Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

ačiū merginos 4u.gif už atsakymus... man svarbiausia, kad netįstų ir nesiveltų labiau, o kad biški kanda - tai pakentėsiu... smile.gif blush2.gif
Atsakyti
SOS. Gal kas zinote, kur Siauliuose galima gauti graziu spalvu siulu babinomis( skirtu megzti masinomis)? Tie visokie italiski man nepatinka, o ir vaikiskiems rubams nera spalvu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 09 07, 13:06)
Prie pat Hyper Maximos, Kaune, Lana berods vadinasi. Pasirinkimas milziniskas, bet kainos... cry.gif


as galvojau, cia normalios kainos g.gif g.gif g.gif pradejau neseniai megzt, nes paskutini karta, tai pries koki 10metu mezgiau... tai jau atsilikus visu siulu ir kt. aksesuaru srity... o tai kur kaune tada normalios kainos ir kas skaitos ta normali kaina g.gif g.gif g.gif apsvieskit mane ax.gif
Atsakyti
Kaunietes, gal zinot kur dingo kioskleis siulu is 25-ecio turgelio. Ar cia as jo nerandu, as tikrai nera?
Atsakyti
Gal kas žinot, kur Kaune pirkti mocheros su šilku? Vakar visą bazę apėjau - nėra verysad.gif
Atsakyti
Mezgėjos, reikia patarimo. Dukra užsimanė tokios tinklinės palidinės (na velkamos ant kitos) Kokius patartumėt siūlus tokiam dalykui ir kaip geriau megzti virbalais ar vašeliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2005 10 13, 08:07)
Mezgėjos, reikia patarimo. Dukra užsimanė tokios tinklinės palidinės (na velkamos ant kitos) Kokius patartumėt siūlus tokiam dalykui ir kaip geriau megzti virbalais ar vašeliu? ax.gif


Aš tai jaučiu žiūrėčiau kokią sintetiką, arba dalim su medvilne.
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 10 13, 08:03)
Gal kas žinot, kur Kaune pirkti mocheros su šilku? Vakar visą bazę apėjau - nėra  verysad.gif


gal tiks mochera su viskoze. be to yra pirkti atskirai silkinių siūlų, labai gražių. tada sudėtum su mochera. lankydamasi siūlų parduotuvėse - mačiau labai daug pavyzdėlių, kur sumezgami skirtingų faktūrų ar sudėties siūlai. gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mari4 @ 2005 10 13, 08:23)
gal tiks mochera su viskoze. be to yra pirkti atskirai silkinių siūlų, labai gražių. tada sudėtum su mochera. lankydamasi siūlų parduotuvėse - mačiau labai daug pavyzdėlių, kur sumezgami skirtingų faktūrų ar sudėties siūlai. gaunasi  thumbup.gif


Tokių variantų vakar mačiau, bet noriu būtent tokių, kaip rašiau. Ten yra laaaabai plonyčiai, juos man labai rekomendavo, atseit kokybė superinė (aišku, ir kaina neatsilieka tongue.gif ). Rekės matyt po rimtas pardes pasidairyti...
Atsakyti
klaipedoj labai daug ir graziu siulu yra prie seno turgaus, burdos parduotuvej
Atsakyti
Sveikos,mezgėjos 4u.gif
Gal kas matėt kurioje Vilniaus Maximos tinklo pardėje dar yra Novitos moherinių(Kidsmohera) samaninės spalvos siūlų.Sudėtis-80 mohera,20 poliamidas
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 09 14, 20:18)
as galvojau, cia normalios kainos  g.gif  g.gif  g.gif  pradejau neseniai megzt, nes paskutini karta, tai pries koki 10metu mezgiau... tai jau atsilikus visu siulu ir kt. aksesuaru srity... o tai kur kaune tada normalios kainos ir kas skaitos ta normali kaina  g.gif  g.gif  g.gif apsvieskit mane  ax.gif


Apsilankyk siulu parduotuvej eanti taikos ir pramones gatviu kampe, ant pastato uzrasas ABC, tai rusyje yra tikrai gera parduotuve. Tiksliau priesais URMA.
Atsakyti