Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(laimužėX @ 2007 11 13, 06:31)
aš manau, kad turėtų būti vilna  g.gif

man irgi taip atrodo smile.gif
tai tarkim, kad vilna
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 11 13, 09:21)
man irgi taip atrodo  smile.gif
tai tarkim, kad vilna

patikslinu - tikrai vilna, turiu daniškų vilnonių siūlų su etikete, tai ten keliom kalbom parašyta, kad vilna, ir yra ULD mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 13, 07:28)
patikslinu - tikrai vilna, turiu daniškų vilnonių siūlų su etikete, tai ten keliom kalbom parašyta, kad vilna, ir yra ULD  mirksiukas.gif

didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas, nesu didelė mezgėja, bet vakar nusipirkau vaikui megztinukui siūlų Maximoj. Labai faini, 4,99lt, 50g, 150m, tik kaip visada išmečiau etiketę, tai neparašysiu pavadinimo. rašo 100proc. vilna, tik kilmės šalis Kinija. Bet jau numezgiau nugarą, tai tokis švelnus, minkštas. Tai va, gal kam patiks, pažiūrėkit.
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti 4u.gif
Noriu nunerti leliukui kostiumėlį iš šiltų siūlų, bet iš merino vilnos labai storas nėrinys gaunasi. Gal yra kažkokių specialių vilnonių siūlų nėrimui?
Atsakyti
QUOTE(zhemuoge @ 2007 11 14, 13:05)
Gal galėtumėt patarti  4u.gif
Noriu nunerti leliukui kostiumėlį iš šiltų siūlų, bet iš merino vilnos labai storas nėrinys gaunasi. Gal yra kažkokių specialių vilnonių siūlų nėrimui?

yra...as neriau kostiumeli dukriukui kai gime is plonos vaikiskos vilneles mirksiukas.gif jos yra bet kokioje geroje siulu paduotuveje ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 10, 13:45)
Merginos o kokios sudėties reikia siūlų vyriškam šalikui ir kepurei? reikia kad būtų šilta ir nesibadytų  g.gif

būčiau dėkinga 4u.gif

kad butu kokybiskas mezginukas...pusvilne arba tik 40 proc.vilnos sudety...tada ir nesibadys g.gif
Papildyta:
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 13, 09:31)
aš manau, kad turėtų būti vilna  g.gif

tikrai vilna rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andzelin: 14 lapkričio 2007 - 12:12
Merginos, nors ir paklausiau Jūsų dėl siūlų, bet matyt išsiblaškiusi esu. Nusipirkau ne su vilna kaip sakėt, o su medvilne t.y. 50 % akrilo ir 50 % medvilnes. Kazkaip labai nesiltai jie atrodo sad.gif nors mezgasi maloniai. AR testi kepurės mezgimą jais, ar atidėti kažkam kitam, o nusipirkti su vilna?

( nuo žioplumo vaistų nėra) verysad.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 17, 19:23)
Merginos, nors ir paklausiau Jūsų dėl siūlų, bet matyt išsiblaškiusi esu. Nusipirkau ne su vilna kaip sakėt, o su medvilne t.y. 50 % akrilo ir 50 % medvilnes. Kazkaip labai nesiltai jie atrodo sad.gif nors mezgasi maloniai. AR testi kepurės mezgimą jais, ar atidėti kažkam kitam, o nusipirkti su vilna?

Mezgasi maloniai, bet nemanau, kad bus šilta... nebent kokia pavasarinė būtų ta kepurė, nes kai bus šalta, tai jau schmoll.gif
Atsakyti
tai vilnoniai siūliukai tinkamiausi kepurej? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 11 17, 20:42)
tai vilnoniai siūliukai tinkamiausi kepurej?  unsure.gif

Arba bent pusvilnes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 17, 18:23)
Merginos, nors ir paklausiau Jūsų dėl siūlų, bet matyt išsiblaškiusi esu. Nusipirkau ne su vilna kaip sakėt, o su medvilne t.y. 50 % akrilo ir 50 % medvilnes. Kazkaip labai nesiltai jie atrodo sad.gif nors mezgasi maloniai. AR testi kepurės mezgimą jais, ar atidėti kažkam kitam, o nusipirkti su vilna?


žieminei pirk kitus siūlus,o medvilnė tiks - vasarai dukrytei kiauriaraščiu kepuriuką numegsi 4u.gif
Atsakyti
aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti