Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas ir svarstyklės

Labai būtų įdomu sužinoti, ar yra tokių porų?? ax.gif
papasakokit, kaip jums sekasi šeimyniniam gyvenime, dėl ko baratės, ar ilgai pykstat ir pan... g.gif labai įdomu būtų sužinoti apie suderinamuma situ zodiako zenklu, nes as tai degtukas labai, o jis mane gesint vis stengiasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramblyte: 30 liepos 2007 - 13:31
Aš esu avinas, o jis svarstyklės, labai nesutariame - galvoju apie skyrybas verysad.gif
Atsakyti
smile.gif Pas mus šeimoje atvirkščiai: aš - svastyklės, o vyras - avinas. kartu gyvenam jau 10 metu. Vyras avinas yra idealus partneris svarstyklių ženklo moterims. Sutariame gerai, tik užknisa vyro aviniškas bambėjimas. Šiaip esu kažkur skaičiusi, jog avino ir svarstyklių santuoka ideali. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
As svarstykles, jis avinas.
Nesiskundziu thumbup.gif Sakyciau reikia mum tokio vyro, kuris turi savo nuomone, yra grieztas, bet tuo paciu ir geras. Taip mum, svarstykliukem, neleidzia per ilgai svyruoti, depresuoti smile.gif Kolkas, nesigailiu smile.gif Tik va kas jau kas, bet uzknisa, kad kaltas jaucias laaabai retai ir laabai mazai. O ta zodeli atsiprasau - taria taip tyliai biggrin.gif Dar kartais norisi, kad bent trupuciuka pavydo gaideliu isgirst..nu nesigauna ax.gif Ir butu gerai, kad kartais leistusi i kokpromisus, nes jei pasako ne, tai reiskia ne, niekada g.gif Ir Avinukai geri tuo, kad supyksta greit, bet atleidzia irgi greit ir akmens uzantyje nenesioja ir apie tai niekada neprimena... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tėja1 @ 2007 08 31, 05:05)
: Šiaip esu kažkur skaičiusi, jog avino ir svarstyklių santuoka ideali. smile.gif  thumbup.gif

Vienas zmogus besigilinantis i Zodiako zenklus, kai suzinojo, kad as Avinas, o MB - svarstykles, ir musu tikslias gimimo datas, is pradziu issiziojo, o paskui pasake "jus turbut risa tik seksas" lotuliukas.gif . Bet gerai "risa", va ant astuonioliktu vedybu metiniu trecia vaikiuka pasidarem. Puikus derinukas thumbup.gif
Atsakyti
nu joa, neblogai suriso thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nerimute, o kaip svarstyklinai seimoj? ar daznai nusileidzia oziuotis megstanciom avinukem ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2008 01 02, 16:28)
nerimute, o kaip svarstyklinai seimoj? ar daznai nusileidzia oziuotis megstanciom avinukem ax.gif ?

Visada nusileidzia biggrin.gif Jis gi mane myli wub.gif
Kitose seimose daznai pastebiu santykiu modeli "cit boba, bus taip, kaip as pasakiau". Aciu Dievui pas mus taip nera. Mano drauges galvoja, kad laikau saviski po padu, bet is tiesu mudu esame lygiaverciai partneriai. Man ir nereikia vyro uz kurio buciau kaip uz muro, o ir jis dziaugiasi savarankiska zmona
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2008 01 02, 16:28)
nerimute, o kaip svarstyklinai seimoj? ar daznai nusileidzia oziuotis megstanciom avinukem ax.gif ?

Visada nusileidzia biggrin.gif Tikiuosi, del to, kad mane myli, o ne del harmonijos siekimo biggrin.gif
Kitose seimose daznai pastebiu santykiu modeli "cit boba, bus taip, kaip as pasakiau". Aciu Dievui pas mus taip nera. Mano drauges galvoja, kad laikau saviski po padu, bet is tiesu mudu esame lygiaverciai partneriai. Man ir nereikia vyro uz kurio buciau kaip uz muro, o ir jis dziaugiasi savarankiska zmona
Atsakyti
Jei jau apie ka as skaiciau,tai skaiciau,kad svarstykles(moterys) ir dvyniu(vyrai) yra idealiausia pora mirksiukas.gif bet manau,cia priklauso,ir nuo zmoniu,ir nuo kitu aplinkyviu,juk buna kad ir priesingybes traukia... o seip kiek (vel skaiciau) tai avinukai (vyrai) yra irgi tinkama pora svarstykliu (moteriskem) biggrin.gif tad linkiu sekmes lauzant avinuku ragiukus lotuliukas.gif
QUOTE(Tėja1 @ 2007 08 31, 13:05)
smile.gif Pas mus šeimoje atvirkščiai: aš - svastyklės, o vyras - avinas. kartu gyvenam jau 10 metu. Vyras avinas yra idealus partneris svarstyklių ženklo moterims. Sutariame gerai, tik užknisa vyro aviniškas bambėjimas. Šiaip esu kažkur skaičiusi, jog avino ir svarstyklių santuoka ideali. smile.gif  thumbup.gif

Atsakyti
Aš avinas, mano draugas buvo svarstyklės. Vien ginčai per visą laiką kiek buvom kartu... verysad.gif per daug skirtingi zodiako ženklai... doh.gif
Atsakyti
eik jau blink.gif ? na mes irgi pastoviai gincijames, bet... unsure.gif Na, tikiuosi kad imanoma kaip nors sugyventi... as taip tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
Tie santykiai priklauso nuo labai daug ko. Svarbu ir metai, ir jausmai... Jis turi tokių savybių ir charakterio bruožų kurių neturiu aš, o aš turiu tai ko trūksta jam. Kartais esam konkurentai, kartais partneriai. Ir taip jau 10m. Pradžia man buvo sunkesnė, bet kai apsišlifavom tai ir gerai. Ginčų būna daug. Bet juk ginčuose gimsta geriausi sprendimai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutė: 09 kovo 2008 - 23:29