Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Mezgėjėlės, gal kuri norit liurekso siūlų - viena moteriškė nori parduot, tai paprašė pagalbos ax.gif Nupaveikslavau kartu šalia puslitrinio stiklainio, kad galėtūt įsivaizduot kokio dydžio špūlė, sveria ~ 240 g, kaina 10 Lt vienos, yra dviejų spalvų - aukso ( g.gif ) ir sidabro (šito daugiau vnt.)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 20, 20:48)
Mezgėjėlės, gal kuri norit liurekso siūlų - viena moteriškė nori parduot, tai paprašė pagalbos  ax.gif  Nupaveikslavau kartu šalia puslitrinio stiklainio, kad galėtūt įsivaizduot kokio dydžio špūlė, sveria ~ 240 g, kaina 10 Lt  vienos, yra dviejų spalvų - aukso ( g.gif ) ir sidabro (šito daugiau vnt.)
user posted image


o ka is ju daryt?i ka nors maisomi ar vieni naudojami?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 21, 08:40)
o ka is ju daryt?i ka nors maisomi ar vieni naudojami?

maišomi su kitais siūlais ir mezgama. Būna jau gatavų siūlų su liureksu pirkt, o čia gali prie bet kokio siūlo pridėt ir mezginys bus blizgantis. Vienoj špūlėj daug jo yra - keliems megztiniams užtenka.
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 08:43)
maišomi su kitais siūlais ir mezgama. Būna jau gatavų siūlų su liureksu pirkt, o čia gali prie bet kokio siūlo pridėt ir mezginys bus blizgantis. Vienoj špūlėj daug jo yra - keliems megztiniams užtenka.


o cia vilniuj?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 21, 08:46)
o cia vilniuj?

ne, Klaipėdoj mirksiukas.gif , bet gal būtų galima ir atsiūst g.gif jei labai nori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 21 lapkričio 2007 - 08:48
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 08:48)
ne, Klaipėdoj  mirksiukas.gif , bet gal būtų galima ir atsiūst  g.gif  jei labai nori


aj ne tiek to..nebutinai reikia...nu jei ka turesiu omeny
vilniuj tai paimciau prie progos
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 21, 08:49)
aj ne tiek to..nebutinai reikia...nu jei ka turesiu omeny
vilniuj tai paimciau prie progos

Vilniuj Ditekse pažiūrėk, man atrodo, kad būna didelėm špūlėm g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri galite patarti iš kokių siūlų geriausia numegzti vaikiukui 1m ir 8 mėn šaliką,kad būtų šiltas ir "nesikandžiotų"
Labai labai prašau, nes aš visai "žalia" šitam reikale blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2007 11 21, 14:03)
Sveikos, gal kuri galite patarti iš kokių siūlų geriausia numegzti vaikiukui 1m ir 8 mėn šaliką,kad būtų šiltas ir "nesikandžiotų"
Labai labai prašau, nes aš visai "žalia" šitam reikale blush2.gif

Merino vilna- šilta, minkšta, švelni ir jokių "dantų" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2007 11 21, 13:11)
Merino vilna- šilta, minkšta, švelni ir jokių "dantų" mirksiukas.gif

o kur jos galima nusipirkti ir kiek reiktu salikui? g.gif
Gyvenu Kedainiuose, tad man atrodo cia tokios ne su ziburiu nerasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2007 11 21, 14:11)
Merino vilna- šilta, minkšta, švelni ir jokių "dantų" mirksiukas.gif

Norėjau paklausti apie tokius siūlus - kiek išsitempia (ar susitraukia) po plovimo. Nusipirkau tokių, megsiu mamai kepurę dovanų, bet bijau apsigaut akis beskaičiuodama. Ir dar - pirkau tokius, kur parašyta megzt su 3-3,5 nr virbalais, bet mane bendradarbės durnina, sako, kad bus per plona iš vieno siūlo. Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2007 11 21, 14:33)
o kur jos galima nusipirkti ir kiek reiktu salikui? g.gif
Gyvenu Kedainiuose, tad man atrodo cia tokios ne su ziburiu nerasi doh.gif

Merino vilnos galima rasti turbūt kiekvienoje siūlų parduotuvėje, Kaune tai tikrai. O dar yra ir spec. siūlai skirti kūdikiams, jie tai jau visai nesikandžioja ir šilti smile.gif
Dėl plovimo, tai jei siūlai kokybiški ir plausit pagal nuorodas ant siūlų etiketės, jie nei susitrauks nei išsitemps. O ar nebus per ploni kepurei sunku pasakyti, priklauso koks kepurės modeliukas unsure.gif
Atsakyti