Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Skarlet @ 2007 10 25, 17:48)
Paprastai lyg ir medvilnė būdavo šukuotinė  g.gif O apskritai kur Vernito Kaune būtų galima rasti be ABC?

taip, medvilnė irgi šukuotinė, o pusvilnė irgi taip pat atrodo, kaip ir medvilnė, iš pažiūros net neatskirsi, tik paskaičius sudėtį.
Daugiau nelabai žinau, kur galima gaut, seniau dar senamiesty buvo, bet dabar tai jau nebėr verysad.gif Teks ABC pirkt.
Atsakyti
Gal mezget kas is siulu Maximoj parduodamu rusisku pusvilnes ar vilnos, ar geri jie?
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2007 10 26, 13:29)
Gal mezget kas is siulu Maximoj parduodamu rusisku pusvilnes ar vilnos, ar geri jie?


Nusipirkau aš tos pusvilnės iš Maximos ,bet man kanda, esu labai jautri siūlams, tai mezgiau liemenę iš internetinės siūlų parduotuvės siūlomos www@auksaranke.net
pusvilnės- Nuko 100 gr. 4,49 Lt. Labai dailiai atrodo mezginys.

user posted image
Atsakyti
Rife, o kokio numerio virbalais mezgėt iš Nuko siūlų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 10 26, 14:11)
Rife, o kokio numerio virbalais mezgėt iš Nuko siūlų?  4u.gif


Ant siūlų parašyta 4 ir 4,5, o mezgiau 3,5
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 10 26, 14:21)
Ant siūlų parašyta 4  ir 4,5, o mezgiau 3,5

Oho, koks operatyvus atsakymas thumbup.gif Einu ir aš šių siūlų užsisakysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Vernito siūlų būna RIMI parduotuvėje,žinoma skirtingas asortimentas, pagal užvežimą, bet aš pirkau 50 proc.vilna,50 proc.akrilanas(tai cia ko gero pusvilnė), spalvos labai gražios rudeniškos, samanų, bordo, juod.šokolado.Tiesa storoki ,bet norėjau pabandyti sijoną nunerti.Viskas pavyko, nėriau vašeliu nenuskersavo,o kaip nešiosis dar negaliu pasakyti:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif
aš turiu tokių siūlų..net nežinau kaip papasakot..tokie lyg ir į virvelę panašūs unsure.gif gal jūs žinote kokiems mezginiams jie labiausiai tinka? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puupsikas: 31 spalio 2007 - 14:47
QUOTE(Rife @ 2007 10 26, 13:46)
Nusipirkau aš tos pusvilnės iš Maximos ,bet  man kanda, esu labai jautri siūlams, tai mezgiau liemenę iš internetinės siūlų parduotuvės siūlomos www@auksaranke.net 
pusvilnės- Nuko  100 gr. 4,49 Lt. Labai dailiai atrodo mezginys.

user posted image



peržiūrėjau tavo mezginius,labai visi gražūs,mūsų skoniai sutampa .Ar tik vasariškus neri ir tik vašeliu.Mano darbus tikriausiai matei
http://public.fotki.com/Viliuteee/
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 10 31, 16:11)
peržiūrėjau tavo mezginius,labai visi gražūs,mūsų skoniai sutampa .Ar tik vasariškus neri ir tik vašeliu.Mano darbus tikriausiai matei
http://public.fotki.com/Viliuteee/


Labai gražūs Jūsų visi darbai.
Aš mezgu ir neriu viską ką užsako, tik nieko nedarau tokio pat antro.
Labai malonu, kad yra panašaus skonio, bus su kuo pasitarti.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 10 31, 16:22)


, tik nieko nedarau tokio pat antro.



Čia labai sutampa mūsų nuomonės, aš taip pat nedarau antro tokio pat daikto. drinks_cheers.gif
Atsakyti
nusipirkau 100 proc. akriliniu siulu, nu tokie grazus man jie pasirode ir tokie svelnus sakyciau. tik galvoju, ar gerai jei is ju megziu kudikeliui kostiumeli??? 4u.gif
Atsakyti