Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(lysa @ 2005 04 14, 11:21)
nuo rašto priklauso, nuo rašto  mirksiukas.gif



Na tai, kad ne tik nuo rašto. Esu mezgusi stulpeliu - 2 geros, 2 blogos, paskui mezgiau kiauraraščiu irgi įstrižavo. Nuo siūlo susukimo labai priklauso. Mama taip sakė ax.gif
Atsakyti
g.gif gal ir tavo tiesa............. tik visad maniau, kad nuo rašto čia priklauso..........
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal žinot, kur Klaipėdoj galima siūliukų rast, išskyrus "Verpalus"?
Atsakyti
Sveikutės, o aš jau nebezinau nuo ko priklauso mezginio skersavimas. Dėl siūlų susukimo irgi suabejojau. Atsitiko taip, kad "dolerinėj" nusipirkau ritę (virš 1 kg) siūlų už 5 Lt (!). Ir spalva gera, ir sudėtis (pusvilnė). Susisukau, išploviau, nusimezgiau. Mezgant neskersavo ir nešiojasi puikiai. Po kažkurio laiko pasiūlė pažįstama iš fabriko siūlų ritėmis. Kg kaina - 4 Lt, t.p. pusvilnė. Aišku susigundžiau. Ir dariau tą patį, ką ir su praeita rite siūlų... Ir kaip nusivyliau, kai pradėjusi megzti pamačiau jog mezginys skersuoja! cry.gif Kokio rašto tik nebandžiau - rezultatas tas pats. taigi nuo ko skersuoja mezginys lieka mįsle... g.gif
Atsakyti
Ir dar apie nesėkmę: pirkau akcijinius Vernito siūlus (vilnonius) ir mezgiau savo vyresnei dukrai crazy liemenę. Tačiau po poros skalbimų pradėjo burbuluotis, apsivėlė. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(debesuota @ 2005 02 07, 13:10)
aš dažniausiai naudoju "Vernito" pusvilnonius ir vilnonius. Kol kas man patinka, visai neblogai nešiojasi. Aišku, labiausiai patinka jų kaina smile.gif Ypač tokiai pradedančiai mezgėjai kaip man...

O man labai nepatiko Vernito schmoll.gif Pirkau viena karta ir daugiau tikrai nebepirksiu sad.gif Susimezga kazkaip negraziai ir veliasi. Megztini, numegzta is ju net nenesiojau, pagulejo kazkiek spintoj ir ismeciau sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2005 04 11, 16:13)
as neseniai pirkau "Vernito" medvilnes. Yra ir 100%yra ir pusiau su sintetika. Labai nebloga medvilne mezgimui, svarbiausia, kad nesunki kazkokia, labai grazios ryshkios spalvos. 100g kainuoja  tik 5lt. Metrazhas neparashytas, skirta 3 nr virbalams. Viena moterishke sake, kad is 300g jai isejo puikiausias megztinis.  As siuo momentu mezgu sunui megztuka, bet man skersuoja mezginys sad.gif , nors pats siulas nera labai susuktas.
Bet as mezgu ivairaus plocio juostelemis, siulais ish abieju krashtu, gal del to? Siaip, pora motereliu man tuos siulus rekomendavo kaip "laaabai gerus"...gal butu pastebejusios, kad skersuoja mezgini g.gif


Galvojau niekad nebepirksiu Vernito, bet susigundziau 100% medvilne. Megztinis isties isejo skersai persikreipes! cry.gif cry.gif cry.gif Del siulu kiekio, tai pirkau 3 matkelius, pakako 2,5
Atsakyti
Kai mezgiau virbalais iš Vernito siūlų (beje, jie Marijampolėje kainuoja 2,70) labai skersavo. Tuomet išardžiau ir nėriau vąšeliu. Nusinėriau palaidinę. Neskersuoja. Ir nešiojasi puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirmele: 29 birželio 2005 - 14:17
Kaip tik šiandien važiavau į Nemuno gatvę (Kaune) dasipirkt siūlų. Mezgu topą. Dabar kai paskaičiuoju, kad jau siūlams išleidau 50 Lt.... cry.gif
Kažkaip ne taip išėjo. Norėjau nert kepurę, tai nusipirkau nedaug. Dabar nusprendžiau jos nebedaryt o megzt palaidinę. Tai siūlų mažoka buvo.
Dasipirkau ir graudu pasidarė cry.gif

Geriau būčiau ką nors gatavo nusipirkus... Ale kaip pasakytų mano mama - "užtad niekas tokios neturės" rolleyes.gif

Beje iš gerų siūlų megzt malonu. Ypač kai žinai kainą blush2.gif
Bet pradėta guli pončo iš paprastų Vernito siūlų - irgi kuo puikiausiai mezgasi. Ir širdelės taip neskauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmele @ 2005 06 29, 15:16)
Kai mezgiau virbalais iš Vernito siūlų (beje, jie Marijampolėje kainuoja 2,70) labai skersavo. Tuomet išardžiau ir nėriau vąšeliu. Nusinėriau palaidinę. Neskersuoja. Ir nešiojasi puikiai.


Reiks pabandyti
Atsakyti
QUOTE(Kirmele @ 2005 06 29, 15:16)
Kai mezgiau virbalais iš Vernito siūlų (beje, jie Marijampolėje kainuoja 2,70) labai skersavo. Tuomet išardžiau ir nėriau vąšeliu. Nusinėriau palaidinę. Neskersuoja. Ir nešiojasi puikiai.


Man tai is Vernito siūlai skersavo tik mezgant akrilą ir lygiosiosmis akimis. Iš medvilnės šimtaprocentinės visai neskersuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2005 07 03, 17:56)
Man tai is Vernito siūlai skersavo tik mezgant akrilą ir lygiosiosmis akimis. Iš medvilnės šimtaprocentinės visai neskersuoja smile.gif


Nežinau, kaip mudvi su mama mezgam, bet abi su tuo susidūrėme cry.gif
Atsakyti