Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Pykit nepykit, bet man niekas nesiskersuoja blush2.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt siūlus Princess (65%akrilano ir 35% mocheros)? man jie visai neblogai atrodo parduotuvėj, bet vat kažin kaip jie nešiojasi numezgus mezginį???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satina @ 2005 06 10, 23:27)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal žinot, kur Klaipėdoj galima siūliukų rast, išskyrus "Verpalus"?

Klaipedoje prie senojo turgaus yra tokia maza parduotuvyte, kuri vadinasi Seklos. Siulai, tai ten labai pigiu buna ir graziu spalvu thumbup.gif . ten pat netoliese yra ir kita parduotuve, kur ir pasirinkimas ir kainos didesnes ax.gif
Atsakyti
Na, mezgejos, ar jau buvot apsilankiusios naujoje siulu parduotuveje prie Hyper Maximos? biggrin.gif
Atsakyti
dar ne blink.gif KUR JI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Astapetra @ 2005 09 06, 15:49)
Gal kas bandėt siūlus Princess (65%akrilano ir 35% mocheros)? man jie visai neblogai atrodo parduotuvėj, bet vat kažin kaip jie nešiojasi numezgus mezginį???? g.gif



tai nieks nebandėt???... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mari4 @ 2005 09 07, 08:57)
dar ne  blink.gif  KUR JI  wub.gif

Prie pat Hyper Maximos, Kaune, Lana berods vadinasi. Pasirinkimas milziniskas, bet kainos... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 09 07, 13:06)
Prie pat Hyper Maximos, Kaune, Lana berods vadinasi. Pasirinkimas milziniskas, bet kainos... cry.gif



Casa Lana parduotuvėse kainos visada buvo kosminės... doh.gif blink.gif nors ir pasirinkimas, ir grožis yra - bet jau kainos tai tikrai nerealios... doh.gif
Atsakyti
SVEIKOS,,.

Taip as buvau uzvakar toje naujoje C.A.S.A. Lana siulu parduotuveje.
Apsipirkau, nes negalejau atsilaikyti. Turiu du vaikucius, tai abiems megztiniams siulu pirkau, ir negaliu sakyti, kad brangiai mokejau,-is viso 26 lt.
Taip ten yra visokiu, bet vaikams perku pusvilnonius, o be to is akciniu pigesniu siulu renkuosi, o kokybe tikrai LUX!!!
Ir skalbiu ne rankomis, o skalbimo masinoje.
Tikrai pasiziurekti,-ten grazu.
Atsakyti
QUOTE(GMONIKA @ 2005 09 08, 10:12)
SVEIKOS,,.

Taip as buvau uzvakar toje naujoje C.A.S.A. Lana siulu parduotuveje.
Apsipirkau, nes negalejau atsilaikyti. Turiu du vaikucius, tai abiems megztiniams siulu pirkau, ir negaliu sakyti, kad brangiai mokejau,-is viso 26 lt.
Taip ten yra visokiu, bet vaikams perku pusvilnonius, o be to is akciniu pigesniu siulu renkuosi, o kokybe tikrai LUX!!!
Ir skalbiu ne rankomis, o skalbimo masinoje.
Tikrai pasiziurekti,-ten grazu.



sutinku, kad paprasti kainuoja normaliai (bet aš jų vis tiek gaunu pigiau... biggrin.gif tongue.gif )- bet nors kiek šustresni cry.gif cry.gif cry.gif

Atsakyti
Mama mezgė is PRINCES megztinį.Būna ir geresnių siulų, man pasirodė per kietas ir kiek šiurkštokas mezginys.Na,bet kaina, man rodos, nesikandžioja.
Atsakyti
QUOTE(Astapetra @ 2005 09 06, 15:49)
Gal kas bandėt siūlus Princess (65%akrilano ir 35% mocheros)? man jie visai neblogai atrodo parduotuvėj, bet vat kažin kaip jie nešiojasi numezgus mezginį???? g.gif

Man tai jie visai nieko blush2.gif Tiesa, truputi siurkstoki, bet ant nuogo kuno ir nemaunu megztuko.. tai ir nesijaucia.
Atsakyti