37)
Pažįstu tokią porą, ilgai jie draugauja, bet nuolat pykstasi taikosi. Kartais būnant su jais atrodo, kad meilė begalinė, bet kartais... tai ojojoj... pykstasi iki muštynių, po kurių merginai lieka mėlynės, draugas tas neištikimas ir pan. Nesuprantu kaip jie tiek ilgai dar išdraugavo...

Siaip tai Svarstykles yra diplomatijos ir kompromiso virsune, neisivaizduoju, ka reikia padaryti, kad jas isprovokuoti mustynems. blink.gif Nors Avines viska sugeba
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2010 07 17, 07:03)
Siaip tai Svarstykles yra diplomatijos ir kompromiso virsune, neisivaizduoju, ka reikia padaryti, kad jas isprovokuoti mustynems.  blink.gif Nors Avines viska sugeba


As irgi nusistebejau, kad svarstykliu vyrus iki tokio lygio isvest is kantrybes galima g.gif Mums siemet bus 7 metai kaip vede ir nors visko yra buve saltesniu nervu vyro tikrai nebuciau galejus rasti. Tikrai ne kiekvienas galetu gyventi kaip as sakau su isterike avele biggrin.gif
Atsakyti
O maniškis avinas.. biggrin.gif
Bet mes kažkokie netipiniai savo ženklų atstovai. Ramūs. Galbūt aš net didesnė karštakošė nei jis.. smile.gif
Atsakyti
As - svarstykles, jis - avinas. Esu skaiciusi viena priestaringa nuomone apie si derini, kad atseit arba viskas arba nieko.
Draugaujame daugiau nei 2 metus ir galiu pasakyti, kad siai dienai jauciuosi issunkta, is avinelio sunkiai besulauksi atsiprasymo gaidos, ar bent jau savo kaltes pripazinimo. O tai tikrai vargina... pati regis stengiuosi isklausyti kad ir kaip pikta buna.., nesakau as irgi skeliu ziezerbas, bet..galiu duot galva nukirst kad visada isklausau ir stengiuosi suprasti problema, dazniausiai ir nusileidziu ar bent jau suvaidinu kai jegu gincytis nebelieka.. nieko nuostabaus- jei esu uztikrinta savo tiesa ir nenusileidziu, nenusileidzia ir jisai, zodziu..nenoriu kategoriskai teigti, bet ko gero ant rankos pirstu galeciau suskaiciuoti kartus, kada jis isties pasijaute kaltas ir tai parode per du metus. O, bet, taciau... yra grazioji pasakojimo puse, avinelis nors ir uzsispyres ir uzpykes, niekada nepaliks bedoje, apskritai turbut jis pats geriausias, paslaugiausias zmogus koki pazistu. Siaip pykstames gana daznai, bet kai nesipykstam bunam patys geriausi draugai ir partneriai, apkalbinetojai ir bendradarbiai visame kame. Viska darome kartu, is sono gali atrodyti kaip kokia priespauda, bet ir jis ir as esame linke papildyti vienas kito darbelius, pagelbeti, todel kartu praleidziame labai daug laiko. Net susipyke tupim vienam kambary ir keikiames kol susitaikom blush2.gif zodziu vertinu sia draugyste, o siam zenlu suderinamume kad ja issaugoti, reikia nusileisti, visada biggrin.gif
Atsakyti
JI avinas , JIS svarstyklės-skorpionas(
blush2.gif gimė prieš pat 24valanada kai svarstyklės pereidinėjo į skorpioną)

ka manot?
abu esam lb.karšto, užsispyrusio charakterio blush2.gif
Atsakyti
as esu avinas,vyras svarstykles vede 12 metu,gyvenam labai gerai,kadangi nera del ko pyktis tai pykstames del smulkmenu ir vaikuciai padeda biggrin.gif ,tokia sajunga is patirties galiu pasakyt laiminga lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki!Mano sesuo avinė, o jos vyras svarstyklės.Šiemet atšventė 10 metų santuokinio gyvenimo. Puiki šeima! thumbup.gif Manau , kad minėtų ženklų žmonės vienas kitam tinka: avinas audringas, daugiau emocionalus, užsispyręs, o svarstyklės, kol viską pasveria-permuša avino "karštokošiškumą! thumbup.gif
Atsakyti