Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas ir svarstyklės

opoziciniai zenklai puikiausias derinys,bet tik senatveje smile.gif na senatve skaitosi apie 40m.pliusas traukia minusa,kaip sakant mirksiukas.gif
Atsakyti
uuuu doh.gif o ka daryt jei senatve dar nekvepia lotuliukas.gif ?
nes nu, bent jau mano situacijoj, tai karts nuo karto jauciasi tokia konfrontacija, barniai del smulkmenu ir kiti nekokie dalykai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2008 03 10, 20:36)
uuuu doh.gif  o ka daryt jei senatve dar nekvepia lotuliukas.gif ?
nes nu, bent jau mano situacijoj, tai karts nuo karto jauciasi tokia konfrontacija, barniai del smulkmenu ir kiti nekokie dalykai doh.gif  verysad.gif

nereikia per daug kreipti demesio i situos bendrus horoskopus,manau,kad asmeniniai daugiau aiskumo inesa mirksiukas.gif
Atsakyti
o idomu kiek kainuotu toks horoskopas bigsmile.gif ? gal kuri daretes? kokie atsiliepimai ax.gif ?
Atsakyti
Pas mus poroje as svarstykles, jis - avinukas. O ir zodiako rate esam vienas pries kita: as gimiau 09 28, o jis 03 28.
Nezinau ar cia horoskopo itaka ar kas, bet sutariam puikiai, niekada nesipykom smile.gif
Vestuvem kvepia wub.gif
Atsakyti
oj, kaip smagu jums wub.gif sveikinu wub.gif wub.gif

Labai is daug ko girdziu, kad jei vyrai avinai o moterys svarstykles, tai poros dazniausiai puikiai sutaria ir gyvena laimingai, o vat jei atvirksciai, tai net nzn... tikiuosi abiem atvejais gyvena laimingai lotuliukas.gif laimes jums 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
as svarstykles, mano ponas - avinas. neatsimenu ar esam kada pykesi. nors nelabai ilgai draugaujam - tik pusantru metu. as megstu uzsioziuot arba uzpavydet, o jis tyliau pavydi. nors su kitais avinais labai nesutardavau. sitas, matomai, ypatingas 4u.gif
Atsakyti
as esu avinas, jis svarstykles. gyvenam jau 5 metus, ir galiu pasakyti, kad idealesnio vyro nebuciau gavus wub.gif . Nors as manau, kad santykiu darnuma daugiau lemia issiauklejimas ir is tevu atsinestas pavyzdys. Bet mes su vyru puikiai randam kompromisus. Nors draugystes pradzioj isgirsdavau is jo: "na ir ragai pas tave", bet savo supratingumu leisdavo man tuos ragus nusilauzyti.
pas mus kazkaip idomiai visada gaunasi, jei jau nebesutampa nuomones, tai mes pamatom, kuriam "aptariamas reikalas" svarbiau,tai ir priimam ta sprendima, dar konfliktui net neprasidejus. na cia turbut visai nesuprantamai as paaiskinau. Na manes visai neerzina tas jo pastovus KAZKO mastymas(kartais po kelias dienas laukiu mastymo rezultatu biggrin.gif )
Atsakyti
mano tevai siu zenklu, tik atvirksciai - mama yra svarstykles, o tetis - avinas smile.gif nu zinokit, nors ir pagal horoskopus sitokia pora visiskai neimanoma, bet jie kartu jau 27 metai kaip vede bigsmile.gif sutaria kuo puikiausiai, net pavydas ima, noreciau tokio vyras, kaip mano tetis ax.gif
zinoma, kaip ir visur barniu pasitaiko, bet jie tokia trunkantys kelias minutes ir nereiksmingi schmoll.gif isvis, per visus tuos metus, girdejau tik viena ju toki barni, kai jie tikrai labai jau arsiai pykose. tada pamenu jie uzsidare virtuveje, o as savo kambaryje, ir meldziausi, kad tik tevai neissiskirtu rolleyes.gif (tada man buvo gal kokie 9 metai ax.gif ) smile.gif
daugiau tokiu ju "bajeriu" nepamenu smile.gif


Papildyta:
QUOTE(panienka @ 2008 03 14, 19:58)
as svarstykles, mano ponas - avinas. neatsimenu ar esam kada pykesi. nors nelabai ilgai draugaujam - tik pusantru metu. as megstu uzsioziuot arba uzpavydet, o jis tyliau pavydi. nors su kitais avinais labai nesutardavau. sitas, matomai, ypatingas  4u.gif


matomai, tai tavo avinukas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As avinas 03.28, o jis svarstykles 09.29 ir puikiai sutariam. Esam kartu, kaip pora jau 6 metukai, o pazistami 12. As jo pirmoji meile jis mano. Nu gyvenu ir rupesciu nematau. Toks geras, toks lipsnus jis. As aisku kaip degtukas, o jis mane vis gesina ir gesina. Mes vienas kita papildom. Jei man bloga nuotaikas, tai jis mane i miska isveza, pasivaikstom abu, pasisnekam ir gerai....kai jam bloga nuotaika as ji apsikabinu ir glostineju, kaip kudiki, o ji tai veza. Dazniausiai susigincijam del jo mamos, kuri megsta kistis, bet dabar jis ja pastate i vieta, nes pagrasinau, kad paliksiu....zinau, kad mylim vienas kita. O gyvenimas poroje, kaip menas. Turi moketi vaidinti, kurti, o nenumesti meno kurinio neuzbaigto blush2.gif Oi kiek cia prirasiau....
Atsakyti
QUOTE(Sanetuke @ 2008 05 31, 14:57)
As avinas 03.28, o jis svarstykles 09.29 ir puikiai sutariam. Esam kartu, kaip pora jau 6 metukai, o pazistami 12. As jo pirmoji meile jis mano. Nu gyvenu ir rupesciu nematau. Toks geras, toks lipsnus jis. As aisku kaip degtukas, o jis mane vis gesina ir gesina. Mes vienas kita papildom. Jei man bloga nuotaikas, tai jis mane i miska isveza, pasivaikstom abu, pasisnekam ir gerai....kai jam bloga nuotaika as ji apsikabinu ir glostineju, kaip kudiki, o ji tai veza. O gyvenimas poroje, kaip menas. Turi moketi vaidinti, kurti, o nenumesti meno kurinio neuzbaigto blush2.gif Oi kiek cia prirasiau....


Niugi viens prie vieno aš gimus 03.31, o vyras 09.25... Pažįstami esam 12 metų iš kurių jau esam vedę 5metus (Kaip tik šiandien vedybų 5 metinės wub.gif ) Niu ka kol draugaudavom išvis visi sakydavo, kad ideali pora busim. Aš degtukas ir jo šaltas rimtumas labai viens kitam tinkam. Aišku šeimoje visko būna ir barniu ir pykčių, bet niekada viens ant kito nerėkiam laikomės taisyklės išsiaiškinti ir pasikalbėti. Auginam sūnelį ir labai gražiai gyvenam. Žinau, jog man tokiai mėgstančiai vadovauti toks vyras idealiausia pora. Ir kas keisčiausia kartais juokiuos, kad aš gal svarstyklės ypač kažką apsisprendžiant man moteriškei pilna minčių, diskusijų už ir prieš, pastoviai darant kokius sprendimus panikuoju. Mano vyras atvirkščiai jei ką nutarė tą ir daro ilgai nesvarstęs dėl ko ir man dažnai padeda, nes dažniausiai aš pavadovauju ko noriu, o jis užbaigia visą kita, nes aš taip iki galo ir neapsispręsčiau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 25, 04:23)
Niugi viens prie vieno aš gimus 03.31, o vyras 09.25... Pažįstami esam 12 metų iš kurių jau esam vedę 5metus (Kaip tik šiandien vedybų 5 metinės wub.gif )

Nuosirdziausi sveikinimai. Patikek, toliau bus dar geriau. Mums siandien 20 metu nuo pazinties, reikia galvoti kazka romantiska. Tiesa kaip jusu svarstykles, ar megsta jus kuo nors nustebinti, nes as tai visa romantika turiu pati susigalvoti, paskui tik pasakyti, ka jis turi daryti, chi, chi...
Atsakyti