Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

aš tai prisipirkau avies vilnos natūralių nedažytų siūlų pas bobutę Kalvarijų turguje, tame skyriuje, kur ir siūlus iš šuns kailio parduoda. Labai stori, gerai suverpti natūralūs siūlai thumbup.gif Kaina 3.50 Lt/100 gr.
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 11 24, 19:40)
ABC siulu praduotuvej prie urmo bazes pirkau tokiu siulu 70% merino vilnos ir 30% akriliko, raso megzti 6-7nr virbalais. 50g berods 6.50lt

Ačiū, bet šitie jau gana brangūs unsure.gif Megztukas atsieitų apie 100 lt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Llauritta @ 2007 11 24, 19:59)
aš tai prisipirkau avies vilnos natūralių nedažytų siūlų pas bobutę Kalvarijų turguje, tame skyriuje, kur ir siūlus iš šuns kailio parduoda. Labai stori, gerai suverpti natūralūs siūlai  thumbup.gif Kaina 3.50 Lt/100 gr.

Va čia tai kaina thumbup.gif Gaila, kad aš Kaune verysad.gif
Atsakyti
O blizganciu siuleliu pasiulymas dar galioja?
Imciau po viena: ir geltona, ir balta.
Esu VLN, bet cia jau logistika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2007 11 26, 09:44)
O blizganciu siuleliu pasiulymas dar galioja?
Imciau po viena: ir geltona, ir balta.
Esu VLN, bet cia jau logistika smile.gif

Geltonų jau nebėra schmoll.gif ,o baltų gal dar liks - laukiu atsakymo iš vienos mezgėjėlės g.gif Bet Vilniuj aš Ditekse esu mačius didelėm špūlėm, o juk ten atvynioja kiek nori bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 27, 08:42)
Geltonų jau nebėra  schmoll.gif ,o baltų gal dar liks - laukiu atsakymo iš vienos mezgėjėlės  g.gif  Bet Vilniuj aš Ditekse esu mačius didelėm špūlėm, o juk ten atvynioja kiek nori  bigsmile.gif

na baltų dar du vienetai liko mirksiukas.gif , o geltonų - nebėra schmoll.gif
Atsakyti

čia galima sužinoti daugelio gamintojų siūlų sudėtį, rūšis, spalvas, metražą, kt, ar šiaip akis paganyti. Žodžiu, gali pravers:
http://www.yarndex.com/yarn_by_man.cfm
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 11 25, 11:43)
Va čia tai kaina  thumbup.gif  Gaila, kad aš Kaune  verysad.gif



manau kad ir Kaune turguje būna naminės vilnos pas bobutes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 11 27, 20:27)
manau kad ir Kaune turguje būna naminės vilnos pas bobutes mirksiukas.gif

šiandien keliausiu ieškot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 27, 12:19)
na baltų dar du vienetai liko  mirksiukas.gif , o geltonų - nebėra  schmoll.gif



DITEKSE jie mieliau visa gabaleli parduoda, aisku, su nuolaida smile.gif
Tada balto viena gabaliuka man, ok? Detales - i a/z. LAUKIU 4u.gif
Atsakyti
o aš kokią mažą padėvėtų rūbų parduotuvytę radau Panevežyje! tikras rojus mezgejoms! siūliukai ten nauji, tik bee popieriukų rolleyes.gif o kiti ir su jais rolleyes.gif nu žodžiu kai ten užėjau tai išejt nebenorėjau schmoll.gif už 100gr tik 3lt thumbup.gif ir dar derėtis galima blink.gif manau čia tikrai pigu...o siūlų įvairovė.. thumbup.gif ir moherinių ir vilnonių clap.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti