Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(*coliukeee* @ 2007 11 03, 15:52)
nusipirkau 100 proc. akriliniu siulu, nu tokie grazus man jie pasirode ir tokie svelnus sakyciau. tik galvoju, ar gerai jei is ju megziu kudikeliui kostiumeli??? 4u.gif

Manau, kad grožis dar ne viskas. Pirma, sintetika taip nešildo, kaip natūralus pluoštas, o antra nelabai sveika rengti sintetiniais drabužėliais leliuką 4u.gif Čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif Mat pilnos parduotuvės sintetinių, megztų gaminių ir žmonės juos perka 4u.gif

Jumis dėta geriau sau ką nors nusimegzčiau, o leliukui nupirkčiau vilnonius ar kitus kokius natūralius siūliukus ir numegzčiau kostiumėlį mirksiukas.gif Dabar yra labai minkštučių vilnonių siūliukų... tik reikia paieškoti (Maximoj mačiau) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisma @ 2007 11 04, 14:37)
Jumis dėta geriau sau ką nors nusimegzčiau, o leliukui nupirkčiau vilnonius ar kitus kokius natūralius siūliukus ir numegzčiau kostiumėlį mirksiukas.gif Dabar yra labai minkštučių vilnonių siūliukų... tik reikia paieškoti (Maximoj mačiau) mirksiukas.gif

aciu labai uz nuomone smile.gif
Atsakyti
Merginos o kokios sudėties reikia siūlų vyriškam šalikui ir kepurei? reikia kad būtų šilta ir nesibadytų g.gif

būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 10, 12:45)
Merginos o kokios sudėties reikia siūlų vyriškam šalikui ir kepurei? reikia kad būtų šilta ir nesibadytų  g.gif



graužia tik vilna,tai aš vyrui mezgiau iš pusvilnės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 10, 12:45)
Merginos o kokios sudėties reikia siūlų vyriškam šalikui ir kepurei? reikia kad būtų šilta ir nesibadytų  g.gif

būčiau dėkinga 4u.gif


gal kokia merino vilna g.gif
nebus pukuota bet ir negriauzia smile.gif
Atsakyti
Gal žinote :

nurodyta tokia sudėtis 70 proc. Acryl ir 30 proc ULD

Kas tas ULD ?
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 10, 12:45)
Merginos o kokios sudėties reikia siūlų vyriškam šalikui ir kepurei? reikia kad būtų šilta ir nesibadytų  g.gif

būčiau dėkinga 4u.gif



As mezgiau is Alpakos...pirkau Verpaluose...mano vyras tikrai patenkintas, silta ir visiskai negrauzia...
Atsakyti
Aciu merginos uz tiek daug atsakymu. 4u.gif

Atsakyti
Nzn net kaip savo klausima pateikt g.gif smile.gif
norejau pasiklaust vilnieciu gyvenanciu Pasilaiciuose..gal kuriai teko ankscaiu pirkt siulus Medeinos g.Norfoj isikurusioj siulu parduotuvej? Ten buvo toookia gera siulu parde, prekiavo daugiausia rusiskais siulais ,as tokiu dabar net niekur nematau pirkt unsure.gif tai va, ji kazkur issikele (parduotuve), gal kuri zino kur?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 11 10, 18:39)
Gal žinote :

nurodyta tokia sudėtis  70 proc. Acryl ir 30 proc ULD

Kas tas ULD  ?

niekas nezino g.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2007 11 03, 15:52)
nusipirkau 100 proc. akriliniu siulu, nu tokie grazus man jie pasirode ir tokie svelnus sakyciau. tik galvoju, ar gerai jei is ju megziu kudikeliui kostiumeli??? 4u.gif


Man irgi jie labai grazus.. tik kad ir megztukai labai greitai tokiais burbuliukais iseina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 11 10, 20:39)
Gal žinote :

nurodyta tokia sudėtis  70 proc. Acryl ir 30 proc ULD

Kas tas ULD  ?

aš manau, kad turėtų būti vilna g.gif
Atsakyti