Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas ir svarstyklės

QUOTE(nerimute @ 2008 08 02, 01:25)
Nuosirdziausi sveikinimai. Patikek, toliau bus dar geriau. Mums siandien 20 metu nuo pazinties, reikia galvoti kazka romantiska. Tiesa kaip jusu svarstykles, ar megsta jus kuo nors nustebinti, nes as tai visa romantika turiu pati susigalvoti, paskui tik pasakyti, ka jis turi daryti, chi, chi...


aha, svarstyklems kazkaip sunkiai sekasi su ta romantika biggrin.gif Visada turiu uzsisakyti sau dovanas is anksto doh.gif Esu praktiskas zmogeliukas, tai per daug ir nesikremtu visada bent jau zinau, kad tikrai dziaugsiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 08 04, 00:50)
aha, svarstyklems kazkaip sunkiai sekasi su ta romantika biggrin.gif Visada turiu uzsisakyti sau dovanas is anksto doh.gif Esu praktiskas zmogeliukas, tai per daug ir nesikremtu visada bent jau zinau, kad tikrai dziaugsiuos biggrin.gif


Kazkaip pirma karta girdziu, kad svarstyklems prastai su romantika. blink.gif Na, nebent vyrams... Bet mano patevis irgi svarstykles, tai mama visada pamalonina. MB vat avinas, tai jam su dovanom prastai. lotuliukas.gif Ir siaip romantikas is jo mazas... Racionalus zmogus, o man pasivaiksciojimai, zvakytes, smilkaliukai. wub.gif

Siaip pykstames daug, laaabai daug. Nes avinai jau tokie zmones, kad niekada neprisipazins suklyde ir neatsiprasys. Pykti jie nemoka, bet as uz tai prisimenu kiekviena musu barni. doh.gif Siaip jau daug sykiu masciau apie skyrybas, budavo, kad porai dienu ir issiskirdavom, bet vis tiek atgal priimdavau. doh.gif Kartu esam daugiau kaip 2 metus... Ziuresim, kas gausis. Ar truks mano kantrybe viena diena, ar ne.
Atsakyti
As kazkaip laikausi tos minties, kad daugumai vyru su dovanom sunkoka... Mat moterim sunku itikti smile.gif
Truputi nesupratau kuris is Jusu svarstykles???
Atsakyti
As svarstykles, draugas avinas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jazzmiss @ 2008 09 21, 12:27)
As svarstykles, draugas avinas.  bigsmile.gif


Na matai tada tas aviniskumas pas vyra labiau isreikstas, nes as avinukas, bet daug lengviau atsiprasau... Manau romantika ir visokie meilinimaisi moterims labiau sekasi ir tiek mirksiukas.gif O principingumas tai avinu tikrai stiprus ir cia jau nera skirtumo vyras ar moteris doh.gif
Atsakyti
Paauglysteje labai domejausi horoskopu zenklu charakteriu, tad seniai zinojau, kad man (avytei) tinka svarstykliu vyras.

Bet kai toki sutikau, turiu pripazinti, kad mano surinkta info pasitvirtino - atitinkame vienas kita puikiai ax.gif

Tiesa, buna, kad pasipykstame, bet visa tai buna mano kalte - megstu paburbeti del kokios nors kvailos priezasties (ypas pries mm diena kita bjauri esu biggrin.gif ), o tada tenka paciai atsiprasyti, nes matau, kaip Ji skaudina toks mano elgesys unsure.gif

Beje, i santykius Jis ziuri labai rimtai, tad manau, kad svarstykliu vyrai pastovus (mes esame pazistami nuo m-klos laiku ir nors buvome kartu trumpai, bet veliau butent jo iniciatyva po nemazai metu vel susiejome), daug siekiantys ir ... labai sexy wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 24 rugsėjo 2008 - 16:22
QUOTE(Hottea @ 2008 09 24, 17:22)
Paauglysteje labai domejausi horoskopu zenklu charakteriu, tad seniai zinojau, kad man (avytei) tinka svarstykliu vyras.

Bet kai toki sutikau, turiu pripazinti, kad mano surinkta info pasitvirtino - atitinkame vienas kita puikiai ax.gif

Tiesa, buna, kad pasipykstame, bet visa tai buna mano kalte - megstu paburbeti del kokios nors kvailos priezasties (ypas pries mm diena kita bjauri esu biggrin.gif ), o tada tenka paciai atsiprasyti, nes matau, kaip Ji skaudina toks mano elgesys unsure.gif

Beje, i santykius Jis ziuri labai rimtai, tad manau, kad svarstykliu vyrai pastovus (mes esame pazistami nuo m-klos laiku ir nors buvome kartu trumpai, bet veliau butent jo iniciatyva po nemazai metu vel susiejome), daug siekiantys ir ... labai sexy wub.gif


Na matai mes kartu irgi nuo mokyklos laiku,o kad tinkame viens kitam pagal horoskopus suzinojau tik po vestuviu biggrin.gif
Nors realiai tai zinojau turbut jau po pirmuju musu draugystes metu g.gif Kazkaip ta draugyste nuo pat pradziu pas mus buvo tokia gylesne nei tik paaugliski pakvailiojimai 4u.gif
Man irgi tenka daznokai atsiprasyti, nes esu bjauri burbekle ir daznai vyrui tai primenu blush2.gif , kad nepyktu biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi taip keistai atrode, kai su Juo draugavau berods 9 klaseje - planuodavome ateiti, kokie busime seni lotuliukas.gif Buvo baisiai prasminga draugyste, tik tas mano uzsispyrimas ir isizeidimas del smulkmenu doh.gif

Bet as manau, kad jei sitiek metu Jis issaugojo atsiminimus apie mus, tai del ateities rami esu - aisku, jei dar labiau suvaldysiu savo pasiutusi charakteri cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 25, 12:22)
Man irgi taip keistai atrode, kai su Juo draugavau berods 9 klaseje - planuodavome ateiti, kokie busime seni lotuliukas.gif Buvo baisiai prasminga draugyste, tik tas mano uzsispyrimas ir isizeidimas del smulkmenu doh.gif

Bet as manau, kad jei sitiek metu Jis issaugojo atsiminimus apie mus, tai del ateities rami esu - aisku, jei dar labiau suvaldysiu savo pasiutusi charakteri cool.gif


O aš pamąstau, kad šeimoje avino ženklas moteriai iš vienos pusės ir padeda, nes mes nemėgstam rutinos visada kupinos idėjų, energingos ir dėl to idomios vyrams mirksiukas.gif Taip kad mūsų svarstyklėms mes neblogas turtas, kurį reikia saugoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Beje gimtadieniai svarstyklių prasidėjo reikia pasukti smegenytes kuo čia nustebinus wub.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, kad pasiutusios esame biggrin.gif

Del dovanos ir as suku galva - lyg noreciau koki gera laikrodi padovanoti, nes nieko kito nesumastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 25, 14:21)
Tai jau tikrai, kad pasiutusios esame biggrin.gif

Del dovanos ir as suku galva - lyg noreciau koki gera laikrodi padovanoti, nes nieko kito nesumastau g.gif


Aš pernai nupirkau laikrodi, tai labai patenkintas buvo, nes pačiam butu buve gaila tiek moketi,o kai dovanu gavo tai net svytejo visas biggrin.gif
Kažin visi Savrstyklės tokie taupus sau g.gif Va kaip man ar sūnui tai negaila išvis,o kai jam pačiam tai vis laužosi,kad gal nereikia, apseis ir panašus marazmai biggrin.gif
Atsakyti
Niu manasis irgi labai megsta, kai as jam nuperku, nes pats tai geriau i masina ar zvejyba pinigus sukis, negu sau ka geresnio nusipirks biggrin.gif

Tai reikes tikrai laikrodi gera nupirkti, nes kai savo pamete, taip naujo ir neprisiruosia isigyti doh.gif
Atsakyti